Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:289, Did:0, useCase: 3


16.oktobra dienas akmens- KRISTĀLU KOKS

Redakcija
Redakcija

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un kā var palīdzēt konkrētās dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmens ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz akmens attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēkā nokļūst caur acīm.

Dienas akmens- KRISTĀLU KOKS

Dienas enerģijas var izrādīties principiālas un nelokāmas. Savas patiesības kodols var aizsargāties un laime var netikt sadzirdēta. Ak, ak!

Rudens vidus, vēl pāris dienas un sāksies lapkritis. Atvadu zelts pirms lakoniskās ziemas. Ar pēdējām lapām var zust arī principialitāte, atkailinot laimi, vienkāršo un cilvēcisko, kas neietilpst rāmjos un nepakļaujas nosacījumiem, bet staro savā vienkāršībā un dabiskumā. Katras atsevišķās laimes raksturs kļūs redzams un saprotams.

Brīnišķīga rudens brīvdiena! Dodieties uz parku vai mežu pastaigāties. Esiet pateicīgi augu pasaulei un novēliet tai mierīgu atpūtu.

Diena nav piemērota mājās sēdēšanai, bet gan iziešanai un jaunu iespaidu gūšanai. Pilnmēness, kad emocijas sit augstu vilni. Lai tas būtu priecīgu emociju un laimes vilnis!

Kopiet savu koku, lai pavasarī tas izplaukst ar laimes ziediem. Visi jaukie un labie vārdi un vēlējumi piepildīsies, pārtaps mirdzošās lapās un nesīs augļus. Pārveidojiet tās vārdos un skaņās! Savos vārdos un savās skaņās!

Speciāli portālam epadomi.lv
Kristāla enerģiju meistareTatjana Fomičeva