Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:289, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 11. marts – Agita, Konstantīns

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Agita, Konstantīns. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Agita

Agita ir augstsirdīga, laipna, ātras dabas būtne ar augstu atbildības sajūtu un tieksmi izvirzīties priekšplānā. Viņai piemīt analītisks prāts, stingrs tvēriens un prasme savienot nesavienojamo. Ar apkārtējiem draudzīga, taču aizkaitināta mēdz būt arī asa un nejauka. Agitai piemīt milzu darbaspējas, laba gaume un tieksme uz pārmaiņām. Viņa augstu vērtē skaistas lietas, komfortu un labklājību. Savu izdevību noteikti garām nepalaidīs.

Agitai likteņa (vārda) skaitlis ir 8

Jūsu misija- izveidot sevi pašu.
Jūsu uzdevums- sasniegt izvirzītos mērķus un gūt sekmes, izmantojot savas prasmes biznesā un vadīšanā.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā pratīsiet izteikt pati sevi, parādīt savu spēku un vērību. Pat, ja esat valdonīgs un ass, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēta materiālā veiksme. Sasniedziet to, esot pārliecināts līderis, par kādu arī esat dzimis.

Konstantīns

Konstantīns ir samērā mierīgs, savaldīgs, līdzsvarots, nelokāms un pacietīgs. Ir apveltīts ar dzelžainu gribu un apskaužamu mērķtiecību un izlēmību. Sirdī un dvēselē ilgojas pēc maiguma un mīlestības, taču šo vēlmi mēdz slēpt aiz ciniķa maskas. Viņam ir svarīgs sabiedrības viedokli un tas, ko citi par viņu domā. Konstantīns ir noslēpumains, sevī noslēgts, savus sapņus svešiem neuztic un pāridarījumus neaizmirst. Labprāt sniedz palīdzīgu roku saviem draugiem un apzin''as svešas dz''ivības vērtību.

Konstantīmam likteņa (vārda) skaitlis ir 9

Jūsu misija ir pilnveidot un mīlēt, neskatoties ne uz ko.
Jūsu uzdevums- tiekties pēc vispārējas labklājības, izrādot pašaizliedzību, jūtīgumu un dziedinošas spējas.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties transformēt, pārveidot, dziedināt un būt piedodoši. Tikai tas jums ļaus virzīties uz priekšu. Pat, ja esat neciešams vai pārāk uzticaties cilvēkiem, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēti plaši apvāršņi. Sasniedziet tos, palīdzot citiem.