Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:289, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 16. aprīlis – Bernadeta, Mintauts, Alfs

Redakcija
Redakcija

Vārdu skaidrojums. 16. aprīlis – Bernadeta, Mintauts, Alfs
Foto: Iveta Apškrūma


Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Bernadeta, Mintauts, Alfs. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Bernadeta

Bernadeta ir apskaužams līdzsvara, harmonijas un miera iemiesojums, kas tik ļoti patīk apkārtējiem. Viņa ar godu prot izkļūt no jebkuras situācijas un gudri atrisināt jebkuru problēmu. Ja reiz ko ieņēmusi galvā, Bernadeta kaut vai lēnām, taču neatlaidīgi virzīsies uz to. Viņai par visu ir savs viedoklis un uzskati. Pašpārliecināta, kaut arī gandrīz nekad to neizrāda. Apveltīta ar nesalaužamu gribasspēku, labu atmiņu un nekad neaizmirst un nepiedod pāridarījumus. Vienmēr gatava jauniem izaicinājumiem, enerģiska un darboties griboša. Ļoti gudra un arī ironiska.

Bernadetai likteņa (vārda) skaitlis ir 11

Jūsu īpašā misija- iedvesmot un virzīt augšup.
Jūsu uzdevums- dzīvot pienācīgu dzīvi, pieņemt savu likteni, saprotot, ka jūsu radošie un intuitīvie talanti domāti cilvēces labumam. Jūsu uzdevums ir reformēt, attīstīt un transformēt citu dzīves.
Jūsu iespēju sfēra- tā, kurā iemācīsieties pielietot savu pedaoga talantu un cienīgi uztvert problēmas, pat ja tas nav vienkārši. Atrodoties uzmanības centrā, jūs saņemat iespēju piepildīt savu likteni.
Pat ja esat nepacietīga, kritiska un saspringta, jūs tik un tā piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts būt iedvesmojošam līderim. Atbilstiet dzīves garīgajām prasībām un esiet līderis, kam arī esat dzimusi.

Mintauts

Mintauts ir jūtīgs, labsirdīgs, miermīlīgs un pat nedaudz kautrīgs cilvēks, kas labprāt rūpējas par citiem. Viņam piemīt garīgs līdzsvars, iekšējs spēks un vieds prāts. Vienmēr iestājas par taisnību un nekad nepadodas. Ir līdzjūtīgs un izpalīdzīgs. Apveltīts ar labu intuīciju, aktīvu iztēli un radošumu.
Mintauts ir gandrīz vai dabas bērns, tāpēc nekad nedrīkst ļauties vilinājumam domāt tikai par sevi. Viņam svarīgi realizēties visas cilvēces labā un domāt par lielām lietām, kas pa spēkam tikai retajam.

Mintautam likteņa (vārda) skaitlis ir 22

Jūsu misija ir iedzīvināt sapņus, realizēt plānus un projektus, kas nes labumu cilvēcei.
Jūsu uzdevums- ieviest plānus dzīvē, strādājot praktiskajā materiālās pasaules sfērā un pamatojoties uz garīguma principiem.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izpaust savu darbīgumu un kompetenci, stāvot stingri uz zemes un paliekot uzticams savai dabai, kas liek nekad nepadoties.
Pat, ja esat spītīgs un nespējat samierināties ar citu kļūdām, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts kļūt par varenu meistaru, paužot garīguma likumus materiālajā pasaulē.

Alfs

Alfs ir radoša personība ar lielu vēlmi pašizteikties, atrasties uzmanības centrā un kļūt par līderi. Viņš ir skaistuma cienītājs, kas apveltīts ar smalku dvēseles uztveri, artistiskumu un radošiem talantiem. Labprāt mācās pats, lai pēc tam dalītos savās zināšanās ar citiem. Tiecas pēc stabilitātes ititn visās dzīves jomās. Patīk iepriecināt citus un darīt laimīgus sev mīļos cilvēkus. Ja melo, tad tikai labu nodomu vadīts. Ir komforta un labas dzīves cienītājs.

Alfam likteņa (vārda) skaitlis ir 1

Jūsu īpašā misija ir garīgi augt un kļūt par līderi.
Jūsu uzdevums- būt neatkarīgam un drosmīgam, uzņemties iniciatīvu, saglabāt savdabību, novatorismu un būt atbildīgam - attīstot pašapziņu, gribu un izlēmību, bet nesteidzieties pieņemt sirdij svarīgus lēmumus - tam vēl laiks nav pienācis!
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā var iemācīties patstāvīgu izlēmību, darbību un individuālu pieeju . Jaunas idejas, jaunas lietas un unikāla aktivitāte paver jums milzīgas iespējas virzīties pretī savam liktenim. Pat, ja pārāk neuzticaties citiem vai paliekat ēnā, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai būtu līderi. Esiet tāds un māciet citiem būt tādiem.