Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:289, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 15. aprīlis – Aelita, Gastons

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Aelita, Gastons. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Aelita

Aelita ir gudra, līdzsvarota un centīga, taču liela egoiste. Neskatoties uz to, ir iejūtīga arī pret citiem, cenšas būt izpalīdzīga un atsaucīga. Apveltīta ar labām manierēm, inteliģenta un zinātkāra. Mīl komfortu, augstu vērtē labklājību un labprāt parāda sevi no labākās puses. Augstu vērtē būšanu augstākajā sabiedrībā, tomēr tiecas arī pēc garīguma un dvēseliska siltuma.

Aelitai likteņa (vārda) skaitlis ir 4

Jūsu īpašā misija ir radīt kaut ko, kam ir ilglaicīga vērtība.
Jūsu uzdevums- būt praktiskam un cītīgi strādāt, uzturot kārtību un pārliecību par to, ka drošība ir garantēta.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties radīt tradicionālas vērtības, palikt nelokāms un saglabāt stabilitāti. Pat, ja esat spītīgs un aizdomu pilns, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai vadītu un organizētu. Veidojiet balstu, lieciet pamatus un būvējiet uz tiem.

Gastons

Gastons ir cilvēks, kas prot paspīdēt un iepatikties citiem. Daudzos jautājumos principiāls un pat konservatīvs. Ļoti pieķeras cilvēkiem, kurus mīl un lietām, kas šķiet dvēseliski tuvas. Ir ļoti strādīgs, uzcītīgs un mērķtiecīgs. Tiecas sasniegt kaut ko lielu un paveikt ko vērienīgu. Katru dzīves mirkli cenšas nodzīvot ar jēgu, pievēršot uzmanību pat sīkākajām notikumu un apstākļu detaļām.

Gastonam likteņa (vārda) skaitlis ir 22

Jūsu īpašā misija ir iedzīvināt sapņus, realizēt plānus un projektus, kas nes labumu cilvēcei.
Jūsu uzdevums- ieviest plānus dzīvē, strādājot praktiskajā materiālās pasaules sfērā un pamatojoties uz garīguma principiem.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izpaust savu darbīgumu un kompetenci, stāvot stingri uz zemes un paliekot uzticams savai dabai, kas liek nekad nepadoties.
Pat, ja esat spītīgs un nespējat samierināties ar citu kļūdām, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts kļūt par varenu meistaru, paužot garīguma likumus materiālajā pasaulē.