Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:289, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 13. aprīlis – Egīls, Nauris

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Egīls, Nauris. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Egīls

Egīlam ir izteikta vēlme pašizteikties un būt līderim. Viņš ir radošs, gudrs, līdzsvarots un koncentrēts uz mērķa sasniegšanu. Arī iekšēji nelokāms, spītīgs un labsirdīgs. Uz dzīvi raugās filozofiski un optimistiski. Labi saprotas ar apkārtējiem, ir draudzīgs un sabiedrisks. Viņam piemīt kaut kas no diplomāta un starpnieka talanta, kā arī prasme saprast visu gandrīz vai no pusvārda.

Egīlam likteņa (vārda) skaitlis ir 3

Jūsu misija ir uzlādēt ar enerģiju un iedvesmot.
Jūsu uzdevums- iedvesmot citus ar savu optimismu un entuziasmu, izmantojot radošo dzirksti un izplatot ap sevi prieku.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izrādīt savas emocijas caur vārdu, būt asprātīgs un bezrūpīgs. Pat, ja esat kritisks vai grūtsirdīgs, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts pašizteikties. Esiet drosmīgs, pozitīvs un nebaidieties teikt, ko domājat.

Nauris

Nauris ir sava ceļa gājējs. Iekšēji nelokāms, nopietns un pašpārliecināts. Viņu ir grūti maldināt vai iesaistīt kādās avantūrās. Visu un vienmēr savā dzīvē izlemj pats. Tiecas pēc materiālās labklājības un pārticības. Nebaidās no darba un grūtībām. Nauri labāk nekaitināt, jo dusmās un niknumā viņš ir nevaldāms un neaprēķināms. Kaut gan pirmais nekad naidoties neuzsāk, jo dziļi savā būtībā ir miermīlīgs. Mēdz noslēgties sevī.

Naurim likteņa (vārda) skaitlis ir 7

Jūsu īpašā misija ir analizēt un atrast būtību
Jūsu uzdevums- dziļi rakt un pārdomāt visu, ar ko sastopaties, liekot lietā savu pētnieka talantu un centienus pēc pilnības un iekšējās gudrības.
Jūsu iespēju sfēra- tā, kur pratīsiet izmantot savu vērību, būt saprotošs un domīgs. Pat, ja esat ciniķis vai skeptiķis, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimis, lai mācītu pasauli. Mācieties pats un māciet savas gudrības citiem.