Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:289, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 12. aprīlis – Jūlijs, Ainis

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Jūlijs Ainis. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Jūlijs

Jūlijs ir aktīvs, drosmīgs, varonīgs un vienmēr gatavs aizstāvēt vājākos. Apveltīts ar spēcīgu gribasspēku un entuziasmu, savaldīgs un mērķtiecīgs. Prot pastāvēt par sevi un precīzi izvērtēt jebkuru situāciju. Spēj iedvesmot un aizraut citus cilvēkus. Vienmēr nostājas taisnības un taisnīguma pusē. Reizēm mēdz iegrimt pārdomās un arī pafilozofēt par dzīves jēgu. Nepaļaujas uz intuīciju, jo uzskata, ka prāts to pārspēj. Sabiedrībā uzvedas kā īsts vīrietis, taču emociju iespaidā, un prom no citu acīm, var arī paraudāt.

Jūlijam likteņa (vārda) skaitlis ir 3

Jūsu īpašā misija ir uzlādēt ar enerģiju un iedvesmot.
Jūsu uzdevums- iedvesmot citus ar savu optimismu un entuziasmu, izmantojot radošo dzirksti un izplatot ap sevi prieku.

Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izrādīt savas emocijas caur vārdu, būt asprātīgs un bezrūpīgs. Pat, ja esat kritisks vai grūtsirdīgs, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts pašizteikties. Esiet drosmīgs, pozitīvs un nebaidieties teikt, ko domājat.

Ainis

Ainis ir radoša personība un ikvienai dzīves situācijai pieiet radoši. Viņš ir gudrs, neatkarīgs, samērā sabiedrisks un labprāt darbojas augstāku mērķu vārdā. Labi saprotas ar apkārtējiem, ir pacietīgs, izlēmīgs un praktiski nesatricināms. Savā darbībā novatorisks un izdomas bagāts. Necieš vardarbību un neiecietību, toties augstu vērtē miermīlību un labsirdību. Arī pats ir līdzjūtīgs. Tiecas pēc komforta un labklājības. Visbiežāk to arī sasniedz, pateicoties savām milzu darbaspējām un neizsīkstošajai enerģijai.

Ainim likteņa (vārda) skaitlis ir 1

Jūsu īpašā misija ir garīgi augt un kļūt par līderi.
Jūsu uzdevums- būt neatkarīgam un drosmīgam, uzņemties iniciatīvu, saglabāt savdabību, novatorismu un būt atbildīgam - attīstot pašapziņu, gribu un izlēmību, bet nesteidzieties pieņemt sirdij svarīgus lēmumus - tam vēl laiks nav pienācis!

Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā var iemācīties patstāvīgu izlēmību, darbību un individuālu pieeju . Jaunas idejas, jaunas lietas un unikāla aktivitāte paver jums milzīgas iespējas virzīties pretī savam liktenim. Pat, ja pārāk neuzticaties citiem vai paliekat ēnā, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai būtu līderi. Esiet tāds un māciet citiem būt tādiem.