Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:289, Did:0, useCase: 3


9.aprīļa dienas akmens- AMETISTS

Redakcija
Redakcija

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un kā var palīdzēt konkrētās dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmens ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz akmens attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēkā nokļūst caur acīm.

Dienas akmens- AMETISTS

Iespējams, šodien jums būs nepieciešams ticība saviem spēkiem, talants, cerība uz brīnumu, uzticēšanās cilvēkiem un apstākļiem. Apsveriet visus "par" un "pret", apstājieties, nomierinieties un ieklausieties savā intuīcijā. Tiem, kas atrodas krustcelēs, AMETISTS palīdzēs izveidot dienu.

Dienas situācijas var neveidoties tādas, kā plānojāt. Esiet pacietīgi un ticiet, ka viss, kas notiek- notiek uz labu. Uzticēšanās savam sargeņģelim dara brīnumus.

Daudziem lietderīgi šo dienu būs pavadīt vienatnē vai pie dabas. Noteikti atrodiet laiku sev. Pat īslaicīga pabūšana vienatnē kopā ar AMETISTU palīdzēs atjaunot enerģiju, atpūsties un atgūt līdzsvaru.

Personīgā nasta kopā ar AMETISTU ir krietni vieglāka. Būs viegli atmest lieko un nevajadzīgo, galvenais atrast tam pārliecinošu motivāciju. Kaut gan jūtu karstumā var izmest arī kaut ko vajadzīgu.

https://www.facebook.com/kristallos...

Speciāli portālam epadomi.lv
Kristāla enerģiju meistareTatjana Fomičeva