Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:289, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 6. aprīlis – Zinta, Dzinta, Vīlips, Filips

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Zinta, Dzinta, Vīlips, Filips. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Zinta

Zinta jebkurai situācijai pieiet radoši un caur pašrealizāciju pastāvīgi nodod pasaulei pozitīvu enerģiju. Viņa ir saprotoša, labsirdīga un reizē ļoti stipra personība, ar kuras iekšējo spēku reti kurš var sacensties. Spēj izturēt pat ļoti smagos apstākļos, nezaudējot ticību labajam. Reizēm gan Zintai gribas, kā starusam, paslēpt galvu smiltīs, taču tad viņa atkal saņemas un pacetu galvu dodas uz priekšu, lai uzvarētu. Apveltīta ar izcilu intuīciju, godaprātu un bagātu iztēli.

Zintai likteņa (vārda) skaitlis ir 1

Jūsu īpašā misija ir garīgi augt un kļūt par līderi.
Jūsu uzdevums- būt neatkarīgam un drosmīgam, uzņemties iniciatīvu, saglabāt savdabību, novatorismu un būt atbildīgam - attīstot pašapziņu, gribu un izlēmību, bet nesteidzieties pieņemt sirdij svarīgus lēmumus - tam vēl laiks nav pienācis!
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā var iemācīties patstāvīgu izlēmību, darbību un individuālu pieeju . Jaunas idejas, jaunas lietas un unikāla aktivitāte paver jums milzīgas iespējas virzīties pretī savam liktenim. Pat, ja pārāk neuzticaties citiem vai paliekat ēnā, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai būtu līderi. Esiet tāds un māciet citiem būt tādiem.

Dzinta

Dzinta ir jūtīga, labsirdīga un miermīlīga, taču iekšēji spēcīga un līdzsvarota personība, kurai vairāk par visu dzīvē svarīga harmonija, mīlestība un skaistums. Ļoti radoša un inteliģenta, Alkst pēc miera, ģimeniskuma sajūtas un mājīguma, taču arī savā izvēlētajā darbā spēj gāzt kalnus, ar savu uzņēmību iedvesmojot arī citus. Viņa ir labs draugs, kas vienmēr pateiks labu vārdu un vajadzības gadījumā sniegs palīdzīgu roku.

Dzintai likteņa (vārda) skaitlis ir 6

Jūsu īpašā misija ir kalpošana.
Jūsu uzdevums- atbalstīt ģimeni un mīlēt savus tuviniekus, pastāvīgi trenējot savu mīlestību skaistumā pret sabiedrību, lai radītu apkārtējās dzīves harmoniju.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izrādīt augstsirdību un radīt komfortu citiem. Pat, ja esat atkarīgs no citiem vai jums ir nosliece mocīt sevi, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai rūpētos un būtu dzīves rota. Uzturiet savu mīlas liesmu vienmērīgu.
Jums paredzēts būt iedvesmojošam līderim. Atbilstiet dzīves garīgajām prasībām un esiet līderis, kam arī esat dzimis.

Vīlips

Vīlips ir noslēpumains romantiķis, kas mīl dzīvi un visu skaisto tajā. Izjūt saikni ar dabu, ir labsirdīgs un absolūti necieš strīdus un konfliktus. Pats gan niknuma brīžos var kļūt kaprīzs un uzstājīgs. Savā ziņā Vīlips ir ideālists, kurš nekad nepārkāpj savus principus. Nav vienaldzīgs pret svešām sāpēm, apveltīts ar mākslinieciskiem talantiem, idejām bagāts un artistisks. Tiecas pēc stabilitātes un materiālas labklājības, taču neaizmirst par garīgumu.

Vīlipam likteņa (vārda) skaitlis ir 9

Jūsu īpašā misija ir pilnveidot un mīlēt, neskatoties ne uz ko.
Jūsu uzdevums- tiekties pēc vispārējas labklājības, izrādot pašaizliedzību, jūtīgumu un dziedinošas spējas.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties transformēt, pārveidot, dziedināt un būt piedodoši. Tikai tas jums ļaus virzīties uz priekšu. Pat, ja esat neciešams vai pārāk uzticaties cilvēkiem, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēti plaši apvāršņi. Sasniedziet tos, palīdzot citiem.

Filips

Filips ir ārkārtīgi spoža personība, kura uzvedība vienmēr visiem būs noslēpums. Viņš ir pārliecināts par sevi, valdonīgs un par kaut ko nopietnu interesi izrāda vien tad, ja vadības stūre nonākusi viņa rokās. Filips nav ietekmējams, taču vienmēr uzmanīgi uzklausīs citu padomus un ieteikumus. Labprāt iesaistās dažādās avantūrās, mīl piedzīvojumus un jautras kompānijas. Lieliski prot savaldīties, taču labāk viņa pacietību nepārbaudīt dusmās filips var būt neaprēķināms. Tomēr viņš apzinās citu cilvēku dzīvības vērtību, tāpēc cenšas izturēties pret tiem ar sapratni un mīlestību, neprasot neko pretī.

Filipam likteņa (vārda) skaitlis ir 4

Jūsu misija ir radīt kaut ko, kam ir ilglaicīga vērtība.
Jūsu uzdevums- būt praktiskam un cītīgi strādāt, uzturot kārtību un pārliecību par to, ka drošība ir garantēta.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties radīt tradicionālas vērtības, palikt nelokāms un saglabāt stabilitāti. Pat, ja esat spītīgs un aizdomu pilns, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai vadītu un organizētu. Veidojiet balstu, lieciet pamatus un būvējiet uz tiem.