Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:287, Did:0, useCase: 3


3 seksuālie vīrieša noslēpumi, rūpīgi slēpti no sievietēm

Arnis Kr.
Arnis Kr.

Šķiet, ka pateicoties bezgalīgiem intīmās dzīves pētījumiem un personīgajai seksuālajai pieredzei, sievietēm būtu jāzina viss par vīrieša vēlmēm, fantāzijām un patikšanām. Taču tā tas nav. Ne visu vīrieši atklāj un ne visu stāsta, pat vairāk,- ir lietas, kuras tiek rūpīgi slēptas. Iepazīsties ar 3 lielākajiem noslēpumiem, kurus vīrietis labprātāk paturētu noslēpumā.

Vīrietis ne vienmēr vēlas seksu

Visas sievietes ir pārliecinātas par to, ka vīrietis vēlas seksu daudz biežāk, nekā sieviete. Un arī lielākā daļa stiprā dzimuma pārstāvju, droši vien, domā tāpat. Taču tas nebūt nav tā. Tāpēc necel uzreiz trauksmi, ja tavs vīrietis vairs netiecas pēc seksa katru vakaru. Jau sen pierādīts, ka pēc dzimumakta sievietes gūst enerģiju, savukārt, vīrieši zaudē to. Ar to izskaidrojams arī fakts, ka pēc seksuālajām nodarbēm vīrietim nāk miegs.

Pie kam, vīriešiem spēcīgākā seksuālā aktivitāte ir no rīta, laikā apmēram no septiņiem līdz deviņiem. Taču ne pārāk daudzi pāri nodarbojas ar seksu no rīta, it sevišķi darbdienās.

Tāpat seksa nevēlēšanos var iespaidot attiecīgs vecums, veselības problēmas, nogurums un stress.

Vīrieši seksa laikā fantazē

Par ko? Par visu, ko viņiem gribētos pamēģināt, taču nav bijis iespējas. Piemēram, viņš var iztēloties, ka nodarbojas ar seksu ar striptīzdejotāju vai stjuarti, vai, ka sekss notiek uz lidmašīnas borta vai vulkāna virsotnē.

Patiesībā, tādas fantāzijas nav nekas briesmīgs un nekādi jūs neapdraud. Ja vien vēlies, tu vari dažas sava vīrieša fantāzijas realizēt dzīvē. Mēģini izvilināt viņa seksuālos sapņus un vienu nakti pārvērst brīnumā, kļūstot par pasakainu geišu, erotisku dejotāju vai stingru skolotāju. Viņš to novērtēs.

Vīrieši neieredz kritiku seksa laikā

Pat, ja tu to darīsi uzmanīgi un taktiski, vienalga viņam tas nepatiks. Tāpēc, ja mīļotais tev jautā, ko viņš var darīt, lai paspilgtinātu tavu orgasmu, labāk nerunā par to, ko viņš dara nepareizi. Ej citu ceļu. Apmāci viņu praksē, tas ir, seksa laikā, kaislīgi čukstot par savām sajūtām, kad viņš darīs to, kas tev ļoti, ļoti patīk.