Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:287, Did:0, useCase: 3


Ķermeņa aprises, kas ietekmē un iekārdina vīrieti

Zinātnieki un pētnieki no Masačūsetas (ASV) ir veikuši ārkārtīgi interesantu pētījumu. Demonstrējot veseliem heteroseksuāliem vīriešiem pievilcīgu sieviešu fotogrāfijas, tika atklāts, ka aplūkojot šīs bildes, vīriešiem aktivizējas tā pati smadzeņu daļa, kas stimulējas ar kokaīnu un naudu.

Pētījumi ir pierādījuši, ka 6000 gadu apzinātās cilvēces vēstures laikā vīrieši pirmkārt pievērš uzmanību sievietes ārējam izskatam, lai gan dzīvesbiedres izvēlē kalpo citi nosacījumi.
Nevajadzētu aizmirst, ka evolūcijas rezultātā sievietes ķermenis no tīri funkcionāliem mērķiem ir mainījies un tagad tiek vērtēts vairāk pēc estētiskiem principiem. Tagad sievietes vairāk velta savu uzmanību, lai to ķermeņi izstarotu seksualitāti un tādā veidā pievērstu vīriešu uzmanību.

Lai saprastu, kādā veidā mūsdienās notiek sieviešu vērtēšana, ir jāsaprot, ka pirmkārt vīrietis redz sievieti un tikai tad dzird un iepazīst kā cilvēku. Tātad, kāds tad ir reitings, pēc kura stiprais dzimums vērtē daiļās dāmas?

Figūra

Pirmo vietu ieņem ķermeņa aprises. Mūsdienu vīrieši dod priekšroku sportiskam sievietes ķermenim. Vairums vīriešu labprātāk vēlas sev blakus un gultā redzēt labi noaugušu un sportisku sievieti nekā kalsnu meitēnu, jo ir lietas, kuras nemainās, un kā labi zināms, sieviete, kurai ir veselīgs tauku slānis, spēs labāk iznēsāt iespējamo bērnu. Ne visi zina, ka pagājušā gadsimta seksa dīva Merlina Monro nēsāja 48. izmēra apģērbu. Speciālisti apgalvo, ka neviena kaulaina modele nekad nespēs būt patiess seksa simbols, jo vīrieši mīl apaļīgu formu sievietes.

Juteklīga mute

Pēc zinātnieku viedokļa evolūcijas procesā sievietes mute ir kļuvusi par uzbudinātības indikatoru. Tādā veidā vīrietim ir redzams tas, ko noslēpj apģērbs. Ne velti kosmētikas ražotāji pelna miljonus, reklamējot lūpu krāsas, kas padara lūpas pilnīgākas un kairinoši mitras. Interesants fakts, ka lūpu krāsas bija jau senajā Ēģiptē un tās bija tikai vienā krāsā – sarkanā.

Tvirtas un augstu novietotas krūtis

Par visu visvairāk vīriešiem patīk sieviešu krūtis, līdzīgas kā vēlā pusaudžu vecumā, īsi pirms jaunā sieviete ir sasniegusi 20 gadu vecumu. Tieši ar tādām krūtīm visbiežāk var redzēt modeles vīriešu žurnālos un reklāmu brošūrās. Tajā pašā laikā pētījumi liecina, ka ne visi vīrieši ir kāri uz jaunu meiteņu krūtīm, daudzi dod priekšroku jebkuras citas formas krūtīm. Tā teikt, cik formu, tik arī fanu.

Garas kājas

Nez kādēļ ikviena vīrieša uzmanību pievērš garas kājas? Atminējums tam ir vienkāršs – garas kājas liek skatīties uz to vietu, kur tās sākas.

Gurni un viduklis

Veselai un dzemdēt spējīgai sievietei vidukļa apkārtmēram ir jābūt 70 % no gurnu apkārtmēra. Tieši tādas proporcijas ķermeņa aprises ir tīkamas pretējam dzimumam. Ja proporcija svārstās pāri 80 %, vīrieši strauji zaudē interesi.

Pētījums, protams, nav atklājis nekādu Ameriku, tikai kārtējo reizi pierādījis, ka lai kā mēs nedomātu, ka esam augsti attīstītas un inteliģentas būtnes, pār mums vēl joprojām valda Dabai un Evolūcijai nepieciešamās likumsakarības, kas liek izvēlēties partneri pēc tā spējas radīt veselīgus un dzīvot spējīgus pēcnācējus.