Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:27, Did:0, useCase: 3


Skandāls. Keitas ģimene atklāj šokējošus faktus par jaundzimušā tēvu

Skandāls. Keitas ģimene atklāj šokējošus faktus par jaundzimušā tēvu
Nedēļas notikums Latvijas populārākajos ziņu medijos- kādas dzemdības diezgan attālā karaļvalstī, kuras pilsoņi regulāri sacenšas Mildas apčurāšanā. Labrīt, Latvija!

Kāda Latvijas pierobežas novada vietējā skaistuma karaliene Keita ( saukta arī par Katju, īstajā vārdā Jekaterina Kombuļska) sabiedrībai atklājusi, ka nesen pasaulē nākušais pirmdzimtais tomēr neesot no blakus valstī mītošā cigarešu kontrabandas karaļa Jegora, kā pasaule cerēja un domāja, bet no blakus mājas zemniekdēla Kārļa, kurš vietējai skaistulei pirms Mārtiņiem palīdzējis nokaut zosi.

Skaistuma karalienes ģimene sabiedrībai paziņojusi, ka jaunais princis ( tā brašuli nodēvējuši kaimiņi) būšot Latvijas pilsonis un viņu sauks tēva vārdā- Kārlis. Par uzvārdu vēl tiekot domāts, jo zemniekdēls Kārlis zoss bendēšanas procesu, tāpat kā oktobra pēdējo nedēļu un novembra sākumu īpaši neatceroties, un pieprasījis Keitai iesniegt dokumentālus pierādījumus svarīgā fakta apstiprināšanai

Jekaterina jau aizsūtījusi oficiālu atvainošanos Jegora klanam par neveiksmīgo soli uz ko saņēmusi atbildi, kurā nodoti visssiltākie sveicieni Keitas kuplajām formām,viņas kucītei, bet galvenokārt māmuļai.

Vietējā skaistumkaralienes ģimene sola informēt sabiedrību par turpmāko notikumu gaitu, bet pagaidām valsts lielākajiem medijiem ( spriežot pēc publikācijām internetā, kādas Keitas dzemdības nenoliedzami ir Latvijas centrālais notikums pēdējās 3 dienās) skaitumkaraliene paziņojusi, ka pirmie 10 izlietotie pamperi tikšot saglabāti un iegādājami izsolē Kārļa pilngadības svinībās

Novēlam veselību, patiesi laimīgu bērnību Kārlim, visiem jaundzimušajiem pasaulē, kā arī veselo saprātu viņu vecākiem un visai latviešu tautai!

(Stāstam nav nekādas saistības ar zināmiem notikumiem pasaulē un minētie personāži, iespējams, ir izdomāti)

     [+] [-]

, 2013-07-24 13:22, pirms 9 gadiem
Ko pie velna es tikko šeit lasiju?

     [+] [-]

, 2013-07-24 14:34, pirms 9 gadiem
Pie velna! Tu kaut ko līdzīgu lasi jau visu nedēļu un vēl lasīsi vismaz mēnesi. Humoru vēl visi laikam neesam galīgi pazaudējuši un tas labi ir!