Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:333, Did:0, useCase: 3


Tavs dienas horoskops 30. maijam

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšējās dienas vakarā.

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Svētdien Aunam derētu ielaist savā dzīvē kādu jaunu vēsmu! Horoskopa zvaigznes iesaka viņam izrauties no rutīnas loka, izdarot kaut ko neparastu. Tiks atbalstīti gan mēģinājumi mainīt savu dzīvi gan vienkārši nokrāsot matus vai mainīt ierastos maršrutus. Eksperimentējot Auns sestdien varēs daudz paveikt.

Aunam, kuram ir attiecības, horoskops sestdien iesaka aizvilināt mīļoto cilvēku kaut kur tālu no pilsētas burzmas, dabas klēpī. Pirmkārt, tas ļaus jums pabūt vienatnē (galvenais ir vienoties nolikt tālruņus labi tālu no sevis). Otrkārt, sestdienai tas būs romantiskākais un noderīgākais atpūtas veids. Mēness, zvaigznes un ugunskurs - kas var būt pārsteidzošāk un labāk?

Svētdien Vērsim būs lieliska iespēja daudzsološi iepazīties! Ļoti iespējams, ka iepazīšanās izrādīsies romantiska, taču horoskopa zvaigznes Vērsim iesaka neatstāt novārtā citas - gan draudzīgas, gan lietišķas. Sestdien izveidotie sakari var būt ļoti noderīgi, un tiem būs svarīga loma Vērša dzīvē vēl ilgi!

Svētdien zvaigznes Vērsim iesaka visā, kas saistīts ar attiecībām un mīlestību, uzticēties liktenim un mierīgi ļauties straumei. Viņa aktīvā dedzība pēdējā laikā nav nesusi lielus rezultātus, vai ne? Daudzas Vērša darbības atgādināja formulu "viens solis uz priekšu, divi soļi atpakaļ", tāpēc, sestdien ļaujot visam ritēt savu gaitu, viņš neko nezaudēs. Viņam vajadzētu apstāties un paskatīties uz situāciju kā no malas.

Svētdien Dvīņi spēs piesaistīt ikviena uzmanību! Tas attiecas gan uz romantiskām, gan lietišķām attiecībām. Viņi sajutīs enerģijas un spēka pieplūdumu, kas var likt izturēties izaicinoši un provocēt apkārtējos. Nav brīnums, ka daudziem tas nepatiks, tāpēc Dvīņu dienas kārtībā var gadīties konflikts. Pretējā dzimuma cilvēkus piesaistīs viņu pašapziņa. Horoskopa zvaigznes iesaka Dvīņiem tērēt enerģiju mīlestībai, nevis ķildām.

Svētdien Dvīņiem derētu ienirt radošuma atmosfērā! Ja viņiem ir mīļotais cilvēks, abi kopā var noskatīties kādu teātra izrādi vai izstādi, pārlūkot mākslas albumus vai vienkārši klausīties mūziku. Vientuļajiem Dvīņiem šis vakars sola lieliskas iepazīšanās iespējas šīs dienas garam atbilstošās radošās vietās un vietnēs.

Nepieciešamība sestdien risināt ikdienas problēmas var nogurdināt Vēzi: viņam nebūs pilnīgi nekāda noskaņojuma tajās iedziļināties. Ja nebūs neviena, kuram deleģēt savus pienākumus un garlaicīgās lietas nevar atlikt, horoskops iesaka šīs dienas beigās apsolīt sev kaut ko ļoti interesantu vai vismaz ellīgi garšīgu. Tāds stimuls sestdien Vēzim būs nepieciešams, citādi viņš iegrims melanholijā.

Svētdien mīlas lietās Vēzim nevajadzētu steigties. Viņam vienkārši nepietiks enerģijas vienā rāvienā paveikt visu, kas bija padomā! Tāpēc Vēžiem sestdien vajadzētu apstāties un pārdomāt turpmākās rīcības kārtību. Varbūt viņam vajadzētu sadalīt savus centienus vairākos posmos. Ļaujiet plānam prasīt vairākas dienas vai pat nedēļas, taču tas palīdzēs velti neizniekot visus Vēža spēkus.

Svētdien Lauvai uz acīm būs uzlikti palielināmie stikliņi: viņš būs tendēts pārspīlēt visu - gan labo, gan slikto! Rezultāts – Lauva sadalīs cilvēkus un notikumus pēc melnbaltā principa: viņš var kaut ko idealizēt un kaut kur meklēt trūkumus. Tuvinieki var dzirdēt no Lauvas visādus pārmetumus. Tomēr, pateicoties šādām "brillēm", Lauva sestdien spēs pamanīt to, kas parasti bija slēpts. Tas viņam palīdzēs visos jautājumos, kuriem nepieciešama īpaša uzmanība un vērība.

Svētdien Lauvai mīlas lietās pilnībā jāuzticas liktenim un jātur atvērtas visas durvis, pa kurām tas var ienākt. Viņam nevajadzētu noraidīt piedāvājumus vai neuzklausīt sniegtos padomus. Sestdien Lauvai jātiekas ar dzīvi un cilvēkiem un nav jālaiž garām iespēja doties uz randiņu - pat ja “vienkārši” ar draugiem. Tur viņš var atrast jaunu romantisku iepazīšanos vai uzzināt kaut ko svarīgu par viņu interesējošo cilvēku.

Svētdien Jaunavas enerģija un vitalitāte izrotās viņas dzīvi košās krāsās - pat ja dienas notikumi uz to nemaz nemudinās. Viņa spēs uzmundrināt ne tikai sevi, bet arī visus apkārtējos. Turklāt Jaunava sestdien nelaidīs garām iespēju sevi parādīt labvēlīgā gaismā to cilvēku priekšā, no kuriem daudz kas ir atkarīgs.

Svētdien īpaši veiksmīgu dienu horoskops sola vientuļajām Jaunavām: būs liela varbūtība satikt savu sapni! Lai gan izredzes satikt pilnīgi pretēju cilvēku šim sapnim un iemīlēties tajā būs ne mazākas... Mīlestība dāvā daudz negaidītu atklājumu un pārsteigumu. Starp citu, Jaunava var nedaudz palīdzēt Liktenim: zvaigznes viņai iesaka mainīt vidi, doties uz kādu jaunu vietu.

Svētdien Svari būs enerģijas pilni, un horoskopa zvaigznes iesaka novirzīt šo enerģiju uz ikdienas dzīves un mājas sakārtošanu. Viņu alkas pēc radošuma nodrošinās radošu pieeju pat ikdienišķākajās lietās, piemēram, dzīvokļa uzkopšanā vai maltītes pagatavošanā.

Svētdien Svariem būs iespēja nodibināt daudzsološu iepazīšanos, taču nav teikts, ka viņi to izmantos - viss būs atkarīgs no viņu mainīgā noskaņojuma. Kopumā šī diena nebūs slikta mīlestībai, taču Svariem būs grūti saprast, ko viņi vēlas. Romantisku tikšanos? Flirtēt? Iepazīties? Vai pasēdēt un pasapņot vienatnē? Sestdien Svari var izvēlēties jebkuru iespēju, vai arī vairākas pēc kārtas.

Sestdien situācija uzturēs Skorpionam patīkamu tonusu, neļaujot atslābināties un garlaikoties! Horoskopa zvaigznes sola, ka Skorpions varēs izkļūt no ikdienas rutīnas - varbūt pats, vai varbūt pēc tam, kad būs no malas saņēmis kādu pamudinājumu. Sestdien viņam jāizmanto diena, lai uzzinātu vai redzētu kaut ko jaunu un interesantu. Tas būs ne tikai patīkami, bet arī noderīgi, ļaujot Skorpionam paskatīties uz pazīstamām lietām no jauna skatupunkta.

Ja Skorpions Svētdien dodas uz randiņu, horoskops iesaka uzņemties iniciatīvu un sagatavot pārsteigumu tam, kurš viņam patīk. Vai jūs jau ilgi dzīvojat kopā? Tad šis ieteikums jums ir divtik aktuāls! Ir pienācis laiks atsvaidzināt jūtas. Uzmundriniet savu mīļoto ar "nepiedienīgu" priekšlikumu - piemēram, piedāvājiet erotisko masāžu. Skorpionam jārāda iztēle un iniciatīva, tas ir svarīgi, lai savienībā saglabātu harmoniju.

Svētdien Strēlnieks var iztērēt daudz vairāk naudas, nekā plānoja! Emociju ietekmē viņš var veikt negaidītus, spontānus un šķietami bezjēdzīgus pirkumus. Tomēr lielākā daļa no tiem, par lielu pārsteigumu Strēlniekam, izrādīsies noderīgi un nepieciešami. Citiem vārdiem sakot, sestdienā Strēlnieka izdevumus vadīs intuīcija, nevis loģika. Bet nevajadzētu paļauties tikai uz to: labāk nodrošināties, nosakot stingrus iepirkšanās limitus.

Mīlestības horoskops Strēlniekam iesaka pēc iespējas vairāk pasapņot, iztēlojoties vissīkākās detaļas: domājiet par mīļoto, reālu vai vēl neatrastu, visās detaļās iedomājieties kopīgo nākotni ar viņu. Sestdien domām vairāk nekā jebkad agrāk piemitīs spēja materializēties, un šādi sapņi nebūs lidināšanās mākoņos, bet gan sava likteņa ieprogrammēšana. Horoskops šajā dienā Strēlniekam neiesaka domāt par vientulību vai šķiršanās iespēju - tikai pozitīva un optimistiska attieksme!

Svētdien Mežāža intuīcija būs uzdevumu augstumos, un tāpēc lēmumi, kurus viņš pieņem pirmajās trīs sekundēs, būs pareizi. Mežāzim šajā dienā īpaši veiksies lietās, kurām nepieciešama radoša pieeja. Turklāt horoskops viņam iesaka sākt veidot personiskās un lietišķās attiecības: Mežāzim būs vieglāk nekā parasti saprast sarunu biedrus, viņš varēs viegli nojaust, vai cilvēks pret viņu ir godīgs un kādas jūtas lolo.

Svētdien Mežāzim būs tā retā iespēja atklāti un no sirds aprunāties ar savu mīļoto cilvēku. Viņam vajadzētu drosmīgi izteikt visu, ko jau sen ir vēlējies, vai ar ko vienkārši gribētu dalīties! Zvaigznes sola, ka sestdien šāda saruna var ne tikai noņemt nepateiktā nastu no Mežāža pleciem, bet arī palīdzēt steidzamu problēmu risināšanā. Pasakot par tām skaļi, Mežāzis sapratīs: visas problēmas var atrisināt, un, kad viņš ir kopā ar savu izredzēto, viņi var visu!

Svētdien Ūdensvīra prātā burtiski ielauzīsies radošu un nestandarta ideju straume! Lai tās neaizmirstu, Ūdensvīriem visu dienu vajadzētu turēt gatavībā piezīmju grāmatiņu un rakstāmo - kādreiz šīs idejas noteikti noderēs. Jebkuras Ūdensvīra lietas un plānus, kuros ir vismaz graudiņš radošuma un nestandarta pieeja, sestdien pavadīs veiksme. Galvenais, kas tiek prasīts no Ūdensvīra - nelikt šķēršļus iztēlei.

Iespējams, ka Svētdien attiecībās ar cilvēku, kuru mīl Ūdensvīrs, negaidīti iejauksies kāds trešais. Vai trešā. Kā pret to izturēties un ko ar to darīt, jāizlemj Ūdensvīram. Varat sestdien paziņot sāncensim par savām pretenzijām vai arī paslēpties un sagatavoties ilgam aplenkumam. Otrais variants būs gudrāks - tas dos Ūdensvīram laiku pārdomām, lai vēlāk rīkotos droši un pārliecināti.

Svētdien Zivīm vajadzētu pasapņot! Horoskopa zvaigznes atgādina: lai daudz sasniegtu, laiku pa laikam jāizkāpj no rāmjiem un jādod vaļa sapņiem. Diena būs ideāla, lai pēc sirds patikas pafantazētu par nākotni, izstrādātu nestandarta, pat fantastiskākos gājienus - laika gaitā Zivis spēs daudzus no šiem neticamajiem plāniem pārvērst realitātē.

Svētdien Zivis gaida neaizmirstama mīlestības un romantikas diena! Vajadzētu sagatavoties pārsteigumiem un pārsteidzošiem atklājumiem. Ja Zivis tikko spērušas pirmos soļus jaunās attiecībās, sestdien viņām būs iespēja saprast, ka viņu dzīvē ienācis patiesi interesants cilvēks, kuru vēlētos iepazīt labāk. Ja viņām jau ir partneris, Zivīm vajadzētu ļaut viņam uzņemties iniciatīvu, atslābināties un vienkārši baudīt dzīvi!

Epadomi horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!