Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:333, Did:0, useCase: 3


Tavs dienas horoskops 21. martam

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšējās dienas vakarā.

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Svētdien Auna panākumu atslēga būs konsekvence un pakāpeniskums, jo horoskopa zvaigznes viņu uz to mudinās. Prāts svētdien darbosies skaidri un ātri, un kopumā viss solās ritēt raiti kā pulkstenis. Komunikācijā Auns svētdien būs patīkami saprātīgs un apdomīgs. Svarīgu jautājumu kārtošanā tas būs noderīgi, bet mīļotajam cilvēkam diemžēl var izraisīt tikai žāvas.

Svētdien nekas nebūs paslēpts no caururbjošā Auna skatiena, un viņam to vajadzētu izmantot, lai savestu kārtībā situāciju savā personīgajā dzīvē. Šajā dienā viņam būs pieejams ne tikai tas, kas atrodas virspusē: Auns varēs ielūkoties cilvēka dvēseles vistālākajos nostūros, izprotot cēloņu un seku mehānismus. Zvaigznes svētdien iesaka Aunam paskatīties uz savām attiecībām objektīvi un pēc tam izlemt, vai viņam patīk redzētais vai nē.

Svētdien Vēršiem vajadzētu sakārtot savas finanses. Ieteicams neatlikt šo jautājumu uz vēlāku laiku, jo tam piemērotāks brīdis neatradīsies vēl diezgan ilgi. Svētdien Vēršiem būtu ļoti noderīgi apsēsties un pierakstīt savus galvenos tuvākās nākotnes plānus, īpašu uzmanību pievēršot izdevumu un ienākumu grafikam. Varbūtība, ka šie plāni izrādīsies veiksmīgi, ir ļoti liela.

Svētdien zvaigznes strīdīgās situācijās Vērsim iesaka ieklausīties intuīcijā: tā darbosies tik skaidri, kā sen nav bijis! Komunikācijā ar pretējo dzimumu viņa intuīcija būs kā melu detektors: Vērsis spēs smalki sajust partnera patiesos nodomus. Tāpēc svētdienas romantiskās aplidošanas process būs pavisam vienkāršs: nojaušot kādu viltību, Vērsis vienkārši pateiks nē. Ja partnera nodomi būs tīri, pats Vērsis atvērsies, lai spertu soli viņam pretī.

Svētdien Dvīņi vēlēsies saskatīt loģiku un jēgu it visā, žēl tikai, ka apkārtējie ne vienmēr būs tādā pašā noskaņojumā. Tas nekas, mierīgi nodarbojieties ar saviem jautājumiem un viss ritēs kā pa sviestu. Svētdien Dvīņiem īpaši padosies darbi, kas prasa konsekvenci un loģiku, tāpēc nav vajadzības tērēt emocijas kam citam.

Svētdienā mīlas lietās Dvīņus sagaida pretrunu pilna diena, kad prāts un sirds nebūs vienisprātis. Loģika viņiem var teikt ko vienu, bet intuīcija un jūtas - pilnīgi ko citu, izraisot Dvīņu dvēselē īstu kauju! Lai nemētātos no vienas galējības otrā, Dvīņiem svētdien būs nepieciešama palīdzība no malas. Jūs varat vērsties pie kāda, lai saņemtu padomu, taču labāk, ja Dvīņi vispirms paši tiks skaidrībā ar savām jūtām un nomierināsies, noskaņojoties uz harmonisku vilni.

Svētdien, lai kas apkārt notiktu, Vēzis noliks sienu starp sevi un apkārtējo realitāti. Lai pasaule jūk prātā, kā tā vēlas - Vēzis svētdien darīs to, ko nodomājis, neskatoties ne uz ko. Visa šī pasaule nav tā vērta, lai tai pievērstu uzmanību! Nu, varbūt tikai nedaudz parunāties par tās dīvainībām un trūkumiem.

Svētdiena būs diena, kad Vēzim, lai pieņemtu nopietnu lēmumu, jākonsultējas ar savu mīļoto cilvēku. Vislabāk, ja Vēzis iepazīstinās partneri ar visiem iespējamiem risinājumiem - varbūt izredzētais, paveroties uz tiem ar svaigu skatu, piedāvās savējo. Vēzis pat var būt pārsteigts par to, cik skaidrs viss kļūst pēc tādas konsultācijas. Daudz kas nostāsies savās vietās, un pieņemt lēmumu būs daudz vieglāk.

Svētdien Lauvai būs iespēja noorganizēt jebkādu šovu! Jautājums tikai par to, kāds tas būs - skaista izrāde ar daudziem skatītājiem vai banāla ģimenes scēna ar trauku dauzīšanu un runāšanu paceltā balsī. Jebkurā gadījumā Lauvas mākslinieciskās spējas svētdien būs augstā līmenī. Atliek tikai atrast tām jauku pielietojumu.

Svētdienā Lauvam un viņa mīļotajam cilvēkam būs jāatrisina vairāki pretrunīgi jautājumi, kas neļauj viņu attiecībām attīstīties. Neko darīt – aizvainojums, kas klusībā krājies jau mēnešiem, problēmu neatrisinās. Svētdien būs īstais laiks, lai Lauva un viņa partneris no sirds aprunātos un kopīgi izvēlētos virzienu, kurā abi piekrīt virzīties tālāk. Bet pirms tam viņiem būs jāatbrīvojas no uzkrātajām pretenzijām un sūdzībām.

Svētdien Jaunavas darba kārtībā būs jautājumi, kas saistīti ar organizētību un disciplīnu. Viss, kas neiekļaujas noteiktajās normās un noteikumos, var Jaunavā izraisīt aktīvu noraidījumu. Centieties neļaut tam saasināties. Ja nevēlaties, lai jūs nosauktu par morālistu, nemēģiniet svētdien lasīt citiem morāli.

Iespējams, ka svētdien Jaunavai un viņas mīļotajam cilvēkam būs grūta saruna. Lai arī kā Jaunava vēlētos izteikt visu, kas sakrājies uz sirds, zvaigznes viņai iesaka atturēties: šādi jautājumi ir pārāk delikāti, lai tos izteiktu uzbrūkošā tonī. Turklāt Jaunavai nevajadzētu aizmirst, ka viņas viedoklis nav vienīgais pareizais. Visu, ko Jaunava redz, viņa vēro no sava skatu torņa, bet, ja viņa vēlas uzlabot attiecības, viņai no tā jānokāpj un jāmēģina palūkoties uz notiekošo no partnera skatupunkta.

Svētdien Svariem derētu noorganizēt kādu draudzīgu salidojumu. Vislabāk kādu pikniku brīvā dabā. Ja tāds neizdodas, tad kopīgu pankūku vakaru ZOOM vai kādu citu tematisku pasēdēšanu, kaut vai kopīgu filmas skatīšanos un apspriešanu vai dalīšanos ceļojumu iespaidos. Vai varbūt – katrs nolasa savu mīļāko dzejoli vai anekdoti. Tā Svariem svētdien būs garantēta silta draudzīga atmosfēra un pozitīvas emocijas!

Svētdien Svariem ir jānovērtē situācija attiecībās ar mīļoto cilvēku. Varbūt pēdējā laikā tās kļuvušas pārāk “nokaitētas”? Vai arī Svarus un viņu izredzēto kavē pārpratumi un aizvainojums? Lai kā arī būtu, ja Svari svētdien turpinās uzstāt uz savu, situācija var tikai saasināties. Labākais, ko viņi var darīt, ir piekāpties vai vismaz paņemt pauzi. Dažas atpūtas dienas viņiem ar partneri nāks par labu, radot vēlmi panākt kompromisu, un pēc iespējas ātrāk salabt.

Šajā dienā Skorpionam kategoriski kontrindicēta jebkura saziņa ar varas iestādēm, tai skaitā priekšniecību. Ja priekšnieks nolēmis tev brīvdienā piezvanīt, lai aprunātos, izdomā jebkādu attaisnojumu un nerunā. Jebko: slima vecmāmiņa, pēkšņa migrēna, aizsmakusi balss... Citādi svētdien Skorpiona komunikācija ar priekšnieku var raiti pāriet uz sarunu paceltā balsī un pēc tam uz atlaišanu. Protams, svētdien nevajadzētu pagadīties ceļā arī citiem varas iestāžu pārstāvjiem.

Svētdien Skorpions būs noskaņots noskaidrot attiecības ar mīļoto cilvēku. Varbūt jau no paša rīta Skorpions būs noraizējies par kādu jautājumu, un darīs visu, lai līdz galam noskaidrotu situāciju. Slikti vienīgi tas, ka slavējamajos centienos nokļūt līdz jautājuma būtībai, Skorpions var parādīt stingrību un pat nežēlību. Svētdien, tiecoties pēc patiesības, viņš spēs lauzties uz priekšu kā tanks, pat nemanot, ka sāpina partneri.

Svētdien Strēlnieka darba kārtībā būs divi labi zināmi jautājumi: "Kurš ir vainīgs?" un "Ko darīt?" Bet, ja iespējas atrast atbildi uz otro jautājumu būs niecīgas, tad vainīgā meklēšanā Strēlniekam nebūs šķēršļu un grūtību. Domas par taisnīgumu, kā arī par to, kam un kā vajadzētu rīkoties, Strēlnieku novērsīs no paša plāniem. Tātad varbūt lai Dievs meklē vainīgos, bet pašam vajadzētu pievērsties saviem darāmajiem darbiem?

Svētdien, ja Strēlnieks vēlas atstāt iespaidu uz pretējo dzimumu, viņam nevajadzētu kautrēties! Viņa uzvaru atslēga mīlas frontē būs drosme un pašpārliecinātība. Nav pat svarīgi, vai viņš cenšas mērķtiecīgi iekarot kāda sirdi, vai vienkārši iegūs pāris jaunas paziņas. Pat ja parastajā dzīvē Strēlniekam nepatīk pievērst sev uzmanību, svētdien Strēlnieka sievietei visatbilstošākais būs neatvairāmas liktenīgās sievietes tēls (vispirms jau – sociālo tīklu profila fotogrāfijā), vīrietim – pārliecināts mačo.

Svētdien Mežāzis var visu dienu pavadīt citu cilvēku problēmu un jautājumu risināšanā. Tieši tam horoskopa zvaigznes viņu mudinās. Tādēļ pašu lietas un plāni uz laiku var tikt atstāti otrajā plānā. Bet, palīdzot citiem, Mežāzim svētdien būs iespēja iegūt jaunus draugus un sabiedrotos. Arī tas, piekritīsiet, nemaz nav slikti.

Svētdien Mežāzim mīlas lietās var būt iespēja labot dažas savas pagātnes kļūdas. Vai arī vismaz tās neatkārtot līdzīgā situācijā. Tomēr, ja Mežāzis vēlas, lai viņa pašreizējās attiecības būtu ilgstošākas un veiksmīgākas nekā iepriekšējās, viņam būs kaut kas jāmaina sevī. Iespējams, mīlestībā Mežāzim traucē viņa ieradumi, varbūt uzvedība vai domāšana. Svētdien viņam pietiks ieskatīties sevī, lai to saprastu.

Svētdien Ūdensvīrs vairāk nekā jebkad agrāk var pārsteigt ikvienu (arī pats sevi) ar savām organizatoriskajām spējām. Tajā, uz ko vēl vakar citi ilgi būtu jāpārliecina, svētdien Ūdensvīrs var gūt panākumus bez liekām pūlēm. Ūdensvīrā pamodināto pārliecināšanas spēju papildinās pozitīvo emociju spilgtums apvienojumā ar nevainojamu loģiku. Citiem nebūs viegli pretoties pret šādu arsenālu!

Svētdienā Ūdensvīru var nokritizēt viņa mīļotais cilvēks. Turklāt šī kritika ne vienmēr izrādīsies nepamatota. Protams, tas vienmēr ir nepatīkami, un pirmā Ūdensvīra reakcija svētdien var būt noraidījums un aizvainojums. Tomēr zvaigznes viņam iesaka mēģināt paskatīties uz notiekošo no otras puses. Varbūt viņa partnerim tiešām ir nopietni iemesli kritikai? Tad kāpēc gan neizturēties pret to ar izpratni?

Svētdien Zivju devīze, iespējams, būs vārdi: "Vissvarīgākais ir kārtība mājā!" Tas attieksies ne tikai uz telpu sakoptību, bet arī uz kārtību personīgajās lietās. Zivīm šis ir lielisks laiks, lai stiprinātu attiecības ar tuviniekiem vai novērstu pārpratumus, kas ģimenē varētu būt sakrājušies. Protams, nekaitēs arī pievērsties mājokļa sakārtošanai.

Svētdien attiecībās Zivis gribēs nodot iniciatīvu savam mīļotajam cilvēkam. Un pie viena uzvelt viņam visu atbildības nastu. Pašas Zivis būs noskaņotas diezgan infantili: gribēs, lai viņas uzklausa, pažēlo, sniedz padomus, ja nepieciešams - palīdz. Būs labi, ja svētdien partneris izturēsies pret to ar sapratni un sniegs Zivīm uzticamu plecu atbalstam, bet, ja nē, viņu attiecībās var pieaugt savstarpējas pretenzijas.

KasVērtīgs.lv horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!