Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:333, Did:0, useCase: 3


Tavs dienas horoskops 20. martam

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšējās dienas vakarā.

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Šī diena Aunam solās būt interesanta un atnest ko noderīgu! Ja nesēdēs rokas klēpī salicis, sestdien Auns varēs tik daudz paspēt, ka pats būs pārsteigts. Pat neparastais iekšējais nemiers, kas viņu šajā dienā būs piemeklējis, nespēs tam traucēt. Tas izpaudīsies tikai ar to, ka Auns jebkuru pasākumu un jautājuma kārtošanu spēs novest līdz galam ātrāk nekā parasti, lai nekavējoties uzņemtos jaunu.

Mīlestības prognoze sestdien Aunam ir vienkārši brīnišķīga, taču, lai tā piepildītos, viņam kaut kas būs jāsakārto. Iespējams, ka starp Aunu un viņa mīļoto cilvēku bijis kāds strīds vai nesaskaņas, kuras nepieciešams atrisināt. Ja tā, tad ko gaidīt? Kādam jāsper pirmais solis, vai ne? Zvaigznes iesaka Aunam sestdien pasniegt dāsnu dāvanu savam mīļotajam, kas liks aizmirst par aizvainojumu un iepriecinās abus.

Sestdien Vērsim labākais risinājums būs atslābināšanās un atpūta (protams, pēc iespējas). Un aizmirst par tiem, kas aicina atpūsties aktīvi! Sestdien tikai mīksts dīvāns vai sliktākajā gadījumā mājīgs atpūtas krēsls. No visām izklaidēm vislabākās būs mīļākā grāmata un zombiju apokalipse (vai kāda komēdija). Kas attiecas uz aktivitātēm brīvā dabā, tad tām vēl Vērsim būs laiks citās dienās.

Sestdien zvaigznes iesaka Vērsim paskatīties uz sevi ar mīļotā cilvēka acīm. Kāpēc viņš pilnībā netic dzirdēto komplimentu patiesumam? Vai Vērsis domā, ka viņš neatbilst tik augstiem kritērijiem? Vērsim sestdien pietiks paskatīties uz sevi ar tā, kurš viņu mīl acīm, un atbilde kļūs skaidra. Viņam patiešām trūkst tikai pašapziņas. Ja citi apbrīno Vērša tikumus, tad viņam vajadzētu lepoties ar sevi!

Sestdien jebkurš Dvīņu darbs solās būt ļoti veiksmīgs! Varbūt viņus pārsteigs apkārtējo inertums, bet Dvīņi spēs atrast īstos vārdus, lai viņus iekustinātu un aizrautu ar savām idejām. Tomēr Dvīņiem sestdien īpaši labi izdosies tās lietas, kas atkarīgas no viņu personīgās iniciatīvas un enerģijas.

Sestdien Dvīņiem ieteicams ieklausīties savās fantāzijās un sapņos. Pēdējā laikā tie varētu būt ļoti spilgti un pat uzmācīgi. Vajadzētu tos uztvert nopietni kā mājienu, priekšā teikšanu no zemapziņas. Ko tā vēlas pateikt ar to palīdzību? Varbūt par kaut ko brīdina? Sestdien atbilde uz šo jautājumu palīdzēs Dvīņiem labāk izprast, kas notiek viņu attiecībās ar mīļoto cilvēku, un spert pirmos soļus šo problēmu risināšanai.

Sestdienas labākais, ko Vēzis var darīt, ir pievērsties kādam radošam darbam. Viņam būs grūti koncentrēties uz ikdienas aktualitātēm, bet kaut ko uzzīmēt, izveidot vai uzrakstīt - lūdzu. Tajā pašā laikā tieksmi pēc radošuma var labi apvienot ar kaut ko noderīgu. Piemēram, izstrādāt dzīvokļa dizainu un pie viena – uzkopt māju.

Sestdien Vēzim būs visas iespējas izprast notiekošā būtību. Ja attiecībās ar mīļoto cilvēku kaut kas mulsina vai kāda viņa dzīves daļa paliek paslēpta, Vēzis varēs atklāt šos noslēpumus. Kaut ko svarīgu Vēzis uzzinās, uzdodot mīļotajam cilvēkam tiešus jautājumus. Ja viņš visu nepasaka, uzmanīgi jāseko līdzi tam, kas notiek ap viņu. Sestdien pati dzīve katrā mirklī var apmierināt Vēža ziņkāri.

Sestdien Lauvas prātā var iešauties daudzas oriģinālas, nestandarta idejas. Šīs idejas ne tikai atšķirsies ar negaidītiem loģikas pavērsieniem, bet arī izrādīsies pārsteidzoši pareizas un perspektīvas. Var teikt, ka sestdien gan Lauvas loģika, gan intuīcija darbosies vienlīdz labi. Turklāt intuīcija iegūs tādu pašu skaidrību kā parastā domāšana.

Sestdien zvaigznes iesaka Lauvai izrādīt mīlestību un rūpes par tiem, kas viņam dārgi. Turklāt vislabāk to darīt vismateriālākajā formā: dāvanas veidā. Kas gan ir labāks par dāvanu, kas var uzreiz uzmundrināt mīļoto cilvēku, liekot viņam aizmirst par nelieliem konfliktiem un nesaprašanos? Pareizi - nekas! Tāpēc sestdien nevajadzētu skopoties: Lauvai vajadzētu uzdāvināt partnerim ko tādu, kas viņam patiešām sagādās prieku.

Sestdien Jaunavai būs papīru pārcilāšanas diena - viņa, visticamāk, nevēlēsies darīt neko citu. Toties cik meistarīgi Jaunava to darīs! Šī iemesla dēļ labākais, ko Jaunava var darīt sestdien, ir nevis strīdēties ar zvaigznēm, bet gan izmantot dienu, lai bez liekas steigas sakārtotu papīrus savā personīgajā grāmatvedībā, kontos un citos dokumentos.

Sestdien Jaunava un mīļotais cilvēks mēģinās viens otram ar varu uzspiest savus lēmumus vai domas. Tas var būt īsts pārbaudījums nerviem. Lai nepadziļinātu konfliktu, Jaunavai ir godīgi jāatbild uz jautājumu: "Kas notiek?" Vai viņas izredzētais vēlas pārāk daudz? Vai arī pati Jaunava reaģē pārāk emocionāli? Ja pie vainas ir tikai partnera pieprasījumi, sestdien jāparunā ar viņu atklāti un no sirds.

Sestdien Svariem labākais lēmums būs veltīt dienu vienam no saviem vaļaspriekiem, jo viņiem sestdien diemžēl būs ļoti grūti iešūpoties uz kaut ko nepieciešamu, bet neinteresantu. Toties jautājumos, kas izraisa lielu interesi, rezultāti solās būt pārsteidzoši! Tāpēc Svariem sestdien nav liela izvēle: vai nu aizmigt darot svarīgas, bet garlaicīgas lietas, vai arī veltīt dienu tam, kas viņiem patiešām patīk.

Sestdien Svari vairāk nekā jebkad šaubīsies par visu. Īpaši - par mīlas attiecībām, kas sākotnēji izskatījās tik vilinošas, bet tagad šķiet, ka pilnībā neattaisno uz tām liktās cerības. Neskatoties uz to, sestdien būs pāragri izdarīt secinājumus un vēl jo vairāk - veikt kādus konkrētus pasākumus. Svaru jūtu "nesakārtotība" ir tikai veltījums zvaigžņu izvietojumam. Jau rīt viņu viedoklis par situāciju var krasi mainīties.

Sestdien var tikai just līdzi Skorpiona ienaidniekiem un nelabvēļiem! Visi, kas šajā dienā stāsies Skorpionam ceļā, riskēs ciest lielus zaudējumus. Sestdien Skorpiona atjautība spēj viņam lieliski palīdzēt ne tikai apiet jebkurus viltīgus slazdus, bet arī tikt galā ar pretiniekiem visefektīvākajā un ne vienmēr tai humānākajā veidā.

Ja Skorpions ir iemīlējies, tad sestdien viņam sākas lielo sasniegumu un pārmaiņu laiks! Zvaigznes saka: it visā, kas attiecas uz attiecību un jūtu sfēru, ir laiks sākt ieviest dzīvē iecerētos plānus. Skorpionam ir viss nepieciešamais, lai sestdien sāktu īstenot savas idejas. Kad viņam tas izdosies, gan viņš, gan mīļotais no tā tikai vinnēs.

Sestdien horoskopa zvaigznes ja arī uz kaut ko mudinās Strēlnieku, tad tie būs slinkums un palielināta miegainība. Miegainais noskaņojums var viņu vajāt līdz pat vakaram. Ja Strēlnieks neatradīs spēku uzmundrināt sevi un noskaņoties uz aktivitāti, diena paies, neko īpašu neatnesot. Mēģini no rīta izdzert papildu tasi stipras kafijas. Nu, ja tas nepalīdz, neko nevar darīt!

Sestdien vientuļajam Strēlniekam būs iespēja satikt To Vienīgo vai To, kurš atbilst visām cerībām. Tomēr, lai saņemtu šī cilvēka uzaicinājumu uz mīlas randiņu, būs jāizrāda liela neatlaidība un atjautība. Tā nu sestdien nostājušās zvaigznes, ka atbildes interese neuzliesmos pati no sevis kā uz burvju mājienu. Strēlniekam ir jāieintriģē, jāliek saprast, uz ko viņš ir spējīgs, jāparāda savaldzināšanas brīnumi. Citādi šī daudzsološā iepazīšanās paliks īslaicīga.

Sestdien Mežāža diena solās būt ļoti veiksmīga, viss viņam ies no rokas. Mežāzis pārsteigs citus gan ar enerģiju, gan ar lielāku izdomu un atjautību. Citiem vārdiem sakot, diena būs tik labvēlīga, ka nebūtu prātīgi to tērēt sīkumiem. Sestdien var ķerties pie tiešām lielām lietām!

Sestdien zvaigznes mudinās Mežāzi iesaistīties sevis analizēšanā, par piemēru ņemot iepriekšējās attiecības. Viņam jāmēģina atbildēt uz jautājumu - kas tajās sagāja greizi un kurā brīdī? Ko viņš izdarīja pareizi, un ko (ja būtu tāda iespēja) savā rīcībā vēlētos mainīt? Pēc tam Mežāzim jāatgriežas mūsdienās: vai viņa attiecības ar mīļoto cilvēku nav līdzīgas šai pagātnes situācijai? Ja līdzība saskatāma, tad Mežāzis var izdarīt secinājumu par to, kā rīkoties tālāk.

Sestdien horoskopa zvaigznes Ūdensvīrus dāsni piepildīs ar mierīgu pārliecību par sevi. Diena solās attīstīties nesteidzīgi un bez īpašiem satricinājumiem. Ja Ūdensvīrs vēlas piedzīvot ko vairāk kā parastu dienu, tad viss atkarīgs no paša iniciatīvas. Var, piemēram, organizēt kādu virtuālu ballīti vai pasākumu. Ja sestdien izdosies iešūpot apkārtējos, viņi pēc tam vēl ilgi būs pateicīgi par pozitīvo vakaru.

Sestdien attiecību jomā zvaigznes Ūdensvīriem piešķirs jautru un enerģisku, saulainu noskaņojumu! Šis būs lielisks laiks, lai to pavadītu blakus savam mīļotajam cilvēkam, daloties ar viņu pozitīvā noskaņojumā un izbaudot saziņas sirsnību un dvēselisko siltumu. Ja Ūdensvīrs vēl nav sadūšojies kādam paziņot par savām jūtām, sestdien viņš to var izdarīt lieliski pat bez vārdiem - ar savu starojošo izskatu un žilbinošo smaidu.

Sestdien Zivju diena paies bez īpašiem notikumiem un satricinājumiem. Aktuālie jautājumi neizsauks entuziasmu, un no visām izklaidēm viņas izvēlēsies izklaidēties mājās guļot uz iecienītā dīvāna. Mājsaimniecības darbus (arī steidzamos) Zivis vēlēsies uz kādu laiku atlikt. Un velti, jo sestdien šie darbi nepaņemtu pārāk daudz viņu enerģijas.

Sestdien zvaigznes mudinās Zivis attiecībās ar mīļoto cilvēku parādīt maksimālu dabiskumu, patiesumu, sirsnību un vienkāršību. Cik gan bieži mēs vēlamies kāda cilvēka acīs izskatīties labāki nekā esam patiesībā! Sestdiena Zivīm būs lieliska diena, lai novilktu ideālās princeses (vai prinča) plastmasas kroni, atklājot īsto seju. Viņām jāparāda mīļotajam, kādas ir ikdienas dzīvē, draudzīgi jāaprunājas. Sestdien, atverot savu sirdi, Zivis var paļauties uz sapratni un tādu pašu atklātību pretī.

KasVērtīgs.lv horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!