Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44), Fid:270, Did:0, useCase: 1


Nākamā lapa

“Bolt Food” šīgada čempions veicis 473 pasūtījumus 19.12.2023 16:50

2023. gada 19. decembris, Rīga – Atskatoties uz aizejošo 2023. gadu, “Bolt” apkopojis interesantākos faktus un datus par sniegtajiem pakalpojumiem 45 valstīs, tostarp arī Latvijā. No 45 valstu unikālajiem statistikas datiem, Latvija ierindojas 1. vietā kopbraukšanas jomā – kāds biznesa klients Latvijā šī gada laikā veicis 3106 braucienus, pārvietošanās mērķiem izmantojot taksometru, kopumā ceļā mērojot 21974 kilometrus. Savukārt ēdienu piegādē lielākais pasūtījums pārsniedzis 1000 eiro, bet tālākais piegādes attālums no restorāna līdz mājas durvīm sasniedza teju 80 kilometrus.

GEMOSS grantu konkurss 2023 – profesionāls atbalsts Latvijas pavāru un viesmīļu profesionālās izaugsmes veicināšanai 21.06.2023 12:15

Domājot par motivējošu atbalstu nozarei, GEMOSS savā 30 gadu dzimšanas dienā dāvina nozares profesionāļiem iespēju piedalīties Grantu konkursā, kur 2 uzvarētāji nominācijās "Kulinārijas zvaigzne" un "Viesmīlības zvaigzne" varēs iegūt pieredzi kādā no Eiropas Michelin zvaigznes restorāniem.

Piesakies veselīga dzīvesveida raidījumam “Ēd. Kusties. Baudi” 21.04.2023 11:55

Veselīga dzīvesveida raidījums “Ēd. Kusties. Baudi” jau drīzumā atgriezīsies pie TV3 skatītājiem. Šobrīd tiek meklēti dalībnieki, kuri ir gatavi mainīt savus ikdienas paradumus, virzoties pretim veselīgākam dzīvesveidam, vienlaikus iedvesmojot ikvienu skatītāju. Ja vēlies ieviest savā dzīvē pozitīvas pārmaiņas, piesakies, aizpildot pieteikuma anketu vietnē tv3.lv/edkustiesbaudi.

Pēc kādiem kritērijiem izvēlēties jaunu galdu? 05.09.2022 16:10

Galda izvēle ne vienmēr ir tik vienkārša, kā sākumā šķiet. Ir jāņem vērā vairāki kritēriji, kam jāpievērš uzmanība, tāpēc galda izvēle kļūst sarežģīta. Taču, visu labi izplānojot un neko neaizmirstot, tev noteikti izdosies veiksmīgi atrast galdu, kas tev kalpos ilgu laiku.

Izstāde „Tomātu parāde 2022” Dabas muzejā 11.08.2022 15:23

Latvijas Nacionālajā dabas muzejā no 17. līdz 21. augustam norisināsies tradicionālā tomātu izstāde. Tajā vienkopus varēs apskatīt vairāk nekā 300 dažādas tomātu šķirnes.

“Laimas” šokolādes muzejam šogad 8 gadi 17.12.2021 10:55

Kopš Rīgas saldākā muzeja atklāšanas 2013. gada 18. decembrī, to apmeklējuši gandrīz 245 000 viesu. Ar visām maņām – redzot, garšojot, sadzirdot un sajūtot –, muzejs kļuvis par iecienītu apskates objektu gan saldumu cienītājiem, gan vēstures izzinātājiem gan no visas Latvijas, gan arī no plašās pasaules.

Noskaidrots Latvijas lielākais ķirbis – laurus plūc ģimene no Skrundas 21.10.2021 10:50

20. oktobrī Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā “Maxima Latvija” noskaidroja “Latvijas lielākā ķirbja čempionāta” laureātus – vērienīgāko dižogu šogad izaudzējusi Irina Badovska, ķirbim sasniedzot 294 kg svaru, otro un trešo vietu ieņēma Gatis Badovskis attiecīgi ar 263,5 kg un 183 kg smagām ogām.

Hematogēns – našķis vai vitamīnu un mikroelementu avots? 06.07.2021 18:39

Hematogēns ir zināms jau paaudzēm un daudziem no bērnības asociējas ar veselīgu kārumu no aptiekas plauktiem. Laikam ejot, hematogēnam ir parādījušies jauni veidi un piedevas, taču tā popularitāte un atpazīstamība nav mainījusies. Kas patiesībā ir hematogēna sastāvā un ko tas dod mūsu organismam? Cik daudz un bieži varam to lietot ikdienā? Stāsta BENU Aptiekas farmaceite Zanda Ozoliņa.

Veselīga ēšana pēc mēness ritmiem 13.06.2021 17:27

Iznākusi žurnālistes un astroloģes Jarinas Perepeļicas jaunā grāmata “Ēdam pēc Mēness ritmiem”. Ja esat noguruši no diētām un striktiem ierobežojumiem, ja regulāri jūtat, ka trūkst enerģijas, ja esat izmēģinājuši dažādas pieejas optimāla svara un labas formas uzturēšanai, taču joprojām nav sasniegts vēlamais rezultāts, ja ir grūti izvēlēties, ko katru dienu celt galdā, ir īstais brīdis pievērsties tam, ko piedāvā pati daba!

Go3 piedāvā jaunu kulinārijas šovu vīna baudītājiem 13.04.2021 21:01

Jau no 16. aprīļa nākamās paaudzes televīzija Go3 piedāvās unikālu oriģinālšovu, kas apvienos kulinārās pasaules un vīnzinības knifiņus– ‘’Vīns, divi – gatavs!’’. Sešus raidījumus pēc kārtas pavāra Reiņa Čerņajeva un vīnziņa Roberta Brencēna vadībā 12 Latvijā populāri ļaudis sacentīsies, mēģinot pagatavot visatbilstošākos ēdienus konkrētās sērijas izvēlētajam vīnam.

Startēs jauns šovs kulinārijas draugiem – ‘’Ceļo un gatavo ar Bārdu’’ Jāņa Rāznas vadībā 01.02.2021 11:40

No 5. februāra nākamās paaudzes televīzija Go3 piedāvās saviem skatītājiem jaunu oriģinālšovu, kas patiks gan aktīvas atpūtas mīļotājiem, gan kulinārijas draugiem – ‘’Ceļo un gatavo ar Bārdu’’. Ik piektdienu ekskluzīvi Go3 skatītāju baudīšanai tiks nodota jauna sērija šovam, kura ietvaros Jānis Rāzna apceļos Latviju, atrādot plašākai publikai mazāk zināmas pastaigu takas un lieliskas piknika vietas, kā arī receptes, kas noderēs gatavošanai kā mežā, tā savā virtuvē.

“Flirts virtuvē” – ideāla pavārgrāmata tiem, kas vēlas tievēt, bet ēst lielas porcijas 26.11.2020 15:07

Iznākusi fitnesa treneres, bodibilderes un ilggadējas tievēšanas maratonu vadītājas Vendijas Karalkinas veidotā pavārgrāmata “Flirts virtuvē”, krāsains un apjomīgs izdevums, kurā apkopotas gan ēdienu receptes, gan vingrojumi, kā arī izmantojamo aizstājējproduktu apraksti un ieteikumi, ko un ar ko aizstāt, lai ēdiens garšotu ierasti, taču saturētu daudz mazāk kaloriju.

Padomi un knifi svētku galdam produktu sagatavošanā 23.11.2020 21:44

‘’Izdevniecība Avots’’ laidusi klajā jaunu padomu grāmatu ‘’Gatavošanas meistarstiķi. Padomi un kulinārijas viltībiņas.’’ Tikko esam nosvinējuši Latvijas dzimšanas dienu un tuvojas Ziemassvētki, un kas gan būtu svinības bez skaista svētku galda. Tiesa, virtuvē pavadītais laiks daudziem šķiet velti izšķiesta enerģija, kas tiek atņemta kam svarīgākam vai jaukākam. Taču, zinot dažādus “knifiņus” un kulinārijas viltībiņas, ēdienu gatavošana kļūst radošāka un tiek būtiski samazināts laiks, ko pavadām pie pavarda. Rezultāts ir tā vērts – veselīgs uzturs, gandarījums par paveikto un apmierināta ģimene.

Ko gatavo “Veronika virtuvē”? 13.10.2020 13:02

Iznākusi grāmata saldummīļiem – “Veronika virtuvē. Kūciņas, cepumi, saldējumi”, kuras krāsainajās lappusēs atrodamas vienkārši pagatavojamu saldumu un saldēdienu receptes. Mājās gatavotam ēdienam ir īpaša – mīlestības – garša, saka Veronika Ļevša, pavārgrāmatas autore. Veronika ir ļoti labi zināma daudziem gatavošanas entuziastiem, jo ir kaismīga kulināre un jau ilgstoši dalās ar savām receptēm Facebook grupās “Mēs gatavojam” un “Garšīgas receptes”.
Šī ir pirmā Veronikas Ļevšas pavārgrāmata, un tajā autore dalās ar ģimenes un sekotāju atzinīgāk novērtētajām receptēm, piedāvājot pagatavot kādu gardumu no piecām grāmatas nodaļām: cepumi, smalkmaizītes un kūciņas; kūkas, tortes un pīrāgi; ruletes; saldēdieni un saldējumi; kā arī pankūkas un vafeles.

Garšaugu un dārzeņu izstāde Dabas muzejā 14.09.2020 14:04

No 16. līdz 20. septembrim Dabas muzejā norisināsies izstāde „Ārstniecības augi, garšaugi un dažādi netradicionālie dārzeņi”, kas tapusi sadarbībā ar Artūra Sildes Dārzkopības entuziastu klubu „Tomāts”.

Pētījums: katrs desmitais Latvijas iedzīvotājs ārkārtas situācijas laikā alkoholu lieto vairāk nekā parasti 14.04.2020 09:24


Covid-19 straujā izplatība, ārkārtas situācija valstī, kā arī sociālā izolēšanās un ilgstoša atrašanās “četrās sienās” ievērojami paaugstina stresu, ilgtermiņā saasinot alkoholisma, neirozes, depresijas un citu slimību riskus. Jaunākie BENU Aptiekas Stresa termometra rezultāti atklāj: 11% respondentu Covid-19 izraisītās ārkārtas situācijas laikā alkoholu lieto vairāk nekā parasti (4% izteikti vairāk, 7% mazliet vairāk nekā parasti), 46% norādījuši, ka alkohola patēriņā nekādu izmaiņu nav, 9% šajā laikā alkoholu lieto mazāk nekā parasti, savukārt 33% aptaujāto atzīmējuši, ka alkoholu nelieto vispār. Tāpat 6% aptaujāto atzīmējuši, ka ārkārtas situācijas laikā biežāk lieto tabakas izstrādājumus (2% izteikti vairāk, 4% mazliet vairāk nekā parasti), 21% norādījis, ka smēķēšanas intensitātē nekādu izmaiņu nav, 68% tabakas izstrādājumus nelieto vispār, bet 4% atzinuši, ka ārkārtas situācijas laikā smēķē mazāk nekā parasti.

Produktu piegāde no Āgenskalna tirgus un Kalnciema kvartāla tirgus – pirmās nedēļas pieredze 26.03.2020 15:12

Ar 2020.gada 18. martu uzsākta kopīga Āgenskalna tirgus un Kalnciema kvartāla tirgus produktu piegāde, pasūtot tos internetā un saņemot mājās vai pirkumu izsniegšanas vietā Āgenskalna tirgū.

Zīmols “Laima” radījis pirmo pop-up veikalu Latvijā, kurā var norēķināties ar mīlestības solījumiem 14.02.2020 13:21

Mīlestības dienas noskaņās zīmols “Laima” durvis vēra pirmajam pop-up veikalam Latvijā, kurā varēja norēķināties tikai ar mīlestības solījumiem. Pop-up veikals bija atvērts 13. februārī tirdzniecības centrā “Galerija Centrs” no plkst. 16.00 līdz 19.00 un tā sortimentu veidoja gardie un gaisīgie “Laimas” zefīri “Maigums”, savukārt veikala pārdevēja lomā iejutās un apmeklētājus sagaidīja atraktīvais Nauris Brikmanis, bet burvīgā dizaina autore bija Baiba Prindule-Rence.

„Borjomi” nāk klajā ar īpašu svētku karnevāla iepakojuma dizainu 18.12.2019 15:04

Prieka, kopābūšanas un draudzības pilnais Ziemassvētku un gadumijas laiks ir sācies. Jau daudzus gadus šis laiks nav iedomājams bez dabīgā minerālūdens „Borjomi”, kas katru gadu rada unikāla svētku dizaina minerālūdens iepakojumu. Ūdens ražotāji šī gada svētkus aicina atzīmēt karnevāla tematikā, par ko liecina svētku dizaina iepakojums.

Borjomi turpina savus jauninājumus un tagad pieejams jaunajā dizainā 11.10.2019 11:44

Šogad IDS Borjomi International turpina savus jauninājumus un zīmola drosmīgā daba tagad atspoguļojas Borjomi minerālūdens jaunajā dizainā. Pazīstamais iepakojums ir pārveidots, mainot etiķešu formu un vāciņa izskatu. Pat leģendārais logotips ir kļuvis izteiksmīgāks un mūsdienīgāks.

Latvijas Nacionālais teātris viesosies Kalnciema kvartāla tirgū 31.08.2019 09:31

7. septembrī Kalnciema kvartālā ciemosies mūsu ilggadējie draugi – Latvijas Nacionālais teātris ar aktieriem, kuri izpildīs dziesmas no jaunām un jau labi zināmām izrādēm. Teātris būs sagatavojis īpašu biļešu piedāvājumu – varēs iegādāties parasti grūti pieejamas biļetes, kā arī uz virkni izrādēm tās būs par īpašu cenu. Būs arī konkursi un balvas! Plkst. 10.00-16.00 notiks arī iknedēļas zemnieku un amatnieku tirgus.

Latvijas basketbolisti pārsteidz ar veselīgi gatavotiem Ziemassvētku cepešiem. Iedvesmojies no receptēm 14.12.2018 15:30

Tradīcijas Latvijā paredz celt Ziemassvētku galdā vismaz deviņus ēdienus, tad nākamais gads būšot bagāts un pārticis. Lai svētkos baudītu ne tikai bagātīgu un gardu, bet arī veselīgu maltīti, Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība atsaucās “Putnu fabrika Ķekava” izaicinājumam pagatavot veselīgus Ziemassvētku cepešus. Garšu meistara Arvja Zēmaņa vadībā, apvienojot labu garšu un veselīgumu, basketbolisti pārsteidza gan sevi, gan savus komandas biedrus, pagatavojot četrus vistas cepešus: ābolu un medus, zaļumu un mārrutku, apelsīnu, kā arī neparastajā - ogu un piparmētru marinādē.

Sabiedrībā zināmi cilvēki atklāj apsveikumu maratonu Latvijai 03.11.2018 13:53

Patriotisma projekta „Apsveikums Latvijai” ietvaros notika kūkas cepšanas meistarklase, ieskandinot labdarības projektu, kurā par katriem desmit apsveikumiem Latvijai tās simtgadē kūku cepēji dažādos Latvijas novados izceps kūciņu un uzdāvinās bērniem Latvijas bērnunamos. Jau šobrīd, izmantojot speciālu Morzes ābeces lietotni www.apsveikumslatvijai.lv, skolēni no dažādiem novadiem ir nosūtījuši jau 1200 apsveikumus. Pirmās kūciņas tika nosūtītas VSAC "Rīga" filiālei "Teika".

Vecrīgas krogs Aptieka svinēs 10 gadu jubileju ar 10 koncertiem 01.11.2018 14:28

No 1.līdz 10. novembrim Vecrīgas krogs "Aptieka" svinēs 10 gadu jubileju ar 10 Latvijā pazīstamu alternatīvas mūzikas grupu bezmaksas koncertiem. Krogs “Aptieka” Rīgā pastāv nu jau desmit gadus, bet paša zīmola vēsture ir ilgāka, jo bāra īpašnieks, Amerikas latvietis Kristaps Krēsliņš, jau tālajā 1997.gadā Vašingtonā atvēra “Pharmacy Bar”. Nosaukuma iedvesma daļēji nākusi no Krēsliņa vectēva, kurš pirms Otrā pasaules kara vadījis aptiekas Rūjienā un Rīgā.

Majas gatavota maltite – neaizstajama tradicija vai aizmirsta paradiba? 30.10.2018 09:40

Kurš gan nav baudījis gardu, mājās gatavotu maltīti kopā ar saviem tuvajiem? Tikko pagatavota ēdiena smarža ne tikai ir patīkama un rosina apetīti, bet arī asociējas ar mājām. Ikdienas steigā izvēlamies ieturēt maltīti ārpus mājām, taču ir vairāki iemesli, kāpēc vajadzētu gatavot maltīti mājās un baudīt to kopā ar saviem tuvajiem. Par ģimenes kopīgajiem brīžiem maltītes sagatavošanā un to, kāda nozīme ir virtuvei kā telpai mājās stāsta arī mamma, blogere, stiliste un modes māksliniece Indra Salceviča.

Uzstādīts jauns rekords – Latvijas smagākais ķirbis sver 574 kg 26.10.2018 22:04

Šodien, 26.oktobrī, “Latvijas lielākā ķirbja čempionātā” tika uzstādīts jauns rekords, Luīzes Neimanes izlolotajam ķirbim no Kuldīgas novada sasniedzot 574 kg, kas ir par 170 kg vairāk, salīdzinot ar 2016.gadā uzstādīto rekordu. Čempionātu Rīgas Zooloģiskajā dārzā jau 13.gadu pēc kārtas organizē “Maxima Latvija”, godinot Latvijas vietējos dārzeņu audzētājus.

Par godu Putras dienai Rīgas centrā šefpavāri gatavos labākās Simtgadei veltītās putras 08.10.2018 10:58

Lai stiprinātu esošās un radītu jaunas putras ēšanas tradīcijas, Starptautiskajā Putras dienā 10. oktobrī Latvijas šefpavāri kopā ar skolēniem Rīgas centrā vērs vaļā Simtgades putras vēstniecību, kurā ikviens varēs nogaršot izcilākos putras ēdienus.

Likteņdārzā notiks tradicionālā Ābolu balle 28.08.2018 14:18

Jau trešo gadu Likteņdārzā norisināsies tradicionālā rudens Ābolu balle. 8.septembrī no pulksten 11 līdz 15 lieli un mazi būs mīļi gaidīti Likteņdārzā uz ābolu ražas svētkiem, lai kopīgi vāktu ābolus, spiestu sulas,
vārītu ievārījumu, ceptu pankūkas, uzzinātu jaunāko par ābolu šķirnēm un baudītu tautas deju priekšnesumus un īpašas aktivitātes bērniem.

Internacionālais Street Food festivāls Kalnciema kvartālā augusta trešdienās 25.07.2018 08:56

Augusts Kalnciema kvartālu iekrāsos jo īpaši raibu! Arī turpmāk katru trešdienu no plkst. 18.00 līdz 23.00 Kalnciema kvartālā Street Food festivālā būs iespēja turpināt vasaras gastronomiskos lidojumus! Augusta mēnesī tiks izcelta cittautu virtuves tēma. Pirmā augusta Street Food trešdiena tiks veltīta itāļu ēdieniem, turpinot ar vispasaules garšām, sniedzot iespēju apmeklētājiem sagaršot pasaules dažādību vienuviet.

Jānis Skutelis Jaunajā Teikā atklās Latvijā pirmo “Filozofu restorānu” 24.07.2018 12:36

Turpinot pasākumu sēriju “Rīgas Street Food Garša”, kuras mērķis ir atklāt jaunas Rīgas ielu ēdienu garšas un pieredzes, 26.jūlijā Jaunajā Teikā savu ballīti rīkos komiķis Jānis Skutelis un “Pusnakts šovs septiņos” radošā komanda. Viesus gaidīs ne vien gardi ēdieni un improvizācijas teātra performances, bet arī Latvijā pirmais “’Filozofu restorāns”, prāta spēles un pat kāju volejbols. Uzstāsies arī “Dziļi violets”.

“Latvijas Goda aplis” aicina uz Sklandraušu festivālu Dundagas novadā 20.07.2018 10:09

“Latvijas Goda aplis” ir valsts simtgades svinēšanas festivāls, kas apceļo un godina Latvijas novadus. 21. jūlijā ikviens aicināts uz Dundagu, kur notiks Sklandraušu festivāls. Sklandrausis ir Dundagas novada lepnums, kura precīzā recepte iekļauta pat Eiropas Komisijas reģistrā, tādēļ pēc īstās garšas jādodas tieši uz šo lībiešu krastu!

Psiholoģe: arī bērnu jāmudina uzņemties atbildību par sava šķīvja saturu 05.07.2018 11:14

Ikviens vecāks ikdienā sastopas ar vārdiem „man tas negaršo”, „es to negribu”, un laika trūkuma un aizņemtības dēļ vecāki bieži vien izvēlas ātrāko un bērnam pazīstamāko maltīti, kas ne vienmēr ir pārdomāta, īpaši ēdot ārpus mājas. Taču pāris vienkārši, bet pārdomāti “triki” ļaus ikdienas ēdienkarti paplašināt, turklāt mācot par šo izvēli uzņemties atbildību arī pašam bērnam. Pieredzē un padomos dalās LIDO produktu virzības vadītāja Ilga Joma un attīstības psiholoģijas speciāliste Anika Miltuze.

Kā līgojot nepārēsties? Vērtīgi padomi 23.06.2018 11:11

Tuvojoties gada īsākajai dienai un garākajai naktij, līgotāji domā ne tikai par to, kā pīt ziedu vainagus un pušķot svinību vietu, bet arī par to, ar ko mieloties svētkos. Ēdieni, kurus saulgriežu svinētāji ir īpaši iecienījuši, ir speķa pīrādziņi, dažādi salāti ar majonēzi, gaļas ēdieni un, protams, vairāku veidu sieri. Ko darīt, lai baudītu gardus svētkus, bet nepārēstos un izvairītos no smaguma sajūtas, stāsta uztura speciāliste Guna Rijkure, savukārt ar ieteikumiem, kā rīkoties situācijās, ja tomēr sanācis pārēsties, dalās aptieku tīkla Apotheka sertificētā farmaceite Laila Zālīte.

TOP 5 virtuves dizaina tendences 17.06.2018 15:00

Virtuve pēdējo gadu laikā ir kļuvusi par teju nozīmīgāko un biežāk lietoto telpu mājoklī, kur ģimenes ne tikai ietur maltītes, bet arī pavada kopīgo laiku. Uzticamas iekārtas, pievilcīgs dizains un personalizēti risinājumi katra vajadzībām un gaumei ir tas, kas padarīs virtuvi par patīkamu vidi visai ģimenei.

LIDO Atpūtas centrs maina nosaukumu uz “Skanīgākā tautas dancotava” 31.05.2018 10:30

Lai cildinātu XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkus, nosaukumu mainījis LIDO Atpūtas centrs Krasta ielā, kas turpmāko mēnesi tiks dēvēts par “Skanīgāko tautas dancotavu”. Līdz ar nosaukuma maiņu atpūtas centrs nodots jaunu saimnieku – tautas deju dejotāju, rokās. Ikviens svētku dalībnieks aicināts izmantot centru kā tikšanās un pulcēšanās vietu, savukārt deju entuziastiem tiks organizētas bezmaksas tautas deju nodarbības un iespēja uzstāties LIDO tautas deju lielkoncertā, atklājot Dziesmu un Deju svētku nedēļu.

Šmakovkas muzejam Daugavpilī – 2 gadu dzimšanas diena 30.05.2018 09:15

3. jūnijā, plkst. 13.00, notiks Šmakovkas muzeja 2 gadu dzimšanas dienas svinības, kurās solās būt jautras un aizraujošas.

2. maijā Kalnciema kvartālā atklās Street Food festivālu 22.04.2018 08:53

Jau no 2. maija Kalnciema kvartāls aicina izmeklēta un veselīga dzīvesstila piekritējus uz īpašu gardēžu pasākumu Street Food festivālu, kas notiks katru TREŠDIENU no plkst. 18.00 līdz 23.00. Tas ir vienīgais pasākums, kas katru reizi pulcēs vairāk nekā desmit pavārus no labākajiem Rīgas restorāniem – festivālā vienuviet sastapsies pazīstami ēdināšanas jomas profesionāļi un jauni ēstgatavošanas entuziasti, lai priecētu ar kvalitatīvu ēdienu, jaunām garšām un neparastiem salikumiem.

Lieldienas plāno svinēt 96% aptaujāto, olas mēdz krāsot pat ar “zeļonku” 27.03.2018 17:24

Lielākā daļa jeb 95,6% aptaujāto plāno svinēt Lieldienas, turklāt gandrīz visi svinētāji jeb 99,5% krāsos arī olas. Kopumā vērtējot, lielākais svinētāju īpatsvars ir Zemgalē, savukārt mazākais – Latgalē, liecina veikalu tīkla "top!" aptauja sociālajās vietnēs.

“Laimas” šokolādes muzejā tiks atklāta unikāla šokolādes skulptūru izstāde 22.01.2018 18:31

Latvijā mīlētākā saldumu zīmola “Laima” šokolādes muzejā 27. janvārī plkst. 17.00 ar īpašu performanci tiks atklāta mākslinieka-konditora Hatzidakis Emmanouil šokolādes skulptūru izstāde "Chocolate feelings”. Performances laikā mākslinieks skatītāju acu priekšā radīs šokolādes skulptūru, kura vēlāk papildinās izstādi.

Ieteikumi pirms došanās Ziemassvētku piknikā 15.12.2017 14:53

Ziemassvētki ir īpašs laiks, kad ģimene sanāk kopā, lai mierīgi nosvinētu svētkus priecīgā un patīkamā gaisotnē, ēdot svētku mielastu, piparkūkas, mandarīnus, dzerot karstvīnu un iepriecinot viens otru ar sarūpētajām dāvanām. Borjomi šogad iesaka izmēģināt ko jaunu, iepriecinot sev mīļos un sniedzot vēl nebijušus svētku mirkļus un emocijas. Ziemassvētku pikniks ārpus mājas, pie dabas pārsteigs ikvienu ģimenes locekli, un, rūpīgi tam sagatavojoties, var radīt īpašu svētku gaisotni un sagādāt ģimenei jaunas, nebijušas svētku emocijas.

Nākamā lapa