Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:340, Did:0, useCase: 3


Latvijas Nacionālais teātris viesosies Kalnciema kvartāla tirgū

Redakcija
Redakcija

7. septembrī Kalnciema kvartālā ciemosies mūsu ilggadējie draugi – Latvijas Nacionālais teātris ar aktieriem, kuri izpildīs dziesmas no jaunām un jau labi zināmām izrādēm. Teātris būs sagatavojis īpašu biļešu piedāvājumu – varēs iegādāties parasti grūti pieejamas biļetes, kā arī uz virkni izrādēm tās būs par īpašu cenu. Būs arī konkursi un balvas! Plkst. 10.00-16.00 notiks arī iknedēļas zemnieku un amatnieku tirgus.

Vai zinājāt, ka Latvijā jau vairākus gadus tiek audzētas arī lielas un saldas vīnogas gluži kā dienvidu zemēs? Tās tirgū var nogaršot pie selekcionāra Eglona Brūna no Otaņķu pagasta un “Vīnogu dārza” no Tērvetes, pie kuriem var arī sarunāt braucienu ciemos. Laicīgi padomājot par veselību rudens mēnešos, iesakām parunāt ar Zaigu no Z/S “Mežmalas”, kas pārstrādā smiltsērķškus simts dažādos veidos. Ziņas visiem ķiplokmīļiem – Māris Priednieks piedāvā ekoloģiski pilnīgi tīrus, pašu rokām audzētus ķiplokus, kas skaisti sapītas pīnēs. Savukārt sasmaržot vasaru visa gada garumā var Indras Strodes ziedūdeņos: madaras, ābeļziedi, plūmju ziedi, ievziedi, lavanda un kumelītes. Pirmo reizi tirgū piedalīsies “Kukuružņiks”, kas piedāvās kukurūzas vālītes, ko saimnieki pagatavos tirgū uz vietas.

Programma:

Plkst. 12.00 un 13.00 Latvijas Nacionālā teātra koncerts – dziesmas no jaunām un vecām teātra izrādēm dziedās aktieri Agnese Cīrule un Raimonds Celms, kurus muzikāli papildinās Valdis Zilveris.

Plkst. 11.00-14.00 teātra dekoratore Sanita Mickus aicinās bērnus uz Brīnumu darbnīcu, kurā marmorizēšanas tehnikā radīs krāsu brīnumus.

Plkst. 10.00-16.00 varēs trenēt pirkstu veiklību kopā ar “MĪCI” – tā ir Latvijā ražota veidošanas mīkla bērniem. Veidošanas mīkla sastāv no pārtikas izejvielām, mīklas iekrāsošanā uzņēmums izmanto pārtikas krāsvielas.

Dalība visos pasākumos ir bez maksas.

Norises vieta – Kalnciema iela 35, Rīga.