Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:340, Did:0, useCase: 3


“Sarunas Smiļģa kabinetā” ar aktieri Uldi Dumpi

Redakcija
Redakcija

Latvijas Kultūras akadēmijas Eduarda Smiļģa Teātra muzejs 25. oktobrī plkst.18.00 “Sarunās Smiļģa kabinetā” aicina apmeklētājus tikties ar Nacionālā teātra aktieri Uldi Dumpi, kurš jau vairāk kā piecdesmit gadus priecē teātra, kino, televīzijas un radio klausītājus ar daudzkrāsainu lomu interpretāciju.

Uldis Dumpis ikvienā tēla raksturā spēj atrast tādu šķautni un nokrāsu, kas momentāni skatītāju pārliecina un ļauj viņa atveidotajam varonim valdīt pār skatītāju domām, emocijām un sajūtām. Ir skatītāju paaudzes, kas vēl aizvien atceras gan viņa titullomu F. Molnāra “Liliomā”, gan Ābramu R. Blaumaņa “Skroderdienas Silmačos”, gan Kangaru Raiņa “Uguns un nakts”, gan Broņislavu Timrānu P. Putniņa “Ar būdu uz baznīcu” iestudējumos. Šobrīd skatītāji bauda aktiera talanta izpausmes Ontona lomā Danskovītes “Latgole.lv.”, Morisu N. Makolifa “Juveliera jubileja” un dažādās lomas J. Baloža “Mežainis” uzvedumos. Sarunas, kā ierasts vadīs Jānis Siliņš un skatītājiem ir iespēja ne tikai klausīties, bet arī uzdot jautājumus vai izteikt savu viedokli un vērtējumu par izcila aktiera darbu.

Biļešu cenas:
pieaugušajiem EUR 4.00,
skolēniem, studentiem, pensionāriem EUR 2.00.