Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44), Fid:270, Did:0, useCase: 3


90% Latvijas iedzīvotāju pērk saldos cepumus

Redakcija
Redakcija

Vadošā konditorejas un uzkodu ražotāja Latvijā “Orkla Confectionery & Snacks Latvija”zīmola “Selga” cepumi ir populārākie savā segmentā Latvijas iedzīvotāju vidū. Jaunākie pētījumu kompānijas “GfK”patērētāju pētījuma dati liecina, ka 90%* Latvijas iedzīvotāju iegādājas saldos cepumus unlielākā daļa no tiem(45%) ir zīmola “Selga” cepumi.

“Šodien arvien vairāk Latvijas iedzīvotāji dod priekšroku augstākās kvalitātes saldumiem. Gan ikdienā, gan svētkos patērētāji sevi un tuviniekus labprāt palutina ar iecienītiem un jauniem gardumiem. Patērētāju pētījumsapliecina, ka Latvijā, izvēloties cepumus un vafeles, cilvēki primāri novērtē togaršu, kvalitāti un iepriekšēju pozitīvu pieredzi produkta lietošanā,”uzsver“Orkla Confectionery & Snacks Latvija” sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja Lineta Mikša.

Domājot par cepumiem,70%* Latvijas iedzīvotāju pirmā asociācija ir ar zīmolu “Selga”. Kā apliecina pētījumu kompānijas “GfK” dati, lielākā daļa cilvēku izvēlas “Selga” cepumus, jo ir pārliecināti par produktaaugsto kvalitāti ungaršu, kā arī ar tiemir emocionāla saikne, kas rada atmiņas par bērnību. Kā galvenos iemeslus, kādēļ tiek iegādāti cepumi, Latvijas iedzīvotāji min, ka izvēlas tos, kā uzkodu pie tējas vai kafijas, kā arī kā vienkāršu ikdienas uzkodu.

Latvijas iedzīvotāju iecienītākie cepumi ir klasiskie “Selga” kvadrāta formas cepumi, cepumi ar šokolādes vai krēma pildījumu, kā arī tradicionālie auzu pārslu cepumi ar riekstiem, rozīnēm un ogām. Savukārt iecienītākās vafeles ir ar šokolādes, vaniļas unriekstu garšu.

““Selga” cepumi un vafeles tiek gatavotas pēc īpašas, “Selga” cepumu meistaru radītas receptes, kuru iemīļojušas vairākas paaudzes jau kopš 1956. gada. Balstoties uz zīmola “Selga” tradīcijām, produktu sortiments tiek regulāri papildināts ar mūsdienīgām garšām un jauniem produktiem gan cepumu, gan vafeļu segmentā,” papildina Lineta Mikša.

Kopumā “Selga” produktu sortimentu veido vairāk nekā 30 dažādi produkti. Šogad “Selga” iepazīstina ar jaunumiem – divu veidu saldajām vafelēm ar tiramisu garšas krēma un ar krēma brulē garšas pildījumu, kā arī plāno vafeļu rullīšiem ar kokosriekstu pildījumu un kakao vafeļu rullīšiem ar krēma pildījumu. Jaunie produkti ir pieejami lielākajās tirdzniecības vietās no 2017. gadaaprīļa.

GfK, Selga zīmola pētījums Latvijā, 2016. gada decembris.