Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44), Fid:270, Did:0, useCase: 3


Jau ceturtdien Ķīpsalas pludmalē notiks garšīgais “Borjomi” pikniks

Redakcija
Redakcija

Ceturtdien, 20. jūlijā Ķīpsalas pludmalē no plkst. 17.30 līdz 19.00 norisināsies līdz šim lielākais un vērienīgākais pikniks Rīgā – “Borjomi” pikniks, kur ikviens apmeklētājs varēs baudīt garšīgus uz grila gatavotus ēdienus, baudīt lielisku mūziku un patīkamu atmosfēru vienā no Rīgas skaistākajām vietām. Šogad, atšķirībā no citiem gadiem, tiks grilēti burgeri, pārsteidzot ikvienu apmeklētāju ar lielisku garšu baudījumu.

Minerālūdens “Borjomi” ir aizsācis lielisku tradīciju un nu jau ceturto gadu organizē pikniku Rīgā pilsētas iedzīvotājiem un tās viesiem. “Borjomi” pikniks ir kļuvis par vienu no iecienītākajiem, gaidītākajiem un apmeklētākajiem piknikiem pilsētā. Atšķirībā no citās reizēs ierastajiem grilēšanas ēdieniem, šogad iedzīvotāji aicināti izmēģināt jaunas un neparastas garšas, jo piknikā tiks grilēts kas netradicionāls - burgeri. Latvijā šāds grila ēdiens vēl nav tik ļoti izplatījies, dodot priekšroku klasiskākām vērtībām, taču ne tikai īstens grila entuziasts, bet ikviens ik reizi vēlas izmēģināt ko jaunu un nebijušu. Piknikā ikviens apmeklētājs varēs nobaudīt uz grila gatavotus burgerus, kuru sastāvā būs ne tikai svaigi grilēta gaļa, bet arī maize, svaigi dārzeņi un dažādas mērces. “Borjomi” atklās arī savu piknika recepti – kā dzīvot garšīgi un baudīt lielisku pikniku draugu kompānijā.

Piknika laikā ikviens ir aicināts ne tikai uz garšīgām, bet arī aktīvām un sportiskām aktivitātēm, kas padarīs iecienīto pikniku daudz aizraujošāku un interesantāku. Pasākuma laikā būs iespēja izmēģināt gan tradicionālas aktivitātes, kā pludmales mini futbolu un volejbolu, gan arī ļauties kam jaunam, kā disku golfam. Tradicionālajā golfā spēlētāja uzdevums ir trāpīt bumbiņu bedrītē, savukārt disku golfā spēlētāja galvenais uzdevums ir iemest lidojošo disku grozā. Lielisku noskaņojumu piknika laikā nodrošinās pašmāju labākais DJ Toms Grēviņš. Savukārt par patīkamu atmosfēru rūpēsies harizmātiskais un atraktīvais Armands Simsons.

“Rīkojot pikniku pilsētā, mēs vēlamies palīdzēt Rīgas iedzīvotājiem un pilsētas viesiem sajust vasaras ritmu un dot viņiem iespēju baudīt dzīvi un brīnišķīgu atmosfēru pilsētā kopā ar ģimeni, draugiem un kolēģiem. Organizējot pikniku, vēlamies cilvēkiem sniegt patīkamu atpūtu, prieku un pozitīvas emocijas. Šogad dalībnieki ir aicināti uz pikniku, lai atklātu vēl jaunas piknika garšas un nobaudītu ko tādu, ko ikdienā uz grila nesanāk pagatavot. Tāpēc aicinu ikvienu uz mirkli izrauties no ikdienas steigas un rutīnas, doties uz pikniku un baudīt dzīvi kopā ar “Borjomi”,” stāsta minerālūdens “Borjomi” pārstāve Tatjana Rudiene.

“Borjomi” šogad ir iestājies “Grilētāju Brālībā”, tādējādi kļūstot par “Grilētāju Brālības” oficiālo ūdeni. „Latvijā grilēšana ir ļoti populāra – gandrīz katrā mājsaimniecībā kāds nodarbojas ar grilēšanu, izmēģinot dažādus tās veidus un receptes. Tagad Latvijā lēnām sāk kļūt populāra burgeru grilēšana, jo tāda veida burgeri ir ne tikai daudz garšīgāki, bet arī veselīgāki, nekā ātrās ēdināšanas restorānos. “Borjomi” piknikā burgeri tiks gatavoti no speciālās “Kitchen Me” sasmalcinātās liellopa gaļas, kas paredzēta īpaši burgeriem un ir ideāli piemērota grilēšanai piknikos. Par tās lielisko garšu ikviens pats varēs pārliecināties, dodoties uz pikniku un nogaršojot kādu no īpaši pagatavotajiem, grilētajiem burgeriem,” stāsta “Grilētāju Brālības” pārstāvis Juris Titovs.

Vairāk par dažādiem padomiem, kā sagatavoties piknikam, kā izvēlēties labāko vietu ideālam piknikam kopā ar ģimeni un draugiem, kā arī par jaunākajām un neparastākajām ēdienu receptēm, ko iespējams grilēt un gatavot piknika laikā, var atrast šeit: pikniks.borjomi.lv. - Domenai, domenų...

“Borjomi” aicina ikvienu baudīt dzīvi un vasaru, neatkarīgi no laikapstākļiem, kā arī baudīt pikniku tepat pilsētā, nedodoties nekur projām. “Borjomi” grila pikniku Latvijā atbalsta: Grilētāju apvienība “Grilētāju Brālība”, “Kitchen Me”, “Hanzas Maiznīca”, “Heinz”, “Augļu serviss” un kafejnīca "Pludmale".