Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44), Fid:371, Did:0, useCase: 3


Zaļais vasaras smūtijs

Pavasarīgi košs, svaigs, veselīgs un, protams, garšīgs. Šādi pagatavots smūtijs neliks nepatikā saviebties, bet, tieši otrādi- baudīt un smaidīt. Jo arī veselīgas lietas var pagatavot tā, lai ir garšīgi.

Nepieciešams:

sauja rukolas lapiņu
sauja spinātu
4 pētersīļu zariņi
1 banāns
4 zemenes
250 ml apelsīnu sulas

Pagatavošana:

1. Rukolu, spinātus un pētersīļus noskalo un lieko šķidrumu notecina.

2. Zaļumus kopā ar gabaliņos sagrieztu banānu un zemenēm liek blenderī. Pievieno apelsīnu sulu un visu samaļ kokteilī.

3. Lej glāzēs un pasniedz nekavējoties.

Lai labi garšo!

Gatavoja un fotogrāfēja Iveta Apškrūma

Ieskaties! noderīgi!

Aizmirstiet par diētām! Pirmais solis svara samazināšanā ir attīrīšanās. Tikai tad organisms spēj efektīvāk uzņemt vitamīnus un minerālvielas. Ieprieciniet savu ķermeni ar veselīgām pārmaiņām un izmēģiniet 10 dienu attīrīšanās kursu ar zaļajiem smūtijiem!

Zaļumi un zaļo lapu dārzeņi satur vitamīnus, minerālvielas, antioksidantus un šķiedrvielas.

Tie ir vienkārši pagatavojami, sātīgi un garšīgi. Pēc 10 dienu attīrīšanās kursa ar zaļajiem
smūtijiem:
- samazināsies liekais svars;
- palielināsies enerģija;
- kļūs skaidrāks prāts;
- samazināsies vēlme lietot neveselīgus produktus;
- uzlabosies gremošana.

Apgāda Zvaigzne ABC izdotajā grāmatā "10 dienu attīrīšanās kurss ar zaļajiem kokteiļiem" atradīsiet dažādas receptes, lai pagatavotu gardus un uzturvielām bagātus ēdienus un nostiprinātu veselīgus ēšanas paradumus arī pēc attīrīšanās kursa.

Grāmatas autore Dž. Dž. Smita (JJ Smith) ir uztura speciāliste un vairāku bestselleru autore. Atguvusi veselību, atbrīvojusies no liekajiem kilogramiem un atklājusi ‟otro jaunību”, Dž. Dž. Smita ir kļuvusi par iedvesmas avotu ikvienam, kas vēlas samazināt svaru, justies vesels un iegūt seksīgu augumu.