Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44), Fid:400, Did:0, useCase: 1


Derīgi padomi svaigu sulu spiešanai ar sulu spiedi 17.10.2023 09:26

Svaigi spiestas sulas ir vitamīnu un enerģijas avots cilvēka organismam. Tās satur milzīgu daudzumu dažādu veselībai nepieciešamu vielu, kas palīdz uzturēt možu garu un labsajūtu arī ziemas drūmajos un aukstajos mēnešos, kad saule gandrīz neiespīd mūsu logos. Pie kam, viena glāze sulas aizstāj diezgan lielu daudzumu augļu un dārzeņu, kurus, pēc speciālistu ieteikumiem, dienā būtu jāapēd vismaz 500g. Izdzert glāzi sulas ir vienkāršāk ,un arī kuņģis sulu pārstrādā krietni ātrāk nekā cieto barību.

Labas kafijas pagatavošana - KAFO rokās! 01.09.2023 19:53

Smaržīgas un gardas kafijas krūze no rīta – un diena var sākties. Nesteidzīga saruna labā kompānijā, baudot garšīgu kafiju ir vēl gardāka. Kafija nav tikai dzēriens, bet kaut kas vairāk. Tāpēc īsti kafijas profesionāļi no KAFO ar pietiekamu pieredzi kafijas pasaulē un Latvijas kafijas produktu tirgū parūpēsies gan par garšīgu, kvalitatīvas kafijas baudīšanu Jūsu mājās, kafejnīcā vai birojā, gan uzraudzīs to, lai kafijas pagatavošanas tehnika kalpotu ilgi un nesagādātu liekas raizes.

Atsvaidzini savu ēdamistabas iekārtojumu 17.02.2022 14:52


Mūsdienās ir lieliskas iespējas atrast savai gaumei atbilstošus traukus, mēbeles un citus ēdamistabas aksesuārus. Visdažādākie materiāli, dizaina variācijas un krāsas – kā lai neapjūk šajā plašajā piedāvājumā?

Interesanti virtuves rīki, kas noderēs ikvienai saimniecei 26.01.2022 17:52

Pateicoties straujai tehnoloģiju attīstībai, arī virtuvē parādās arvien vairāk dažādu rīku, kas pamatīgi atvieglo ikdienu, kā arī padara gatavošanas procesu patīkamāku. Šajā rakstā esam apkopojuši interesantus virtuves rīkus, kas noderēs ikvienai saimniecei - iespējams, arī Jums!

Kam pievērst uzmanību, lai iekārtotu ērtu virtuvi? 14.10.2021 20:46

Virtuvē, it īpaši, ja Jums ir liela ģimene, tiek pavadīta liela daļa ikdienas. Tā kā virtuve nereti ir mājas centrālā vieta, bet visbiežāk tajā vienlaicīgi notiek arī aktīva rosība – ēst gatavošana, ēšana vai tīrīšana – svarīgi, lai virtuve būtu funkcionāla un ērta.

Kā izvēlēties piemērotāko kafijas automātu mājas lietošanai? 09.06.2021 00:03

Ja doma par vienkārši krūzē aplietu kafiju vairs nesaista, ir pienācis laiks pārmaiņām Tavā rīta kafijas dzeršanas rituālā.

Pagatavojiet kafiju mājās – sākot no saviem iecienītākajiem dzērieniem līdz jaunām, aizraujošām receptēm 29.05.2020 15:26

Kafija ir viens no vispopulārākajiem dzērieniem visā pasaulē. Daudzi cilvēki to bauda ne tikai lielā enerģijas lādiņa dēļ, ko kafija sniedz agrā rītā, kad mēģināt tikt ārā no gultas, bet arī tās dažādo garšu dēļ, ko kafija piedāvā jūsu garšu paletei. Tas ir garšīgs dzēriens, kas ap sevi ir izveidojis veselu sociālo kultūru, kā rezultātā jaunas kafejnīcas ik dienas atveras lielās un mazās pilsētās visā pasaulē. Kafijas pagatavošanai ir daudz veidu, un, lai arī jūsu regulāro pasūtījumu, iespējams, izpilda jums tuvumā esošais profesionālais barista, daudzi joprojām izvēlas pagatavot savu kofeīna devu mājās. Šajā rakstā mēs aplūkosim vispopulārākos kafijas dzērienus, kurus varat viegli pagatavot mājās, izmantojot savu kafijas aparātu, un vēl dažus unikālus dzērienus, ar kuriem ir vērts paeksperimentēt.

Barošanas krēsliņš – solis uz pieaugušo pasauli 25.10.2019 16:00

Jau tik liels, lai pats sēdētu krēsliņā un kopā ar Jums baudītu maltīti? Tomēr vēl par mazu, lai sēdētu pieaugušo krēslā? Mūsdienu vecāku lielisks atbalsts ir īpaši mazuļiem piemērotie barošanas krēsliņi. Tajos bērns var apgūt jaunas prasmes un ērti baudīt savu maltīti.

Izdzīvo ziemas mēnešus virtuvē ar gardām maltītēm 17.10.2019 14:29

Lai rudens drūmākajās dienās un ziemas aukstumā kaut nedaudz sasildītos, labs risinājums ir atrast iemeslu jaunai gardai maltītei. Vislabāk, ja tā top Jūsu virtuvē. Protams, ir nepieciešama iedvesma, laba recepte un arī atbilstoši un kvalitatīvi trauki, kuros gatavot. Varbūt jau kādu laiku izvērtējat esošos un domājat par jaunu iegādi? Turpinājumā piedāvāsim pāris idejas, kas Jūs mudinās radīt siltuma atmosfēru virtuvē un visā mājoklī. Jo kuram gan nepatiktu svaigi ceptu vafeļu smarža vai fondī?

Kā ietaupīt vietu virtuvē? 20.09.2019 13:45

Bieži vien mājokļa plānojums neparedz pietiekami plašu telpu virtuves iekārtošanai. Tomēr tieši virtuve ir telpa, kuru ikdienā izmanto visbiežāk, un tieši virtuve nereti pilda vairākas funkcijas vienlaicīgi, piemēram, apvienošanas kārtībā tā ir arī ēdamistaba un viesistaba. Virtuvē pie ēdamgalda pulcējas ģimene, draugi, un tā teju vienmēr tiek uzskatīta par mājīgāko telpu visā dzīvoklī. Tāpēc tās iekārtošanai saimnieki pieliek ne mazums pūļu un optimāli tiek izmantots teju katrs telpas centimetrs. Virtuvē jāatrod vieta ne tikai sadzīves tehnikai, bet arī mēbelēm, traukiem, dažādiem virtuves piederumiem un sīkajai sadzīves tehnikai. Tāpat jāatvēl vieta ēdamzonai un gatavošanai. Kā tad iekārtot virtuvi tā, lai to nepārblīvētu un tajā atrastos pietiekami daudz vietas visām iemītnieku vajadzībām, par to pastāstīsim raksta turpinājumā.

Lai virtuvē būtu svaigs gaiss 07.08.2018 17:49

Kas jāievēro, lai nodrošinātu svaigu gaisu virtuvē? Visiem zināms, ka virtuvē gaiss parasti ir mitrāks nekā dzīvojamās istabās. Ja vēsā laikā bieži aizsvīst virtuves logi, tas nozīmē, ka telpā ir paaugstināta ūdens tvaiku koncentrācija.

Kādēļ plānot iepirkšanās procesu un ēdienreizes ir efektīvi? 30.06.2016 14:11

Daži no mums mēdz plānot ikdienas iepirkšanos, daži nē. Viena iespēja – sapirkties vienreiz nedēļā, pārsvarā plānojot ēdienreizes visai nedēļai un piepildot ledusskapi svētdien, papildus nedodoties iepirkties līdz nākamajai svētdienai. Otra iespēja – doties uz veikalu katru otro dienu, lai sagādātu visu nepieciešamo nākamās dienas vajadzībām, nedomājot tālāk. Tiesa, ne vienmēr atliek laika katru otro dienu doties uz veikalu un stāvēt garās rindās – jo īpaši, darba dienu vakaros. Tāpat, iepērkoties tik bieži ir grūtāk izsekot līdzi saviem tēriņiem, ja tas ir tas, kam cenšamies pievērst uzmanību. Sapērkoties reizi nedēļā, summa, ko samaksājam, būs lielāka, toties rēķinot uz visu nedēļu – sanāks lētāk, kā pērkoties biežāk.

Noslēpumi un knifi, kas Tev ļaus baudīt neizmirstamu kafijas garšu! 29.06.2016 08:43

Mēdz teikt, ka labas, aromātiskas un gardas kafijas pagatavošana ir īsta māksla. Un vai tad nav tā, ka kafejnīcā kafija garšo daudz savādāk, labāk, kā tā, ko pagatavojam mājās paši? Varbūt iemesls tam ir apmācīts un pieredzējis bārmenis, kas prot kafiju pagatavot īpaši, varbūt noslēpums ir kafijas pagatavojamajā automātā, kas spēj no pupiņām paņemt vislabāko, pagatavojot patiešām garšīgu un smaržīgu kafiju. Bet varbūt jāzina vien pāris noslēpumi, lai arī mums mājās izdotos pagatavot gardu un aromātisku kafiju!

Vokpanna. Kā izvēlēties un kā lietot 26.04.2015 20:14

Vokpannas vecums mērāms vairāk nekā 3000 gados. Pirmās vokpannas tika veidotas no māla, vēlākās no dzelzs, bet mūsdienās tās pārsvarā tiek izgatavotas no nerūsējošā tērauda vai alumīnija. Pirmajām vokpannām nebija plakanā pannas dibena; tās bija izdobtas puslodes formā. Lai šādās pannās gatavotu ēdienu, ķīnieši virs pavarda novietoja dēļus ar apaļiem izgrieztiem caurumiem, kuros labi iegūla apaļās pannas.

Kā mazgāt traukus, lai glāzes spodras un trauki virtuvē spīd un laistās 18.02.2014 12:56

Kādas raizes dažreiz sagādā virtuvē atstāto trauku kaudze. Tas aizņem tik daudz laika, kamēr visi trauki ir attīrīti no taukiem un tik tīri, lai pašam būtu prieks par padarīto darbu. Īpaši, ja jāmazgā dārgā servīze un iemīļotās sudraba karotītes, kuras vēlme pasniegt saviem ciemiņiem kā jaunas, bet tādēļ taču nenoliksim viņas glabāšanai kā rotu skapītī. Labāk iegaumēt dažas vienkāršas lietas, kā tās pēc izmantošanas var viegli notīrīt un saglabāt skaistas līdz nākošajai reizei, kad atkal liksim lietā.

Ēdiena gatavošana. Veidi & piederumi 04.02.2013 21:43

Vai jūs kādreiz esat domājuši – nez, kāda ir starpība starp cepešpannu un cepešplāti? Vai jums ir gribējies uzzināt, kas ir holandiešu katls? Vai jūs priecātos par ieteikumiem lietderīgu virtuves piederumu izvēlē? Vai skaidri zināt, kā pareizi sagriezt svaigu putnu, iekurināt grilu, saputot putukrējumu? Vai zināt, ko darīt, ja mērce neizdodas, un kā rīkoties ar pārtikas produktu termometru? Ja ne, raizēm nav pamata – Apgāda Zvaigzne ABC izdotajā grāmatā "Ēdiena gatavošana. Veidi & Piederumi" atradīsiet izskaidrojumus gan šiem, gan daudziem citiem ēdiena gatavošanas paņēmieniem.

Noderīgi padomi, kā izvēlēties virtuves mēbeles 28.07.2011 12:57

Guļamistaba, guļamistaba, guļamistaba... Lielākā daļa droši vien ir pārliecināti, ka tā ir pirmā un pati galvenā vieta mājā, un tieši no tās jāsāk aprīkot māju.
Tomēr lielākā daļa jums nepiekritīs – vēl jo vairāk sievietes. Un viņiem būs pilnīga taisnība!
No praktiskās puses, vīt ligzdiņu jāsāk no virtuves. Ja bez televizora vai bērnu sporta ierīcēm vēl var kaut kā iztikt, tad plīts un ledusskapja trūkums daudz manāmāk atsauksies uz jūsu sadzīvi. Tāpēc atlieciet plazmas televizora iegādi viesistabai un hai-tek lietiņas priekšnamam – sāksim aprīkot virtuvi.
Noderīgi padomi tiem, kuri vēlas veidot harmonisku katru savas mājas stūrīti. Kā tad izvēlēties virtuves mēbeles un iekārtot, lai viss būtu funkcionāli un skaisti?

Padomi, kā pareizi izvēlēties virtuves kombainu (5) 19.10.2010 10:20

Kā jau solījām turpinām rakstu sēriju par to, kā pareizi izvēlēties sadzīves tehniku. Atsaucoties uz mūsu lasītāju ieteikumiem, šis raksts būs veltīts tēmai kā pareizi izvēlēties virtuves kombainu.

Padomi mazu telpu iekārtošanai - Limatec mini virtuves (2.daļa) (3) 13.08.2010 12:08

Ļoti laba izvēle maziem birojiem, vasarnīcām, nelielām telpām ir kompaktās mini virtuves, ko piedāvā interneta veikals Shoplv.lv
Šoreiz par Limatec metāla mini virtuvēm.
shoplv.lv .

Padomi mazu telpu iekārtošanai - Limatec mini virtuves (1.daļa) (6) 11.08.2010 01:58

Ļoti laba izvēle maziem birojiem, vasarnīcām, nelielām telpām ir kompaktās mini virtuves, ko piedāvā Domain Default page no Limatec. Šoreiz par koka mini virtuvēm.
shoplv.lv

Praktiski padomi virtuves furnitūras izvēlei 09.08.2010 02:05

Virtuves furnitūras un ierīču izvēle var būt aizraujoša, mulsinoša un ļoti dārga. Ir viegli tikt ievilktam minimālismā un izsmalcinātos modeļos, kas apsola vadīt virtuvi jūsu vietā, bet apdomājiet kārtīgi, ko un kā jūs taisiet ēst un izvēlieties to, kas tik tiešām atbilst jūsu vajadzībām.

Kā iekārtot virtuvi saimniekošanai un saviesīgām sarunām 17.07.2010 17:46

Domājot par virtuves iekārtojumu, vispirms katram pašam priekš sevis jānoskaidro - kas jūsu mājoklī būs virtuve? Vai tikai ēdienu gatavošana vieta? Droši vien vairums atbildēs noliedzoši. Ļoti daudzos mūsdienīgos mājokļos virtuve apvieno gan ēdiena pagatavošanas zonas, gan ēdamistabas funkcijas.

Padomi virtuves krāsas izvēlē (1) 27.04.2010 08:03

Saskaņa mājā, fiziskā veselība un dvēseles miers sākas virtuvē. Mūsdienīgā mājoklī virtuve pēc savas būtības ir ļoti daudzfunkcionāla telpa, jo tieši šeit mēs aizvadām lielāko daļu sava brīvā laika. Ir ļoti svarīgi nodrošināt pareizu virtuves iekārtojumu.