Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:276, Did:0, useCase: 3


Izdzīvo ziemas mēnešus virtuvē ar gardām maltītēm

Redakcija
Redakcija

Lai rudens drūmākajās dienās un ziemas aukstumā kaut nedaudz sasildītos, labs risinājums ir atrast iemeslu jaunai gardai maltītei. Vislabāk, ja tā top Jūsu virtuvē. Protams, ir nepieciešama iedvesma, laba recepte un arī atbilstoši un kvalitatīvi trauki, kuros gatavot. Varbūt jau kādu laiku izvērtējat esošos un domājat par jaunu iegādi? Turpinājumā piedāvāsim pāris idejas, kas Jūs mudinās radīt siltuma atmosfēru virtuvē un visā mājoklī. Jo kuram gan nepatiktu svaigi ceptu vafeļu smarža vai fondī?

Plāno pankūku pannas

Vai Jums patīk cept brīvdienu nesteidzīgajos rītos savai ģimenei pankūkas? Pēdējā laikā pankūkas piedeg un neizcepas tik kraukšķīgas, kā gribētos? Aplūkojiet savu pannu, kurā top šie brīvdienu gardumi, un varbūt risinājums ir jaunas pannas iegāde no https://220.lv/lv/majsaimniecibas-p...
Ir vērts uzzināt, ka pieejamas ir dažādas pannas dažādām pankūkām! Ir gan pannas, kurās apaļās pankūkas patiešām būs apaļas, nevis izplūdušas. Dažādām gaumēm un iespējām pieejamas pannas tieši plāno pankūku cepšanai.

Plāno pankūku pannas pieejamas dažādos izmēros un veidos. Ir arī pannas, kurām ir karstumizturīgs rokturis, un tās var lietot arī cepeškrāsnī. Alumīnija, čuguna, granīta pārklājuma un cita veida pannas – katra no tām piešķirs pankūkām ko īpašu, tādēļ pirms iegādāšanās pie preces aprakstiem noteikti izpētiet, kas atbilst Jūsu vēlmēm visvairāk.

WOK pannas

Protams, ka arī ar vienkāršu pannu, kurai ir augstas malas un bieza pamatne, var gatavot gan Āzijas virtuves receptes, gan daudzus veselīgus karstos ēdienus ar dārzeņiem. Tomēr, ja vēlaties jaunu pieredzi maltīšu gatavošanā, laba izvēle ir kvalitatīva wok panna.

Tajā ēdieni tiek karsēti ļoti īsu laiku, tāpēc tā sniedz iespēju saglabāt gan dārzeņu oriģinālo krāsu, gan tajos esošās uzturvielas. Vitamīniem bagāta maltīte ir īpaši aktuāla ziemā.

Fondī trauks
Daudz vietas neaizņem, bet sniedz ļoti lielu garšas baudījumu – tas ir fondī trauks, paredzēts šokolādes ēdieniem. Klasiskie varianti ir tie, kuros trauka apakšā tiek iedegta svece un pašā traukā sagatavota šokolāde kausēšanai.
Gan process, gan vēlāk deserta baudīšana ir kā radīta gadalaikam, kurā saule ir krietni mazāk sastopama. Šokolādes fondī trauki pieejami dažādās formās un krāsās, kas labi iederēsies arī Jūsu virtuvē vai noteikti papildinās tējas galdu.

Vafeļu pannas

Baudījums gan pieaugušajiem un milzīgs prieks bērniem vienmēr ir par karstām, smaržīgām tikko ceptām vafelēm. Un tā smarža, kas izplatās pa visu virtuvi, tās gatavojot! Ja zināt savas iecienītākās vafeles, Jums būs vieglāk atrast īsto vafeļu pannu no visa plašā piedāvājuma. Patiešām – ir pieejamas sirsniņformas, kvadrātveida, apaļas u.c. formas pannas.

Šie ir tikai trauki - palīglīdzekļi Jūsu gardo ideju realizēšanā. Receptes un apņemšanās eksperimentēt paliek Jūsu ziņā. Plašs kvalitatīvu pannu klāsts dažādām gaumēm un vajadzībām, kā arī fondī un vēl citi neaizvietojamie palīgi Jūsu virtuvē atrodami interneta veikalā 220.lv. Iepazīstieties ar piedāvājumu un sasildiet savu ģimeni aukstajās dienās ar gardām maltītēm!