Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:370, Did:0, useCase: 3


Cēsīs izskanējis Antoņenko koncerts, atklāta Avotiņas izstāde

Redakcija
Redakcija

Sestdien, 8. aprīlī, koncertzālē “Cēsis” bija baudāma īsti pavasarīga programma - izskanēja pasaulslavenā latviešu tenora Aleksandra Antoņenko solokoncerts un tika atklāta košās un neatkārtojamās mākslinieces Ilzes Avotiņas personālizstāde “Pavasara pastorāle”.

Aleksandra Antoņenko balss pirmo reizi koncertzālē “Cēsis” skanēja tās atklāšanas koncertā, un, tuvojoties jau trešajai koncertzāles gadadienai, klausītājiem bija sarūpēta skaista atkalsatikšanās. Ar nedalītu sajūsmu un stāv ovācijām tika uzņemta izcilā tenora un viņa skatuves partnera – pianista Daniela Pavļuta, sagatavotā latviešu vokālās mūzikas un Riharda Štrausa opusu programmā.Vakara ieskaņā koncertzāles mākslas galerijā INSIGNIA tika atklāta Ilzes Avotiņas personālizstāde “Pavasara pastorāle”, kurā klāt bija gan mākslinieces tuvinieki un draugi, gan viņas talanta cienītāji. Līdz pat 20. maijam koncertzāles galerijā, kā arī 2. un 3. stāvā būs aplūkojama Avotiņas daiļrades retrospekcija, kurā iekļauti gan pēdējās desmitgadēs tapuši darbi, gan jaunas, citur vēl neizstādītas gleznas. Izstādi veidojusi kuratore Inese Baranovska un tā tapusi ar autoražotāja OPEL atbalstu.