Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:370, Did:0, useCase: 3


Foto: Svētku pārsteigumus savām māmiņām cep Latvijā pazīstami cilvēki

Redakcija
Redakcija
Vakar speciālā "Hercogs" meistarklasē “Rīgas Dzirnavnieka” maizniekmeistara Edgara Grāvīša vadībā Latvijā plaši pazīstami cilvēki cepa pārsteiguma kūkas un cepumus savām māmiņām. Lietā tika liktas gardās meistara receptes un jaunie "Hercoga" miltu maisījumi- auzu pārslu cepumi un šokolādes mafini, kas izrādījās itin liels pārsteigums visiem klātesošajiem, jo šo gardumu cepšanai nevajag ne pieredzi, ne milzum daudz laika. Viss tapa ātri un viegli.Rezultātu vērtēja žurnālistu žūrija, kas atzina, ka ikviens centies no sirds gan gatavojot, gan dekorējot māmiņdienas saldumus. Tāpēc uzvarētāji bija visi. Paldies maizniekmeistaram Edgaram par gardām receptēm un noderīgiem padomiem.

Meistarklasē piedalījās Ieva Bondare, Samanta Tīna, Anna Lieckalniņa, Inese Lībiņa – Egnere, Indra Salcēviča, Gundega Skudriņa, brāļi Andris un Juri Šici, Jānis Romanovskis un Rihards Lepers.

Foto: Iveta Apškrūma, Ginta Augule