Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:344, Did:0, useCase: 3


Video: Tiecoties uz viedu Latviju viediem cilvēkiem, aizvadīts otrais HELSUS festivāls

21. un 22. maijā Jelgavā notika starptautiskais zināšanu festivāls HELSUS 2016. Vienojoties par viedu Latviju, divu dienu laikā Pasta salā tika pulcēti vairāki tūkstoši cilvēki. Pirts tradīcijas, lekcijas-diskusijas, radošās darbnīcas, fiziskie vingrinājumi un treniņi, izjādes - tās ir tikai dažas no aktivitātēm, ko ikviens varēja atrast HELSUS 240 meistaru stendos.

Kā apmeklētāju labie vārdi, tā dalībnieku darba prieks ir HELSUS dzinējspēks, kas liek ik katru gadu darboties, gūt jaunu pieredzi un augt jaunam gadam. Festivāla rīkotāji ir apņēmības pilni turpināt iesākto - aicināt pieņemties gara spēkā un mērķtiecīgi paplašināt apziņu, tiecoties uz viedumu. Ieklausīties dvēselē un uzdrošināsimies pārmaiņām.
HELSUS cer, ka festivāla laikā ikvienam izdevās sevī ieskatīties no jauna, izmēģināt un atrast sev piemēroto un pavērt savu sirds ceļu!

Epadomi TV piedāvā nelielu videoieskatu festivālā, kā arī HELSUS aizsācējas un vadītājas Agneses Irbes un jogas speciālistes Baibas Kranātes iespaidus un pārdomas par festivāla ideju un notikumiem

Uz tikšanos HELSUS festivālā 2017!
Vērtējums: +2