Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:329, Did:0, useCase: 3


Kā droši un ātri veikt dzimumzīmju noņemšanu

Redakcija
Redakcija

Dzimumzīmes ir ādas veidojumi, kas rotā ādu vairumam cilvēku. Kādam to ir vairāk, kādam mazāk, bet var būt arī tā, ka dzimumzīmes ir lielas, traucējošas un neestētiskas. Tādos gadījumos iespējams veikt dzimumzīmju noņemšanu. To var izdarīt ķirurģiski, bet ātrāka un vienkāršāka metode ir dzimumzīmju noņemšana ar lāzera palīdzību.

Kādos gadījumos apsvērt dzimumzīmes noņemšanu

Ja nepatīk dzimumzīmes izskats vai atrašanās vieta, ja tā traucē gan praktiski, gan psiholoģiski, tad ar šādu situāciju nav jāsamierinās tikai tāpēc, ka daba tā devusi. Dzimumzīme ir ādas veidojums, no kura var samērā vienkārši atbrīvoties, tādejādi uzlabojot savu dzīves kvalitāti.

Nereti dzimumzīmes noņemšanu ierosina nevis pats pacients, bet tieši ārsts, lai mazinātu risku ādas slimību attīstībai, it īpaši onkoloģisko saslimšanu. Ja dzimumzīme atrodas vietā, kur to var traumēt darbā vai sadzīvē, ja to berzē apģērba vīles vai lencītes, tad labāk apsvērt veidojuma noņemšanu. Dzimumzīmes traumēšana ir nevēlama un no tās pēc iespējas vajadzētu izvairīties. Ja jums ir kāda dzimumzīme, kas traucē un ir neestētiska, sazinieties ar dermatologu, lai apspriestu noņemšanas iespējas.

Pirms tam nepieciešama dermatologa konsultācija

Ne vienmēr visas dzimumzīmes drīkst noņemt ar lāzeru. Vairumā gadījumu tā ir, bet pastāv gadījumi, kad procedūru nevar veikt. Visbiežāk tas attiecas uz dzimumzīmēm ar ļaundabīgām pazīmēm. Tāpēc pirms noņemšanas ir jādodas pie dermatologa un jāveic dzimumzīmju pārbaude. Dermatologs veiks apskati un dermatoskopiju, kas ir nesāpīga procedūra, noteiks veidojuma dabu, kā arī drošāko un piemērotāko veidu, kā to noņemt. Parasti, ja apskatē netiek konstatētas ļaundabīgas pazīmes, drīkst veikt dzimumzīmes noņemšanu ar lāzeru.

Dzimumzīmju noņemšana ar lāzeru – kādas ir priekšrocības

Dzimumzīmju noņemšana ar lāzeru ir moderna procedūra, kas palīdz ātri un droši likvidēt nevēlamus labdabīgus ādas veidojumus, atsakoties no ķirurģiskas iejaukšanās nepieciešamības un samazinot komplikāciju riskus.

Lāzera procedūra ir populāra, jo tā ir:

mazsāpīga, tāpēc nerada diskomortu, tiek izmantota vietējā anestēzija;
ilgst dažas minūtes, pēc tam nav jāpaliek stacionārā;
netraumē ādu apkārt dzimumzīmei;
bez šuvēm, padarot procedūras vietu nemanāmu;
ātri dzīst, tāpēc atveseļošanās periods ir īss.

Dzimumzīmju noņemšana ar lāzeru ir izmantojama jebkurā ķermeņa vietā, bet īpaši bieži to izvēlas uz sejas, kakla un citās labi redzamās vietās, kur vēlas noņemt dzimumzīmi bez paliekošām pēdām. Procedūras laikā lāzera stars iztvaiko tikai dzimumzīmes šūnas, neskarot ādu ap veidojumu. Pēc tam var doties mājās, atliek tikai sekot ārsta norādēm par ādas kopšanu, kas noteikti nesagādās grūtības.

Kur veikt dzimumzīmju noņemšanu ar lāzeru?

Drošu un ātru dzimumzīmju noņemšanas procedūru iespējams veikt lāzerdermatoloģijas klīnikā “Era Esthetic”. Tur sertificēti un pieredzes bagāti speciālisti ar jaunākās paaudzes frakcionēto lāzeru CO2RE likvidē labdabīgos pacientam nevēlamos ādas veidojumus. Procedūra atbilst augstākajiem lāzerdermatoloģijas procedūru standartiem. Turklāt, klīnikā varat saņemt arī dermatologa konsultāciju pirms lāzera procedūras.

Vairāk par dzimumzīmju noņemšanu ar lāzeru varat uzzināt mājaslapā eraesthetic.lv.