Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:12, Did:0, useCase: 3


3 ieteikumi ķermeņa ādas kopšanai rudenī

Redakcija
Redakcija

Ņemot vērā to, ka ir iestājies rudens un termometra stabiņš dažbrīd pat noslīd zem nulle grādiem, jau rodas domas par ziemas tuvošanos. Par to liecina ne tikai pazeminātā gaisa temperatūra un sadzeltējušās lapas, bet arī ķermeņa āda, kas tagad prasa vēl rūpīgāku un maigāku kopšanu. Kā pasargāt ķermeņa ādu rudenī un kam pievērst uzmanību aukstajā sezonā, stāsta Dove zīmola vadītāja Jūlija Kravčenko.

Nereti ķermeņa ādai neapzināti nodarīto kaitējumu mēs apjaušam tikai tad, kad jau ir redzamas un jūtamas sekas – sausa, saplaisājusi āda, kas rada diskomfortu un dažreiz pat sāpes. Tomēr to visu var novērst, ja vien tiek nodrošinātas nepieciešamās rūpes par ķermeņa ādu, izvēloties piemērotus ķermeņa kopšanas līdzekļus,” skaidro Jūlija.

Piemērots ķermeņa mazgāšanas līdzeklis. Lai āda būtu mitrināta un maiga, ir svarīgi izvēlēties atbilstošu ķermeņa mazgāšanas līdzekli, piemēram, tādu, kura sastāvā ir mitrinošs krēms, kas padara ādu maigāku un gludāku uzreiz pēc mazgāšanās. Kā arī, svarīgi ir atcerēties, ka aukstajā gada periodā, lai kā gribētos, mazgājoties ir jāizvairās no pārāk kasta ūdens, jo tas var kaitēt ādai un padarīt to vēl sausāku. Papildus tam, svarīgi arī ik pa laikam ādu noskrubēt, rudenī un ziemā dodot priekšroku eļļas bāzes skrubjiem, lai āda atgūtu mirdzumu un gludumu.

Atbilstoša ķermeņa ādas kopšana ikdienā. Arī pēc dušas apmeklējuma, it īpaši rudenī un ziemā, ir svarīgi regulāri lietot ķermeņa krēmu vai losjonu, kuri palīdzēs saglabāt ādu ilgāk mitrinātu un pasargāt no sausuma. Tomēr pirms izvēlēties par labu vienam vai otram, ir jānovērtē, kurš būtu piemērotākais tieši jums. Būtībā krēmi un losjoni tiek ražoti balstoties uz dažādām tehnoloģijām, dažos krēmos ir vairāk eļļas, bet citi atšķiras tikai konsistencē. Proti, losjons vienmēr ir maigāks un ātrāk iesūcas ādā, turpretī krēms ir biezākas konsistences. Kā arī, ja vienas līnijas krēmam un losjonam ir vienāda eļļas un citu barojošu vielu proporcija, tad abi būs piemēroti gan sausai, gan normālai ādai.

Rūpes par rokām un pēdām. Rudenī un ziemā rokas un pēdas nemanot bieži vien kļūst sausas un rada diskomfortu. Tādēļ ieteicams vienmēr līdzi nēsāt un lietot roku krēmu. Katru reizi pēc roku mazgāšanas roku krēms būs tieši laikā. Tas nodrošinās mitrinātas rokas un maigu ādu līdz pat nākamajai roku mazgāšanas reizei. Savukārt, rūpējoties par pēdām, jāpiemeklē piemērots kāju krēms, jo pēdas visas dienas garumā atrodas slēgtos apavos, līdz ar to neelpo un ir nospiestas. Izvēloties piemērotu kāju krēmu, iespējams barot un mitrināt pēdu ādu, lai arī aukstajā sezonā tā būtu zīdaina un maiga.

Izvērtējot, kuri ķermeņa kopšanas līdzekļi ir vispiemērotākie, galvenais ņemt vērā savu ādas tipu, atceroties ne tikai par ķermeņa ādu, bet arī par rokām un pēdām. Rūpējoties par savu ādas veselību un sekojot līdzi tās stāvoklim, iespējams pasargāt to no sausuma un diskomforta, kā arī nodrošināt veselīgu un mitrinātu ādu visa gada garumā. Jo sievietes ir skaistas, kad jūtas labi savā ādā!

Ieskaties! Tas ir vērtīgi!

Šajā Apgāda Zvaigzne ABC izdotajā grāmatā "Veselīga āda. Hildegardes fon Bingenas receptes" atradīsiet ārstniecības līdzekļus no Hildegardes klostera aptiekas mūsdienīgā izpildījumā.

- Saskaņā ar Hildegardes medicīnu veselības veicināšanai ir būtiski gan dziednieciskie līdzekļi un organisma attīrīšana, gan atbilstošs uzturs, harmonija ar iekšējiem ritmiem, dabu un gadalaikiem, gan arī līdzsvarots dvēseles stāvoklis.

- Šajā grāmatā gadsimtiem glabātās Hildegardes holistiskās ārstniecības receptes un metodes tikušas papildinātas ar mūsdienīgām zināšanām par dziedniecību ar dabiskiem līdzekļiem.

- Pie katra ārstniecības līdzekļa apraksta ir nosauktas konkrētas ādas slimības, kuru novēršanai tas paredzēts, kā arī piedāvātas receptes šo līdzekļu lietošanai skaistumkopšanā.

- Metožu, slimību un indikāciju rādītāji ļauj ātri atrast informāciju par to, kā konkrētā gadījumā atgūt veselīgu un skaistu ādu.

- Šajā aptverošajā rokasgrāmatā līdzās praktiskiem padomiem ādas veselības uzturēšanā, atrodama arī informācija par Hildegardes fon Bingenas dzīvi un pasaules ainu, kā arī kuriozi un interesanti fakti no viņas grāmatām.