Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:12, Did:0, useCase: 3


Dove iepazīstina ar jauno Nourishing Secrets produktu līniju, kas iedvesmota no sieviešu skaistuma rituāliem visā pasaulē

Redakcija
Redakcija

Kaut kur pasaulē, varbūt pat kādā tālā nostūrī, ir kāds cilvēks, kas ir līdzīgs tev - ar tādu patmatu krāsu un struktūruvai ādas veidu. Pārliecinātas sievietes praktizē vērtīgus rituālus, izmantojot dabas sastāvdaļas, lai sasniegtu labākos skaistuma rezultātus. Dove Nourishing Secrets ir matu un ķermeņa kopšanas produktu līnija, kas iedvesmota no labākajiem rituāliem, kurus pielietojušas sievietes visā pasaulē. Līnija apvieno Dove labāko ādas barošanu un dabas sastāvdaļu spēku ¬– lotosa zieda ekstraktu, rīsu ūdeni, avokado eļļu, kalendulas ekstraktu, lavandas eļļu, rozmarīnu, kokosriekstu eļļu, mandeļu pienu, marulas eļļu un mango sviestu.

Kaut gan Dove vienmēr ir atbalstījis par sevi pārliecinātassievietes, pirmo reizi tieši viņas ir kļuvušas par iedvesmu Dove dabas radītai produktu līnijai. Piecdesmit gadu pieredze ķermeņa barošanā un rūpēs ir apvienojusies ar izmeklētām un īpašām dabas sastāvdaļām, ko izmanto sievietes Japānā, Indijā, Centrālamerikā, Francijā un Āfrikā. Jaunajā produktu līnijā ir piecas dažādas rituālu kolekcijas – Glowing Ritual, Restoring Rituals, Invigorating Ritual, Relaxing RitualunReplenishing Ritual.

Matu kopšanas produkti satur unikālu tehnoloģiju, kas iesūcas matos, tos dziļi mitrinot, atjauno bojāto matu struktūru un padara tos izturīgākus pret turpmākiem bojājumiem. Ķermeņa kopšanas produkti dziļi mitrina ādu, radot starojošu un īpaši mīkstu ādu. Ķermeņa mazgāšanas produkti izmainīs tavu ikdienas skaistumkopšanas rutīnu, pateicoties bagātinošajam sastāvam, kas palīdz saglabāt ādas dabīgo mitrumu.