Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:15, Did:0, useCase: 3


Atvērt neatveramu seifu – tas nav neiespējami

Redakcija
Redakcija

Jāatzīst, seifs nav tā lieta, kas atrodas katrā mājoklī. Taču tiem, kam tas ir, tas nav bez iemesla. Seifā var glabāt dažādas gan materiālas, gan nemateriālas vērtības. Seifus var izmantot arī, piemēram, ieroču glabāšanas prasību izpildīšanai. Jebkurā gadījumā seifs ir radīts tā, lai tajā nespētu iekļūt nevēlamas personas. Tā ir visdrošākā vieta mājoklī, kur var iekļūt tikai paša seifa saimnieks. Lai nesankcionētu seifa atvēršanu veiktu citas personas no malas, nepieciešami mehāniski līdzekļi un daudz laika.

Visi seifu īpašnieki rēķinās, ka neviens nespēs tajā iekļūt. Tomēr neviens negatavojas situācijai, kad vai nu salūzt seifa atvēršanas mehānisms, vai tiek pazaudēta seifa atvēršanai nepieciešamā atslēga, vai aizmirsta seifa kombinācija. Tās ir cilvēcīgas lietas un var atgadīties ikvienam, it īpaši tad, ja seifs netiek regulāri atvērts un aizvērts. Tā teikt – ja tas gadījās Lembergam, tad tas var gadīties jebkuram.

Varētu šķist, ka šādās situācijās palīdzēs tikai milzīgs ripzāģis. Taču pastāv alternatīvas, kā var atvērt jebkura veida seifu, neizmantojot “smago artilēriju”. Seifus var atvērt arī izmantojot to atvēršanas mehānismu arī gadījumos, kad aizmirsta atslēga vai kombinācija, vai mehānisms ir salūzis. Atvēršana ir iespējama gan mehāniskajiem seifiem, gan elektriskajiem seifiem. Tas ir sarežģīts un komplicēts process, kas nereti var aizņemt vairākas dienas. Galvenais, lai to veic speciālisti ar atbilstošiem instrumentiem un iemaņām.

Ja esat nonācis situācijā, kad nevarat atvērt savu seifu, lielisks risinājums ir griezties pie SosService. SosService.lv ir dažādu durvju atvēršanas un labošanas serviss, kas nodarbojas gan ar mājokļa, gan auto un seifu atvēršanu un slēdzeņu remontu pēc izsaukuma. Gadījumā, ja steidzami nepieciešams iekļūt jūsu seifā, problēmu var risināt, sazinoties ar servisu WhatsApp pa tālruni 26661117. Speciālisti ātri novērtēs jūsu problēmu un izteiks seifa atvēršanas cenas piedāvājumu. Visas diennakts garumā, speciālisti dosies pie jums uzsākt darbu pie seifa atvēršanas. Vienīgais, kas jāatceras – jāspēj pierādīt, ka seifs patiešām ir jūsu īpašums.