Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:23, Did:0, useCase: 3


Dāvana vīrietim? ... praktiska, asprātīga un par draudzīgām cenām!

Redakcija
Redakcija

Kura gan nav par to lauzījusi galvu, lai atrastu patiesi oriģinālu dāvanu savam vīrietim? Ohh! Esam nolēmuši palīdzēt jums sagatavot tik tiešām negaidītu un neizmirstamu pārsteigumu vīrietim. Jautāsi- kas ir laba dāvana? Iespējams, ka tā ir praktiska dāvana.Tai nevajadzētu pretendēt uz specifisku izsmalcinātu gaumi, jo tā ne vienmēr var sakrist ar otra cilvēka gaumi, un tad sakostiem zobiem manta jālieto. Galvenais ir pārsteigums – tas ir vissvarīgākais, tajā slēpjas dāvanas burvība!

Ja esi nemitīgā ikdienas steigā vai pašā pēdējā brīdī atcerējusies, ka jāsagatavo pārsteigums mīļotajam, tad viens no ātrajiem variantiem būs, ja pagatavosi viņa mīļāko maltīti! Kuram gan nepatīk labi paēst? Un pie tam vēl, ja pati būsi pacentusies. Mūsdienās receptes var atrast internetā, kur tās pieejamas bez maksas, vai smelies iedvesmu jau pārbaudītās vērtībās- mājās esošajās recepšu grāmatās. Tici man- prieku gūsi arī tu pati, kad pie galda varēsi vērot, kā vinš laimīgi notiesās rūpīgi pagatavoto maltīti.

Uzraksti vai uzzīme kartiņu ar pašas sadomātu dzejoli vai haiku! Protams, šis nav no vieglajiem uzdevumiem, bet ja tā labi pacenšās, tev tas noteikti būs pa spēkam! Pat, ja neesi Rainis, tas ir iespējams! Atskaņām nav obligāti jābūt. Galvenais, ka būsi centusies no visas sirds.

Ja varētu uzdāvināt tādu variantu, kā atbrīvot prātu no ikdienas, piemēram, laiku, lai nesteidzoties var pabūt istabā ar labu grāmatu un karstvīnu, lai mazinātu ļoti augsto stresa līmeni , tas būtu vēl viens no lieliskas dāvanas variantiem. Tāpēc, padomā par tādu dāvanu, kas atbrīvo prātu. Kā iepakot šādu ideju – to katra sieviete zinās labāk! ;)

Visas radošās dāvanas lieliski papildinās praktiska dāvana, kuru vari pasniegt sveču gaismas romantiska gaisotnē. Viena, no veiksmīgākajam izvēlēm vienmēr būs pēcskūšanās losjons! Es iesaku Aptashave 100 ml no BIOAPTA dermokosmētikas zīmola. Jūs noteikti gūsiet arī sev baudījumu, kad sajutīsi Burvju Lazdas maģisko pieskārienu, kas padarīs tava vīrieša vaiga ādu maigu un patīkamu. Šo līdzekli ir radījuši Italijas farmaceiti, kuri pievērsuši īpašu uzmanību vīriešu sejas problēmai visās vecuma grupās, un ir īpaši piemērots pat viss jutīgakās ādas kopšanai. Atliek lietot tikai 5-6 pilienus šī losjona un vīrieša āda sajutīs tūlītēju efektu. Saturā papildus atrodams kumelītes uzlējums, dzelzs aspsrāga ekstrakts, rīcineļļa un hitozāns. Šim losjonam piemīt efektīva nomierinoša un dziedējoša iedarbība, kas ātri noņem sejas apsārtumu pēc skūšanās. Tas Ilgstoši mitrina un piešķir ādai elastību un tvirtumu. Lietošanu, īpaši patīkamu, padara arī fakts, ka tas nekož, jo nesatur spirtu, kā arī nav lipīgs un nav stipru vai uzkrītosu aromātu, kas pēc tam varētu palikt uz tavām drēbēm pēc rīta atvadu apskāvieniem.

Februāri iegādājies Aptashave internetaptieka.lv/lv/bioapta/bioapta-aptashave-losjons-pec-skusanas-100-ml ar -25% atlaidi! Tev šī iespēja jāizmanto!

Ja dāvana ir no sirds, tad silda kaut vai tā apziņa vien, ka cilvēks to tev ir meklējis, veltījis tam laiku. Tādēļ pats galvenais- Mīliet viens otru, novērtejiet ka esiet viens otram un esiet laimīgi!

Bioapta iesaka- rūpējies par vīrieša ādu ar:
Aptashave 100 ml – pēcskūšanās losjons bez spirta

Bioapta produkciju iegādājies lielākajās Mēness aptiekās, Latvijas aptiekās un InternetAptieka.lv, kā arī interesējies www.bioapta.lv , vai zvanot pa mob.: 22005569

Seko mums Bioapta Latvia:

https://www.facebook.com/Bioapta-Latvia
http://www.draugiem.lv/bioapta/
Instagram- bioaptalatvia