Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:23, Did:0, useCase: 3


Interesantas dāvanu idejas īpašiem Ziemassvētkiem

Redakcija
Redakcija

Lai izvairītos no pirmssvētku stresa, kas daudziem saistās ar Ziemassvētku gaidīšanas laiku, vismaz par dāvanām ir vērts sākt domāt laicīgi. Tā ir iespēja nesteidzīgi iepazīties ar veikalu piedāvājumu, kā arī rast dažādas oriģinālas idejas, kā pārsteigt savus mīļos šajos ģimeniskajos svētkos.
Raksta turpinājumā Ziemassvētku dāvanu idejas, kas svētkus padarīs īpašākus!

Dāvanu karte piedzīvojumam

Ne visām dāvanām jābūt taustāmām - Jūs varat pārsteigt ar aizraujošu, saņēmēja interesēm atbilstošu piedzīvojumu.

Interneta veikala “Dāvanu Serviss” piedāvājumā atradīsiet daudz ideju oriģinālām dāvanām.
Tā, piemēram, ikvienu daiļā dzimuma pārstāvi iepriecinās lutinošs SPA apmeklējums, deju nodarbība vai tematiska fotosesija, savukārt laba dāvana vīrietim Ziemassvētkos var būt brauciens ar sniega motociklu, lidojums ar lidmašīnu vai īpaši kungiem paredzēta sejas kopšanas procedūra.

Ja meklējat dāvanu visai ģimenei, piemērots variants būs kopīgs kino apmeklējums, kāda tematiska, visai ģimenei piemērota ekskursija vai, piemēram, slidošanas piedzīvojums, kas sniegs daudz prieka kā lieliem, tā maziem!

Atpūta

Lieliska dāvana, kas patiks ikvienam, ir dāvanu karte atpūtai kādā viesnīcā vai citā atpūtas vietā. Turklāt tas nenozīmē, ka jāizvēlas tāls galamērķis - relaksāciju un mieru iespējams sajust tepat, netālu no mājām.

Interneta vietnē www.davanuserviss.lv atradīsiet atpūtas piedāvājumus gan romantisku mirkļu baudīšanai, gan arī ģimeniskām brīvdienām. Skaistas atmiņas garantētas!

Piedzīvojumu dāvanu komplekts

Ja tomēr šķiet, ka īsto dāvanu izvēlēties ir pārāk grūti, laba iespēja ir uzdāvināt tematisko piedzīvojumu dāvanu komplektu, kas ietver vairākus variantus - dāvanas saņēmējam atliks vien izvēlēties sev tīkamo. Tas var būt, piemēram, komplekts masāžu un SPA cienītājiem vai iespēja izvēlēties kādu no romantiskās atpūtas piedāvājumiem.

Pašgatavota dāvana

Ziemassvētkiem piestāv arī pašgatavotas dāvanas - paša cepta kūka vai cepumi, paša gleznota glezna vai jebkas cits, kā radīšanā esat ielicis savu laiku un mīlestību! Arī šādas dāvanas raisīs īpašas emocijas ne tikai saņēmējam, bet arī pašam dāvinātājam.

Ziemassvētki - skaists un priekpilns laiks. Padariet tos vēl īpašākus - uzdāviniet saviem mīļajiem neaizmirstamus mirkļus un emocijas. Viņi to noteikti novērtēs!