Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:124, Did:0, useCase: 3


Izdota grāmata vārda dienu apsveikumiem “Daudz laimes, jubilār!”

Redakcija
Redakcija

Latvieši ir viena no tām nedaudzajām tautām plašajā pasaulē, kas svin vārda dienas! Tās pat ir daudz populārākas par dzimšanas dienām, jo kalendārā ieskatās teju ikviens, un, ja dzimšanas dienas datumu parasti zina tikai tuvākie, vārda dienā sumināt arī paziņas ir pavisam viegli – un abpusēji patīkami.

“Daudz laimes, jubilār” ļaus ieskatīties gan sava, gan drauga un paziņas vārda un rakstura dvēselē. Grāmatas pirmā daļa ir kā vārdadienas kalendārs, kas piedevām sniedz vārda izcelsmes skaidrojumu un ne vienmēr acīmredzamo nozīmi, kā arī piedāvā veltījumu, ja pašam laiskums ko sacerēt.

Savukārt izdevuma turpinājumā uzzinām, kā cilvēka vārds ietekmē viņa raksturu. Vairums no mums ir dzirdējuši par numeroloģiju. Lūk, gluži kā viss šajā pasaulē, arī cilvēka vārds (un uzvārds) ir izsakāms skaitliski, palīdzot labāk saprast, kas esmu es, kas ir mans draugs un kolēģis. Tas arī ļauj izskaidrot, kāpēc cilvēks nereti vairs nejūtas “savā ādā”, nomainot vārdu, teiksim, laulības vai kāda cita iemesla dēļ. Vai liek aizdomāties – kā vārda maiņa var mums palīdzēt!

Protams, arī dzimšanas dienas datums nav atstāts novārtā – grāmatā meklējams izsmeļošs horoskops, kas palīdzēs saprast, kāpēc esam tādi, kādi esam. Izdevumā skaidrots gan Ķīniešu horoskops, gan tik iecienītais Zodiaka zīmju horoskops.

Un, tā kā šajā pasaulē viss tomēr balstās uz attiecībām, še uzzinām arī to, ko gaidīt no pretējā dzimuma attiecībām. Zodiaka zīmes īpatnības ir aplūkotas gan no sievietes, gan vīrieša redzespunkta. Tālākais jau ir katra paša ziņā – izvērtēt, kad laiks drosmīgi doties uz priekšu, un kad labāk atmest ar roku un lūkoties cituviet.

Lai arī izdevums ir domāts izklaidei, tas ir vērtīgs sevis un pasaules izziņas avots, un uzrunās gan tos, kas meklē receptes, gan tos, kas analizē, kāpēc ir tā, kā ir.

Izdevniecība "Avots"