Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:327, Did:0, useCase: 3


Kaķis- kleptomāns. Neticami, bet fakts

Redakcija
Redakcija

Kaķis- kleptomāns. Neticami, bet fakts
Deniss ar savām trofejām

Domājams, ka daudzi kaķu īpašnieki ir pazīstami ar situāciju, kad viņu mīlulis atnes mājās kādu peli vai putniņu. Un tas nav nekas pārsteidzošs. Taču daži murrātāji aizraujas ar nedaudz citādām medībām. Piemēram, Anglijas pilsētā Lutonā mīt kaķis vārdā Deniss, kurš medī un nes mājās svešas mantas.

49 gadus vecā kaķa saimniece Leslija Ņūmena atzīmē, ka viņas mājā sakrājies ne mazums visdažādāko sadzīves priekšmetu, kas nepieder viņai. Deniss zog kaimiņiem apģērbu, bērnu rotaļlietas un citas viņam iepatikušās mantas. Jau tagad Leslijas Ņūmenas mājā ir sakrājušās divas pilnas lielas kastes ar kaķa sanestajām mantām, un apmēram tikpat daudz kaķa saimniece jau ir atdevusi atpakaļ kaimiņiem, no kuriem tās bijušas nozagtas.

Kaimiņi uz kaķi neturot ļaunu prātu un pat nodēvējuši to par Denisu-traucēkli (Denis The Menace) par godu populārajam multtfilmu varonim- puisēnam, kas ar savām palaidnībām apnicis visiem kaimiņiem.

Leslija Ņūmena stāsta: "Denisa kolekcijā ir vairāki stringi, šorti, čībiņas un daži desmiti dažādu pāru zeķu. Vienreiz, kad es mēģināju atrast čībiņu, ko mans kaķis atnesa mājās, īpašnieku, izrādījās, ka cilvēks, kuru apzaga Deniss, dzīvo vairāku kvartālu attālumā no manas mājas. Tas nozīmē,- lai atgādātu čības līdz šejienei, viņam bija jāpārvar vairāki augsti žogi. Es nespēju iedomāties, kā kaķim ar čībām zobos izdevās to izdarīt!"

Pēdējā pusotra gada laikā Deniss no kaimiņu mājām ir nočiepis pāri par simtu visdažādāko priekšmetu. Sākotnēji saimniece dusmojās uz viņu un mēģināja pāraudzināt savu mīluli, taču laiks gāja, bet Deniss nemainījās un nemainīja arī savus paradumus.

Parasti Deniss ievelk mājā nočiepto priekšmetu caur speciālu mājdzīvniekiem domātu lodziņu ārdurvīs, tomēr dažas lietas izrādās tik lielas, ka kaķim tās nākas atstāt nama ārpusē.

"Es domāju, ka svešu mantu zagšana Denisam ir kā savdabīgas medības". Viņam izzagt kādu krekliņu, čības vai zeķi ir tas pats, kas citiem kaķiem noķert peli vai putniņu",- saka kaķa saimniece.

Nav zināms, cik daudz cilvēku vēl cietīs no Denisa aizraušanās. Kaķis ir tikai divus gadus vecs un tas nozīmē, ka tuvāko gadu laikā zagto mantu kolekcija Leslijas Ņūmenas mājā tikai pieaugs.

     [+] [-]

, 2015-02-14 17:21, pirms 8 gadiem
Man arī šitāds kleptomāns derētu, seviķi, ja prastu zagt alkoholu...