Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:58, Did:0, useCase: 3


Sieviešu seksualitātes noslēpumi

Mūsdienās terminu femme fatale jeb liktenīgā sieviete lieto arvien mazāk un mazāk. Tas arī ir saprotams: kādas „izpriecas” var būt pēc 10 darba stundām dienā? Ja vēl pēc tam visu vakaru ir jānodarbojas ar mājsaimniecības darbiem, nogurušu vīru un bērniem? Tas ir jāizbeidz, dāmas! Piedāvāju kārtīgi izdusmoties! Un ne jau uz kuru katru, bet tieši uz sevi.

Atcerieties, kam mēs esam domātas un kas mums ir dots pēc būtības, un ko mēs pilnībā esam pārtraukušas izmantot. Lai kļūtu par dievieti, ir vajadzīgs ļoti maz. Pirmkārt, pārliecība, ka jūs esat lieliska, un, otrkārt, metodes, kas ir vienkāršas un vecas kā pasaule. Bet pats svarīgākais - tāda mīt ikvienā no mums jau kopš dzimšanas.

1.Pirms dodaties gulēt, pasakiet savam mīļotajam vīrietim dažus vārdus (kaut vai visvienkāršākos bez seksuālas nozīmes) nedaudz zemākā balsī kā parasti. Lielākam efektam var pievienot vieglas elsas Merlinas Monro stilā. Varat nešaubīties, šis vienkāršais triks uzreiz liks pievērst jums nedalītu uzmanību. Pat ja šobrīd jūsu vīrietis skatās futbolu vai kādu citu sporta veidu ..

2. Pēc dušas vai vannas, nekādā gadījumā nevelciet naktskreklu! Brīvi uzvelciet halātiņu tā, lai, kad jūs ejat viņam garām, tas viegli pavērtos, atklājot vīrieša skatienam kārdinošas jūsu ķermeņa daļas! Nav svarīgi, cik reizes redzētas tās jau iepriekš, viens nu ir fakts - visiem patīk palūrēt. Pat pēc visnogurdinošākās dienas.

3. Pastaigājoties pa māju veiciet pēc iespējas jutekliskākas kustības. Gaita nedrīkst būt tikai "brīva, no gurniem", bet tai vēl ir jābūt ar nelielu seksualitātes pieskaņu un rotaļīgumu! Varat paskatīties, kā pa mēli staigā modeles, liekot kāju tieši sev priekšā. Neaizmirstiet saglabātu ķermeni taisnu, mazliet izgāžot krūtis un tādējādi padarot tās vēl pievilcīgākas.

4. Dodiet sev slepenu segvārdu. Kaut ko līdzīgu "kaķenīte", "lellīte" vai "saldumiņš". Jūsu vīrietim obligāti tā nav jāzina. Iesauka domātu jums pašām, lai noskaņotu sevi uz iedēvēto seksuālo tēlu. Turklāt papildus šī doma vien jūs uzbudinās. Dīvaini? Varbūt mazliet, toties darbojas.

5. Nežēlojiet naudu apakšveļai. Vēlams ne tikai mežģīņu, bet arī zīda. To obligāti nav jānodemonstē jūsu vīrietim. Taču doma vien, ka kaut kas seksīgs jums ir mugurā uzkurinās jūs un liks justies iekārojamākai. Bet ja gribās ķerties pie smagās artilērijas, tad parakņājieties pa jūsu vīrieša apakšveļu. Izvēlieties visērtākos, visbrīvākos un visbokseriskākos šortus. Iedomājieties tik: jūs novelkat halātiņu, bet zem tā viņš ierauga jūs tikai viņa bokseršortos. Tas uzbudinās viņu ne pa jokam!

6. Uzmācieties savam vīrietim. Pēc savas iniciatīvas. Kā to darīt viņam pieņemamā veidā? Staigājot pa māju, rotaļīgi iekniebiet viņam dibenā. Vai lēni ieslidiniet roku zem viņa krekla. Tāpat var iedarboties izsena metode ar savu kāju noglāstīt viņa zem galda. Un, jo vairāk cilvēku sēdēs pie galda, jo vairāk jūs uzbudināsieties, jo gaidīsiet brīdi, kad varēsiet palikt divatā pēc iespējas ātrāk.

7. Pāris vakarus nedēļā atsakieties no halātiem, čībām un sporta biksēm. Tieši pretēji, uzvelciet mugurā ko seksīgāku, piemēra, īsu topiņu un piespīlētas bikses. Lai ko jūs izvēlētos vilkt mugurā, lieciet mīļotajam noprast, iečukstot ausī: „kurš būtu iedomājies, ka bez apakšveļas ir tik ērti!”

8. Izdomājiet plānu negaidītai pavedināšanai. Nav tādu vīriešu, kas būtu vienaldzīgi, ieraugot savu sievieti pieskaroties intīmākajām vietām, kamēr viņš, piemēram, atšņorē kurpju saites. Tikai esiet uzmanīga un neizbiedējiet viņu, īpaši, ja jūsu ikdienas dzīvē nav aktuālas seksuālās spēlītes. Ja tā, tad sāciet ar ko mazāk radikālu, piemēram, kaislīgu un negaidītu franču skūpstu, viņam tikko ienākot pa durvīm.

9. Nostājieties pretī gaismai, kad mugurā jums ir kas caurspīdīgs. Ups! Viņa acīm pavērsies jūsu iekārojamā figūra. Ilgi jūs tā nestāvēsiet!

10. Iegādājieties kleitiņu vai halātiņu ar daudz podziņām. Jo vairāk pogu, jo labāk. Brīdī, kad viņš skatās uz jums, atpogājiet dažas podziņas. Vienalga vai tās ir krūšu apvidū vai sākot no apakšas. Jums labāk zināt, kura ķermeņa daļa ir vispievilcīgākā jūsu vīrietim.

11. Vai atceraties to brīdi, kad pēdējo reizi viņam skatījāties tieši acīs? Neatlaidīgs un pārliecinošs acu skatiens var būt nāvējošs iekāres ierocis. Kad jūs tā uz viņu skatāties un viņš pajautā: „kas?”. Jūs pārliecinoši atbildiet: „iedomājos, kā mēs varētu izdarīt ...” ...teikumu nobeidziet ar jums vēlamu turpinājumu.

12. Erotiska sievietes deja iekādinās jebkuru vīrieti. Tikai nevajag uzreiz censties attēlot Kimas Beisindžeres deju filmā „9 ½ nedēļas”. Varat sākt nemanāmi dejot kaut vai virtuvē pie klusas mūzikas. Pievērsiet viņa uzmanību ar savu nevainīgumu un rotaļīgumu. Izjūtiet mūziku un tad jau viss turpināsies.

13. Kādu vakaru atsakieties no jebkādas frizūras. Protams, neviena sieviete nekad matus nemazgās vakarā, taču šovakar ļaujieties būt savādāka kā ikdienā. Izejiet no vannasistabas ne tikai pusmitra, bet vēl ar slapjiem, nenožuvušiem un nesakārtotiem matiem. Tas radīs sliktās meitenes vai meža fejas tēlu. Katrā gadījumā, jūsu vīrietim patiks.

14. Apgūstiet nedaudz slinkumu kustībās. Vai esat kādreiz pievērsušas uzmanību, kā Holivudas filmās kustās iekārojamas sievietes? Ne miņas no steigas, uzmanīgas galvas kustības, lēna pārvietošanās pa istabu no viena stūra uz otru, lēna vīna malkošana no lielām stikla glāzēm... Šāda uzvedība neapšaubāmi liks viņam koncentrēties uz jums un liekot kaut ko gaidīt. Ko gaidīt? Tas jau atkarīgs no jums.

15. Esiet „stingrā kundze”. Īpaši ja pēdējā laikā esat bijusi piemīlīga sieviete savam vīrietim. Nebaidieties ņemt iniciatīvu savās rokās. Uz viņa izteikumu: „pagaidi, man nav tagad laika” attiecīgi arī reaģējiet sodot, vārda vistiešākajā nozīmē. Nogāziet viņu uz dīvāna vai gultas, uzkāpiet virsu un viegli noperiet. Neaizmirstiet sejas izteiksmei jābūt stingrai. Ticiet man, spēks un vara pamatīgi uzbudina.

16. Nemitīgi koķetējiet un flirtējiet. Lēnām sāciet uzvesties gluži kā pirmajās tikšanās reizēs: ķiķiniet par katru viņa joku, nemitīgi pieskarieties viņam, mulsi nolaidiet skatienu un mirkšķiniet. Vai tad ir tik grūti atcerēties, kā tas bija jādara? It īpaši ja balvā būs galvu reibinošs sekss.

17. Pirms viņš gatavojas iet dušā, paslēpiet visus dvieļus. Gribot negribot viņam vajadzēs iznākt ārā no vannasistabas un griezties pie jums pēc palīdzības. Kas neapšaubāmi uzreiz tiks sniegta. Un dvielim komplektā līdzi nāksiet jūs.

18. Vakarā atrasties mājās ar make-up ir grēks. Ādai ir jāatpūšas. Pievilcīgāka būs arī attīrīta un sakopta seja nevis kosmētikas nomocīta. Vienīgais noteikums, uzlieciet nelielu spīdumu uz lūpām. Atcerieties dāmas, krāsojamies mēs pārsvarā tikai sevis dēļ. Vīriešiem ļoti patīk mūsu dabiskais izskats, tāpēc ka tad mēs izskatāmies ļoti neaizsargātas un nevainīgas.

19. Guliet kaila. Lielāko daļu no dzīves jūs tāpat pavadiet apģērbta. Vienīgi guļot kailai gultā blakus savam vīrietim, mēs varam sajusties sieviešķīgas. Ticiet man! Turpinājums pēc šādām aktivitātēm var būt galvu reibinošs. Viss ir jūsu rokās!