Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:58, Did:0, useCase: 3


Bērnudārza audzinātāja no Kuldīgas negaidīti tiek pie jauna Škoda spēkrata

Redakcija
Redakcija

Dace Grundule atsaucoties uz SIA "Dižozols" rīkoto akciju, kura norisinājās no šī gada 30. maija līdz 31. augustam vinnējusi akcijas galveno balvu jaunu automāšīnu Škoda Fabia. Akcijas laikā mežu īpašnieki tika aicināti bez maksas uzzināt, kā iegūt pēc iespējas lielāku finansiālu labumu no meža un noskaidrot šī brīža īpašuma vērtību. Vienlaikus visi akcijas dalībnieki pretendēja uz dažādām veicināšanas balvām.

Tiem akcijas dalībniekiem, kuri akcijas laikā noslēdza sadarbību ar Dižozols, bija iespēja piedalīties loterijā par jaunas automašīnas Škoda Fabia. Akcijas ietvaros tika izlozēta virkne balvu, no kurām pati galvenā – jauna automašīna – tika tieši Dacei. Sportisko automobili Dacei pasniedza SIA Dižozols pārstāvji Verte Auto centrā Rīgā, Biķernieku ielā.

Latvijā ir ap 135 tūkstoši privātie meža īpašnieki – fiziskas personas, bet ne visi meža īpašnieki apzinās sava īpašuma vērtību. Daudziem pieder lauksaimniecības zemes, kuras netiek liederīgi izmantotas vai tiek ilgtermiņā izīrētas par mazām summām. Mēdz būt dažādi apgrūtinājumi, ko saviem spēkiem īpašniekam ir sarežģīti un dārgi risināt, taču tos viegli var atrisināt nozares speciālisti. Sabiedrībai mēdz būt negatīva attieksme pret nozarē strādājošām kompānijām, kaut gan meža nozare ir viena no Latvijas tautsaimniecības svarīgākajām jomām un uzticēties var tieši kompānijām ar ilggadēju pieredzi. Nevajadzētu paļauties uz kāda atsevišķa cilvēka ieteikumiem, baumām vai nepārbaudītu komersantu aicinājumiem.

Dižozols Meža Loterija ātri vien izpelnījās ievērojamu atsaucību, trīs mēnešu laikā tika saņemti vairāk nekā 3200 pieteikumi, kuri piedalījās veicināšanas balvu izlozē. Par galveno balvu cīnījās 153 dalībnieki, kuri akcijas laikā izvēlējās kļūt par uzņēmuma klientiem. Dace Grundule norāda, ka saņemot zvanu no uzņēmuma Dižozols, nav spējusi noticēt savai veiksmei un vairākkārt pārprasījusi, vai tiešām viņa ir laimīgā akcijas uzvarētāja.

Ne mazāk iespaidiem bagāta bijusi arī Meža Loterijas balvu izlozes vasaras garumā. Veikala Ksenukai dāvanu kartes 500 Eur vērtībā vinnēja Kaspars Ozols un Māra Kalniņa. ZZK velo veikala dāvanu kartes 500 Eur vērtībā vinnēja Pēteris Samuševs un Anatolijs Vonogs. Vonoga kungs no Ludzas, saņemot zvanu par laimēto dāvanu karti no ZZK, nolēma naudas balvu pārvērst divos jaudīgos velosipēdos un ar SIA Dižozols starpniecību to dāvināt Ludzas bērnu un jauniešu centram.

Centra vadītāja Eleonora Obrumāne atzīst, ka bērni līdz šim pulciņa ietvaros varējuši apgūt tikai teorētiskās zināšanas, lai varētu nokārtot riteņbraucēja tiesības: ‘’Pateicoties šim kungam un uzņēmuma SIA Dižozols kolektīvam, kuri mērojuši ceļu līdz pat Ludzai, bērni varēs arī praktizēt iemaņas dzīvē!”

Ņemot vērā lielo atsaucību un pozitīvās atsauksmes par Dižozols rīkoto Meža Loteriju, uzņēmums turpina konkursu, kurā, aizpildot pieteikumu Pakalpojumi | Dižozols.lv līdz oktobra begām būs iespēja laimēt divus ceļojumus 1000 EUR vērtībā no tūrperatora Latvia Tours.

SIA Dizozols Pakalpojumi | Dižozols.lv ir viens no lielākajiem meža nozares uzņēmumiem Latvijā, kas konsultē meža īpašniekus, kā gūt lielāku finansiālu labumu no meža. Uzņēmums piedāvā izdevīgu sadarbību cirsmu, mežu un lauksaimniecības zemju darījumiem.