Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:359, Did:0, useCase: 1


Sargeņģeļu horoskops 22.08.2021 21:13

Aleksandrs Medvedevs un Irina Medvedeva ir daudzās pasaules valstīs pazīstami vairāku grāmatu autori . Viņi raksta par dažādām tēmām, tomēr galvenokārt pēta senā Šou Dao klana slepenās mācības. Autori uzskata, ka uzzinot eņģeļa vārdu, kura aizbildniecībā jūs esat dzimuši, varat saņemt tā atbalstu un aizsardzību.

Eņģeļu numeroloģija 06.05.2020 16:16

Eņģeļi dara visu, kas ir viņu spēkos, lai vērstu jūsu uzmanību uz sevi un palīdzētu sazināties ar viņiem. Tā eņģeļi mēģina palīdzēt mums izdziedināt savas dvēseles. Tā un ne citādi. Kaut gan mēs bieži ignorējam šīs zīmes, norakstot tās uz vienkāršām sakritībām vai mūsu pašu muļķīgām iedomām. Eņģeļi saka: «Mēs nevaram uzrakstīt mūsu vēstījumus jums debesīs. Jums vajag vērst uzmanību un ticēt, kad jūs novērojat kādas nebūt ainas, kuras parādās jūsu dzīvē, sevišķi atbildot uz kādiem jūsu jautājumiem vai lūgumiem, kurus jūs noformulējat. Kad jūs dzirdat atkārtojamies dziesmu vai redzat atkārtojamies vienus un tos pašus ciparus, kā jūs domājat,- kas aiz tā stāv? Nu jūsu Eņģeļi, protams!»

Lūgšana Dvēseles eņģeļiem 21.09.2019 23:15

Lūgšana Dvēseles eņģeļiem

Eņģelis katrai stundai un dienai. EŅĢEĻU KALENDĀRS 10.09.2019 13:11

Tie, kuri jau ir izmēģinājuši Eņģeļu kalendāru katrai dienai un stundai, ir pārliecinājušies un zina, ka pareizajā laikā izteiktas lūgšanas ir patiesi efektīvas un tiek daudz ātrāk izpildītas. Tas tāpēc, ka blakus visiem zināmajai un bieži pieminētajai Eņģeļu hierarhijai, pastāv arī tā saucamie "dežūrējošie Eņģeļi, kuri seko kārtībai mūsu pasaulē.Ja izteiksiet tiem savas vēlmes pareizajā laikā, viņi nekad nepievils jūs.

Uzzini vairāk par sargeņģeļiem un atrodi savējo pēc dzimšanas datuma 12.12.2018 19:50

Gan jau katram no mums dzīvē ir gadījušās situācijas, kad esam varējuši pateikties saviem sargeņģeļiem par mūsu aizsardzību. Piedāvājam izziņas materiālu tiem, kuri vēlas ko vairāk uzzināt par srgeņģeļiem un atrast savējo.

Atrodi savu eņģeli un iegūsti sev drošu sabiedroto 22.11.2018 18:36

Katram no mums ir savs sargeņģelis, kas, ja vien vēlēsieties, kļūs par jūsu sabiedroto visās dzīves jomās. Tas palīdzēs, pasargās un aizstāvēs.

Erceņģelis GABRIELS- iedvesmas un izlīgšanas spēka avots 28.10.2018 17:12

GABRIEKS ir Dieva vēstnesis, kas pasludināja Jaunavai Marijai dēla piedzimšanu. Viņš ir iedvesmas un intuīcijas atbalstītājs, tāpēc mākslas darbos bieži vien tiek attēlots turam rokās liliju vai tauri. Mūsdienās erceņģeli GABRIELU uztver kā prieka, mīlestības, laimes un cerības nesēju.

Lūgšana dziedina dvēseli, ķermeni un likteni 18.10.2018 11:51

Šeit uz Zemes lūgšana ir augstākā līmeņa saruna ar to enerģiju, no kuras mēs visi esam sākušies. Kāds to sauc par Dievu, cits par Radītāju, par Tēvu, vai vēl kā citādi. Vārdi ir tikai skaņās ietērptas drēbes, bet enerģija ir viena.

Vēstule sargeņģelim (1) 19.09.2018 18:17

Brīžos, kad tevi kas skumdina, satrauc vai tu nespēj savā dzīvē ko īstenot, raksti sargeņģelim vēstuli. Neizmanto nedz rūtiņu, nedz līniju papīru, jo tas ierobežo tekstu. Raksti uz baltas lapas. Uzrunājot sargeņģeli, nosauc viņu vārdā! Raksti: Dārgo sargeņģeli X, zinu, ka tu esi kopā ar mani, ka tu mani sargā, es tev uzticos, tāpēc izsaku tev savu vēlmi (tālāk konkretizē, ko vēlies). Noteikti norādi datumu un gadu, kad šai vēlmei vajadzētu būt īstenotai, pretējā gadījumā to vari sagaidīt jau neaktuālu. Kad vēstule pabeigta, apakšā paraksti savu vārdu. Liec vēstuli aploksnē ar uzrakstu: „Manam Sargeņģelim.” Kad tas izdarīts, to sadedzini, jo šādā veidā vēstule viņam tiks nosūtīta.

Kā nodibināt kontaktu ar Eņģeļiem (1) 01.08.2018 09:50

Jūs varat meditēt jebkurā mirklī un savā garīgajā meditācijā savienoties ar dažādiem Eņģeļiem un Erceņģeļiem. Jo biežāk jūs to darīsiet, jo vairāk stiprināsies garīgā saite ar viņiem, un vairāk kļūst acīmredzama Eņģeļu klātbūtne jūsu dzīvē.

Vingrinājumi, kas tev palīdzēs savienoties ar savu sargeņģeli 09.05.2018 11:47

Eņģeļi – tās ir būtnes, kas pastāvīgi mums ir līdzās, sniedzot impulsus, gluži kā dzirkstis no kuriem mēs iedvesmojamies un gūstam spēku savai virzībai. Šīs būtnes ir kā mūsu vistuvākie draugi, ģimene, bet tikai no kosmosa bezgalīgajām dzīlēm. Vistuvākie no pavadoņiem, kas var palīdzēt mums cilvēkiem iziet savas Dvēseles izvēlētās pieredzes, neaizmirstot savu Dievišķumu un spēku, kas ir katrā patiesās sirds impulsā. Eņģeli, kaut arī ir kosmiskas būtnes, spēj un pat vēlas sazināties ar mums cilvēkiem, jo tās redz mūs, kā bezgalīgu enerģiju, ar savu virzību un ieceri, kuru viņi palīdz mums īstenot, arī palīdzot brīžos, kad liekās, ka vairs nav pie kā vērsties, tieši eņģeļi ir tie, kas uzklausīs, mierinās un ieskaus visuma mīlestībā.

Grāmatas „Eņģeļu vēstījumi” autore Diāna Bērza turpina saņemt informāciju no Visuma un apkopo to jaunā grāmatā 02.12.2015 17:23

Ziemassvētku brīnuma gaidīšanas laikā, 8.decembrī plkst.18:00 Jūrmalas pilsētas muzeja Lielajā zālē notiks jūrmalnieces Diānas Bērzas otrās grāmatas „Labrīt, laimīgo cilvēk!” atvēršanas svētki.

„Šī grāmata dos vienreizēju iespēju iepazīt sevi, noticēt sev un ieraudzīt arī savu Sargeņģeli” – saka izdevniecības MADRIS direktore Skaidrīte Naumova – „Grāmatā „Labrīt, laimīgo cilvēk!” Diāna apkopojusi savas sarunas ar eņģeļiem, dzejoļus, pasakas un Visuma informāciju Zemes cilvēkiem piecu gadu garumā.”

Kas ir EŅĢEĻI un DEBESU SPĒKI? 19.11.2015 10:32

Tuvojas Ziemassvētku laiks. Ziemassvētku laikā daudz tiek runāts par eņģeļiem un citiem debesu spēkiem. Ko mēs zinām par eņģeļiem? Vai visu zinām?