Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:359, Did:0, useCase: 3


Grāmatas „Eņģeļu vēstījumi” autore Diāna Bērza turpina saņemt informāciju no Visuma un apkopo to jaunā grāmatā

Redakcija
Redakcija

Grāmatas „Eņģeļu vēstījumi” autore Diāna Bērza turpina saņemt informāciju no Visuma un apkopo to jaunā grāmatā
Diāna Bērza
Foto: Matīss Markovskis

Ziemassvētku brīnuma gaidīšanas laikā, 8.decembrī plkst.18:00 Jūrmalas pilsētas muzeja Lielajā zālē notiks jūrmalnieces Diānas Bērzas otrās grāmatas „Labrīt, laimīgo cilvēk!” atvēršanas svētki.

„Šī grāmata dos vienreizēju iespēju iepazīt sevi, noticēt sev un ieraudzīt arī savu Sargeņģeli” – saka izdevniecības MADRIS direktore Skaidrīte Naumova – „Grāmatā „Labrīt, laimīgo cilvēk!” Diāna apkopojusi savas sarunas ar eņģeļiem, dzejoļus, pasakas un Visuma informāciju Zemes cilvēkiem piecu gadu garumā.”

„Sāksim ar to, ka eņģeļi ir” – uzsver grāmatas autore Diāna Bērza – „Par to nevajadzētu šaubīties. Viņi vienkārši IR. Es to zinu. Es ar viņiem runāju. Kādreiz es to būtu saukusi par savu sirdsbalsi, bet tagad zinu, ka tie ir eņģeļi. Es nedzirdu viņu balsis, bet uztveru viņu domas. Kā pilnīgi noteiktu pārliecību, kā negaidītas zināšanas, kā īstās atbildes uz jautājumiem, kurus vēl neesmu paguvusi pajautāt skaļi.

Viss notiek sajūtu līmenī. Viņu klātbūtne vispirms pārsteidz, tad iepriecina un pēc tam nomierina. Eņģeļi ir mums blakus VISU LAIKU. Arī eņģeļu zīmes ir visur. Uz ielas stūra kā luksofora gaisma, kura dod pareizo atbildi uz jautājumu – vai man vajag turp doties? Kā krītoša zvaigzne debesīs, kas apsola piepildīt svarīgu vēlēšanos. Jebkas. Ja to redz. Dažkārt arī eņģeļi paši top redzami. Ja sirds ir atvērta un acis paceltas no zemes. Eņģelis ir sajūta. Apziņa. Pārliecība. Zināšanas. Drošība. Neticama mīlestība.”

Uzdod no rīta sev jautājumu:
"Kas man šodien traucē būt laimīgai/am?"
Un tu redzēsi, ka neviens ikdienišķs iemesls nesniedzas līdz šī jautājuma būtībai...
Vienīgā reālā atbilde ir - NEKAS!
Man šodien NEKAS netraucē būt laimīgai/am!
Labrīt, laimīgo cilvēk!

Grāmatas atvēršanas svētkos 8.decembrī plkst.18:00 Jūrmalas pilsētas muzejā piedalīsies:
autore Diāna Bērza, apgāda MADRIS direktore Skaidrīte Naumova, grāmatas mākslinieks Andris Lamsters, akadēmiķis Andris Buiķis, aktieri Varis Vētra, Arnis Līcītis, Rūdolfs Plēpis un Valters Krauze, kā arī Linda Rutule un Kristers Bērzs.