Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:359, Did:0, useCase: 3


Kā nodibināt kontaktu ar Eņģeļiem

Redakcija
Redakcija

Jūs varat meditēt jebkurā mirklī un savā garīgajā meditācijā savienoties ar dažādiem Eņģeļiem un Erceņģeļiem. Jo biežāk jūs to darīsiet, jo vairāk stiprināsies garīgā saite ar viņiem, un vairāk kļūst acīmredzama Eņģeļu klātbūtne jūsu dzīvē.

1. veids:
Noskaņojoties uz rezonansi ar Eņģeļiem, jūs viegli sajutīsiet garīgu saikni ar viņiem. Iekārtojiet sev ērtu vietiņu, kur jūs labi jūtaties un esat priecīgi, atslēdziet telefonu, iededziet dažas svecītes vai smaržu kociņus. Izlasiet kāda Erceņģeļa aprakstu (to jūs varat atrast mūsu mājas lapā) un mēģiniet, cik vien labi iespējams, iztēloties viņu. Apsēdieties uz krēsla vai ērtā meditatīvā pozā, atslābiniet ķermeni, atlaidiet savas emocijas, jūtas, un visbeidzot – apklusiniet prātu. Ieklausieties iekšējā klusuma dzīlēs, cik vien iespējams dziļi, iegremdējoties savā iekšējā klusumā. Ja jūs šajā stāvoklī no savas dvēseles dzīlēm piesauksiet Eņģeļus, viņi ļoti drīz jums atbildēs, jo Viņi jau ar nepacietību gaida jūsu aicinājumu...

2. veids:

Sēdžot uz krēsla ar taisnu muguru, ar seju pret ziemeļiem, ar kājām pie zemes un pievērtām acīm, atslābiniet ķermeni, atbrīvojieties no visām domām un mentāli nomierinieties. Salieciet lūgšanā sev priekšā rokas un 3 reizes skaļā balsī ar mīlestību lūdziet „Tēvs mūsu”. Pēc tam lūdziet sev Dieva palīdzību, lai ar ikonu un speciāli piemeklētas mūzikas palīdzību nonāktu kontaktā ar Eņģeļu pasauli. Atveriet acis un uzmanīgi aplūkojiet eņģeļu attēlus. Pasakiet kāda eņģeļa „spēka ideju”, kas aizkustinās viņa jūtas un dos jums svētību.

Iekšēji paliekot sevī, izlasiet šī eņģeļa aprakstu, intuitīvi iztēlojoties dotos aspektus. Sākot izjust Eņģeļu dievišķo klātbūtni, jūs varat pāriet pie nākamā posma. Aizveriet acis un centieties sajust īpašo stāvokli, ko jums dod dievišķie sūtņi – eņģeļi.

Nobeigumā pateicieties Dievam un Eņģeļiem, ar kuriem jūs tikāties, lēni atveriet acis un pakāpeniski atgriezieties sākuma stāvoklī.

Lūgšanām un meditatīvajai saskarsmei ar eņģeļiem dažreiz vairāku nākamo dienu laikā seko it kā nejauši laimīgi notikumi, kas ļauj mums labvēlīgi atrisināt dažādas dzīves problēmas un saspringtas situācijas. Taču pati galvenā dāvana, ko mēs varam lūgt un saņemt no eņģeļiem – tā ir atvērta sirds, kas pilna ar mieru un mīlestību.

Jogas centrs NATHA

     [+] [-]

, 2015-01-10 19:01, pirms 8 gadiem
paldies! esmu pazīstama ar EŅĢEĻIEM! viņi man palīdz darbā!PALDIES VIŅIEM!