Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:289, Did:0, useCase: 3


Sieviešu erotiskais horoskops

Sievietes...šīs pasaules skaistākās būtnes....
Kādas viņas ir? It kā visas vienādas un tomēr katra pavisam savādāka...
Kaut kur ir arī tava īstā sieviete....un varbūt tieši šis erotiskais horoskops palīdzēs tev viņu atrast?

Vīriešu erotiskais horoskpos ŠEIT

Auns - ugunīga sieviete

Zina, ko grib, arī gultā. Sev blakus akceptē tikai par sevi pārliecinātus, mačo tipa vīriešus.

Ja savādāk nevar, tad viņa pati ķeras pie lietas un iekaro savu sapņu vīrieti. Sievietes- auna temperaments prasa intensīvu uzrunāšanu un neatlaidību, savaldzinot vīrieti. Pie kam viņai vajag vīrieti, kas nebaidās no cīņas spara.

Ar ko labāk? Tik daudz enerģijas spēj izturēt stiprie Lauvas un neatkarīgie Strēlnieki. Taču maigos vēžus uguns, kas ir aunu sievietē, gan var nobiedēt.

Ideālā vieta, kur iepazīties. Savā fitnesa klubā, jo tur viņai vienmēr ir labs garastāvoklis.

Maģiskā krāsa. Viņas sarkanais krūšturis.

Erogēnās zonas. Viņai patīk, ja mīļi iekož auss ļipiņā. Ausis, galva, īpaši pakausis ir aunu sievietes erogēnās zonas.

Priekšspēle. Vispirms kopā ar vīrieti nodarboties ar sportu, lai sakāptu adrenalīns, tad - uz gultu! Vai arī vienu ”ātro” liftā.

Vērsis - jutekliska sieviete

Sajūtas un jutekliskums ir tas, kas viņai vajadzīgs no vīrieša. Oža un tauste viņai ir īpaši izteikta - viņa vēlas visu pasmaržot, pagaršot un aptaustīt.

Viņai patīk sajust spēcīgos vīrieša muskuļus. Vīriešus, kas nespēj ne vēja pūsmiņu izturēt un čīkstuļus, viņa nevar paciest - tādiem nav nekādu izredžu ar vērša sievieti. Vērša sieviete ir dabiski skaista, tādēļ viņai nekad netrūkst pielūdzēju.

Ar ko labāk? Fascinējošu saskaņu viņa var sasniegt kopā ar Mežāža vai Jaunavas vīrieti. Vēzis vērša sievietei var būt labs draugs. Sajūsmā viņa būs arī par Ūdensvīru, taču viņš var nodarīt pāri šai sievietei.

Ideālā vieta, kur iepazīties. Lielveikalā degustācijas pasākumos, smaržu veikalā, tirgū.

Maģiskā krāsa. Tik satriecoši viņa izskatās brūno un violeto krāsu jūklī, ka vīriešiem ir grūti apvaldīt vēlmi viņai pieskarties.

Erogēnās zonas. Maigs skūpsts uz kakla, kā arī maiga kakla masāža vērša sievietei liks izkust.

Priekšspēle. Kopīgi ar vīrieti gatavot ēst, uzburot brīnišķīgu maltīti. Ja vēl viens otru baro un dod mazlietiņ nogaršot, apetīte modīsies kā likts.

Dvīņi - sieviete tauriņš

Ātri un viegli dvīņu sieviete apbur apkārtējos ar saviem priecīgajiem smiekliem. Viņa komunicē ar vieglumu un kolekcionē kontaktus kā pastmarkas.

Tam vīrietim, kurš dvīņu sievieti ieinteresē, ieintriģē un labprāt diskutē ar viņu, ir vislielākās cerības. Dvīņu sievietes ir vienas nakts sakaru meistares, viņas ir skaistākais tauriņš katrā ballītē.

Ar ko labāk? Tikpat jautri un kņudinoši kā dvīņu sievietes ir arī svaru un ūdensvīru vīrieši. Labprāt viņas lido arī pie lauvām, kas katru dēku uztver kā īstu šovu. Taču - rokas nost no skorpioniem un zivīm, kas ir pārāk sarežģīti vieglajai dvīņu sievietei.

Ideālā vieta, kur iepazīties. Tur, kur gaisā jūtama lielās plašās pasaules smarža, tur arī dvīņu sievietei kņudina pakrūti. Nav nekāds brīnums, ka pievilcīgākos vīriešus viņa atrod lidostās un dzelzceļa stacijās.

Maģiskā krāsa. Debeszils un dzeltens. It īpaši, ja šī krāsas ir dvīņu sievietes guļamistabā! Taču arī zebras svītras vai dalmāciešu plankumi liks justies un izskatīties viņai nozīmīgai.

Erogēnās zonas. Viņai patīk dažādība, spēle. Priekšspēle viņai patīk pat labāk nekā pats dzimumakts, tomēr krūtis, ķermeņa augšdaļa un rokas ir viņas erogēnās zonas.

Priekšspēle. Erotiska foto sesija - priekšspēle kā spēle.

Vēzis - romantiskā sieviete

Mīlestība ir viņas dzīves lielākais sapnis. Romantika un sirdssāpes vienkārši pieder pie viņas dzīves.

Vēža sieviete mierīgi varētu būt jaunā Rozamundes Pilčeres romāna galvenā varone. Taču arī viņa kādreiz izmēģina ”ātro” seksu, kaut gan nepārstāj sapņo par savu bruņinieku baltajā zirgā.

Ar ko labāk? Maģiskais skorpions un jūtīgās zivis labprāt kopā ar vēža sievieti ienirs sajūtu un emociju pasaulē. Vērsis viņu aizvedīs jutekliskos augstumos, bet auns savas mačo prasmes labāk lai mēģina kur citur.

Ideālā vieta, kur iepazīties. Vislabākā vieta ir dārza restorānā vakarpusē, kad to apspīd zvaigznes un mēness, vēl labāk, ja tas ir pie jūras vai ezera. Ūdens vēžus vienmēr ir pievilkusi.

Maģiskā krāsa. Sudrabs. Sudrabota mēnessgaisma uz viņas satriecošā dekoltē, sudraba svečturi un vāzes viņas dzīvoklī liek visam mirdzēt kā pasakās.

Erogēnās zonas. Krūtis un krūšu galiņi. Mazliet paknibināties ap krūtīm un vēl ausu ļipiņām, tas vēža sievietei dos noskaņu jaukam turpinājumam.

Priekšspēle. Iedomājieties šādu ainu - vīrietis un sieviete naktī, mēnessgaismas apspīdēti peld mierīgā ezerā un skūpstās ilgi jo ilgi. Pasaka? Nekā. Tādu romantiku vēlas vēža sievietes. Ūdens un Mēness ātri vien viņai ļauj saprast, vai vīrietis blakus ir viņas īstais vai nē.

Lauva - trīs sievietes vienā

Trīs vienā - sieviete vamps, skaistuma karaliene un vienkārši parasta meitene.

Varbūt tieši šis sajaukums ir tas iemesls, kādēļ vīrieši lauvenes tik ļoti mīl. Vīrieti, kuru viņa iekāro, viņa galu galā arī dabūs. Viņas mērķē uz augstajiem plauktiem. Vīrietim, kurš grib lauveni dabūt sev, viņai kaut kas ir jāsola. Vesela filmu studija, tituls vai vienkārši mīlestība uz visu mūžu.

Ar ko labāk? Auns un Strēlnieks mīl plašus žestus un tāpēc atstāj lielu iespaidu uz lauveni. Arī svariem veicas labi, jo viņi ir atraktīvi un šarmanti. Vērsis gan lauvenei neder - tas ir pārāk skops, un arī skorpions nav labs, jo ir pārāk privātīpašniecisks.

Ideālā vieta, kur iepazīties. Zoodārzā pie lauvu vai tīģeru krātiņa, automazgātuvē, jo tur uzreiz varat vīrietim ar elegantāko mašīnu palūgt kādu nelielu pakalpojumu.

Maģiskā krāsa. Zelts. Lūk, ideāla lauvene - viņa stāv pludmalē zeltītā peldkostīmā vai arī šarmanti aizdedzina savu cigareti ar zeltītām šķiltavām.

Erogēnās zonas. O, kārtīga muguras masāža, tas lauvenei patīk. Un vēl - daži mērķtiecīgi satvērieni un lauvene kļūs par īstu zvēru gultā. Rrrr!

Priekšspēle. Lauvenei patīk priekšspēle. Glāze šampanieša viņas rokā un dinamiska mūzika fonā ...un lauvene ir gatava.

Jaunava - seksīga pedante

Jaunava savas seksuālās vēlmes nesarežģī. Kāpēc gan to darīt? Galu galā būt gultā ar foršu vīrieti taču ir pati dabiskākā lieta uz pasaules!

Tomēr viņai patīk labi kopti un inteliģenti vīrieši. Viņa erotizē vīrieša dzīves pieredzi un garīgo bagātību ne tikai muskuļus. Viņas partnerim jābūt ļoti pārliecinātam par sevi, it īpaši brīdi, kad īsi pēc orgasma, jaunava pieceļas un sāk ar viņu apspriest strikti organizēto dienas plānu. Tādas viņas vienkārši ir!

Ar ko labāk? Vērsis un Mežāzis mīl tik krietnas meitenes kāda ir jaunava. Bet arī skorpions no jaunavas inteliģences un dzīvesveida ir apburts. Problēmas ir ar nemierīgo dvīni, kurš jaunavai ir pārāk liels pļāpa.

Ideālā vieta, kur iepazīties. Muzeja kafejnīca, grāmatnīca vai jogas kursi. Tur jaunavas var sastapt inteliģentos vīriešus, pēc kuriem alkst.

Maģiskā krāsa. Jaunavas nav nekādas pelēkās peles, tomēr šī krāsa viņām tiešām izskatās vislabāk.

Erogēnās zonas. Elkonis un ceļgali, taču arī apvidus ap nabu ir ļoti jutīgs.

Priekšspēle. Tikko uzklāta gulta ar svaigiem palagiem un kopīga duša ar vīrieti jaunavai ir īstā priekšspēle pirms lielās ekstāzes.

Svari - sieviete, kas mīl ar acīm

Svaru sieviete ir šarmanta, kopta visu sabiedrību mīlule. Tā kā viņa ir tik neatvairāmi pievilcīga un draudzīga, viņā ļoti viegli iemīlēties.

Viņu regulāri aplido dučiem pielūdzēju. Taču svaru sieviete ir īsta estēte. Tikai bezgala skaistais Adonīss (grieķu mitoloģijā skaistuma dievs) var piekļūt viņas sirdij. Viņa mīl ar acīm, tādēļ panākumus pie viņas var gūt vīrieši, kas viņai piedāvā skaistas lietas.

Ar ko labāk? Karalis Lauva varētu būt viņai īstais - tāds, kurš labprāt dzīvotu ar viņu kopā luksusā. Taču viņai patīk arī ūdensvīri un dvīņi, jo viņi ir tikpat elastīgi un daudzpusīgi kā viņa. Auns un Vēzis gan svaru sievietei būs pārāk jūtīgi.

Ideālā vieta, kur iepazīties. Šikākais klubs pilsētā - tā ir vieta, kur svaru sieviete atradīs savu skaisto bagāto vīrieti.

Maģiskā krāsa. Satīna gultas veļa laša krāsā būs īstais salikums svaru sievietes buduāram. Arī kristāla rozā krāsa, rotaslietas un pērles apmierinās svaru sievietes luksusa sajūtu.

Erogēnās zonas. Viņas īpaši jutīgā vieta ir muguras ieliekums līdz pat astes kaulam. Viņu uzkurina maiga masāža šajā reģionā, tāpat kā skūpsti uz vēdera.

Priekšspēle. Šampanietis nabā un medus uz krūtīm - viņai patīk ļaut vīrietim sevi nolaizīt!

Skorpions - kaislīga nakts karaliene

Kad skorpiona sieviete ienāk telpā, gaisā uzvirmo kaislība. Viņas moto ir- visu vai neko. Vīrieši krīt pie viņas kājām.

Vīrietis labprāt ļaujas tikt pavedināts un neiebildīs, ja tiks mazliet arī pamocīts. Viņa ir nakts karaliene un pārzina visus seksa noslēpumus. Visi jaunie puiši sapņo nokļūt viņas neķītrajā gultā.

Ar ko labāk? Maigais vēzis un izdomu bagātā zivs patiešām ir viņai daudzsološi partneri, jo ir gatavi ilgi un pacietīgi glāstīt. Viņai, protams, patīk arī karalis Lauva, tomēr tas nekad nepilda dotos solījumus...savukārt, vērsis viņai būs par vienkāršu.

Ideālā vieta, kur iepazīties. Savu mīļoto viņa atradīs tiesu namā vai kādā politiskā sanāksmē.

Maģiskā krāsa. Melns un vēlreiz melns! Melns auto, melns lakādas mētelis un varbūt pat melns lateksa kostīms. Ar tādu komplektu skorpiona sieviete būs pilnīga situācijas noteicēja!

Erogēnās zonas. Viņas erogēnās zonas ir dupsis un viņai ļoti patīk, ja to maigi un uzmanīgi aizskar. Šai sievietei ir jātuvojas uzmanīgi. Katra neuzmanīga kustība var likt viņai novērsties.

Priekšspēle. Kā būtu ar maigu pērienu? Te nu noderēs pirms tam seksa veikala apmeklējums. Vajag tikai iedvesmu un tad ļauties spēlītēm ar mīļoto...

Strēlnieks - sieviete medniece

Viņa ir moderna, vaļsirdīga un nav nekāds bēdu bērns. Šī sieviete ir īsta medniece un vienas nakts sakari viņai ir tas pats kas sports.

Vislabāk viņa jūtas vīriešu sabiedrībā. Strēlniece nav noskaņota uz dēkām un piedzīvojumu meklēšanu, jo pati ir viens liels piedzīvojums. Taču viņa tic laimīgām beigām un visam labajam cilvēkos.

Ar ko labāk? Strēlnieci iekarot un mīlēt ir pa spēkam vētrainajam aunam. Savukārt lauva viņu apbērs ar briljantiem un arī tas viņai bezgala patiks. Arī brīvdomātājs ūdensvīrs spēj viņu apburt. Lielākas nesaskaņas šīm sievietēm ir ar vīriešiem jaunavām.

Ideālā vieta, kur iepazīties. Savu mīļoto viņa meklēs luksusa viesnīcā, jo viņai patīk tās gaisotne - mazliet uzbudinoša un kaislīga,- tajā iespējams sastapt visu pasauli.

Maģiskā krāsa. Bordo sarkanā. Lai uzlabotu omu, viņai vajadzētu nokāsot ēdamistabas vai bibliotēkas sienas sarkanā bordo krāsā.

Erogēnās zonas. Viņai sagādās baudu augšstilbu glāstīšana - sākot no iekšpuses līdz pat sēžas muskulim.

Priekšspēle. Rokās sadevušies viņi vēro saulrietu un...

Mežāzis - ledus karaliene

Mežāža sieviete ir īsta ledus princese ar augstām prasībām. Vīrieši bez nākotnes lai vispār viņai netuvojas!

Tikai vīrieši ar karjeras izaugsmes iespējām un sasniegumiem mežāža sievietei nākotnē varētu noderēt. Viņa ir vēsa un strikta kā noslīpēts dimants, tomēr ļoti skaista - vīrieši uz viņu atskatās.

Ar ko labāk? Vērsis un jaunava ir vīrieši, kuriem ar finansēm ir viss kārtībā un kuri sev būvē stabilu nākotni. Tas viņai patīk. Arī skorpions ar saviem augstajiem principiem atstāj iespaidu uz viņu. Taču strēlnieks ar savu nebeidzamo piedzīvojumu garu viņai pilnībā liekas nesaprotams.

Ideālā vieta, kur iepazīties. Golfa laukumā, mākslas darbu izsolē - tur mežāža sieviete apgrozīsies īstajā sabiedrībā, kur apgrozās arī viņas potenciālais karjerists.

Maģiskā krāsa. Brūnie un zemes toņi, arī šokolādes brūns. Kāpēc gan nepamēģināt arī brūnganu lūpu krāsu?

Erogēnās zonas. Mežāža sievietei liks atmaigt glāsti un pieskārieni ceļgaliem.

Priekšspēle. Kopīga iepirkšanās.

Ūdensvīrs - eksotiska sieviete

Viņai patīk forši džeki, kas uzspļauj visādām normām un priekšrakstiem un ir gatavi ar viņu kopā laisties lapās.

Viņas seksapīla noslēpums ir revolucionāres attieksme pret visu, kas ierāmēts un neelastīgs. Viņas attiecības ne vienmēr ir iespējams ”iznest” sabiedrībā, taču tas viņām ir vienalga. Viņas mīlestība ir oriģināla un tam, kas grib viņu noturēt, jāspēj dot viņai brīvā telpa un nedaudz brīvības. Tāpēc ūdensvīra sievietei labāk patīk vīrieši, kas kā pirāti dzīvo uz jūras un ik pa laikam atkuģo pie savas mīļās.

Ar ko labāk? Dvīņi un Svari viņām ir labākie draugi, neviens no viņiem vismaz negrib atņemt ūdensvīra sievietei tik svarīgo brīvību. Pie sirds ļoti varētu iet arī Strēlnieks, jo viņš ir liels piedzīvojumu meklētājs.

Ideālākā vieta, kur iepazīties. Lāzeršovs, popkoncerti utt. Jo raibāka programma, jo labāk atbilst ūdensvīra sievietes nedaudz haotiskajai dabai.

Maģiskā krāsa. Ūdensvīra sievietes izskatīsies burvīgi ceriņkrāsas kleitā un augstpapēžu kurpēs.

Erogēnās zonas. Apakšstilbi ir viennozīmīgi ūdensvīra sievietes erogēnā zona. Ar nelielas apakšstilbu masāžas palīdzību viņu var uzkurināt.

Priekšspēle. Tas, kurš ir tik nemierīgs, ir jāsasien! Un šajā gadījumā - gultā! Sākumā ūdensvīra sievietes rokas var sasiet ar zīda šalli, vēlāk var izmantot arī roku dzelžus.

Zivis - grūti notveramā sieviete

Sieviete - zivs ienirst sapņos par mīlestību - realitāte vienkārši nav tik skaista kā fantāzija.

Tāpēc vīriešiem viņu ir tik grūti notvert savos tīklos. Viņai vajag ilgu laiku, līdz kādam vīrietim uzticēties.Viņa vēlas vienu daļu savas dvēseles un dzīves paturēt tikai sev. Taču bez vīrieša viņa nevar, jo zivij ir nepieciešami glāsti un pamata sajūta zem kājām.

Ar ko labāk? Vērsis vai Mežāzis varētu viņai sniegt to pamata sajūtu, kas viņai nepieciešama. Dvīnis pavisam noteikti nav zivij piemērots.

Ideālākā vieta, kur iepazīties. Ezotērikas kursos, baznīcā vai arī puķu veikaliņā zivis varētu atrast savu īsto.

Maģiskā krāsa. Zila krāsa un violeti krāsu akcenti sievietes- zivs dzīvoklī radīs atmosfēru, kurā viņa pati jutīsies vislabāk. Šīs krāsas zivīs modina arī erotiskas sajūtas.

Erogēnās zonas. Viņas pēdas un pirkstu gali ir ļoti jutīgi. Viņai patiktu, ja mīlēšanās sāktos ar maigu pēdu masāžu.

Priekšspēle. Īsts franču skūpsts!