Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:289, Did:0, useCase: 3


25.aprīļa dienas veiksmes akmens- LAVA

Redakcija
Redakcija

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un kā var palīdzēt konkrētās dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmens ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz akmens attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēkā nokļūst caur acīm.

Dienas akmens- LAVA

Dienas enerģijas joprojām koncentrētas un ar konkrētu fokusu. Tās var svilināt un izaicināt dažas dzīves sfēras, taču tikai tāpēc, lai dotu vietu jaunajam.

Mēs turpinām visu asi izjust, karsti reaģēt, ātri izpaust, no mušas "taisīt ziloni".... 😉

Gribēsies darboties dažādos virzienos uzreiz, reaģēt uz vairākām lietām vienlaikus, dzēst iedomātus ugunsgrēkus, aizturēt plūstošu lavu un turklāt vēl mēģināt to noslēpt.

Ak, lava sacietēs, kļūs par zemi, nomierināsies, izpaudīs savus potenciālus, atklās noslēpumus un piedos spēku.

Vārti uz vasarau atvērsies paši, ja nebaidīsimies no jaunā, bet būsim mobili un universāli visās savas dzīves izpausmēs. LAVA māca!

https://www.facebook.com/kristallos...

Speciāli portālam epadomi.lv
Kristāla enerģiju meistareTatjana Fomičeva