Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:289, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 27. aprīlis – Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Tāle

Tāle ir drosmīga, taisnīga, izlēmīga un nepiekāpīga būtne ar izteiktu tieksmi vadīt un noteikt. Viņai patīk atšķirties no citiem, būt pamanāmai un ieņemt līdera pozīciju. Tāle ir neticami aktīva, tālredzīga un radoša. Viņai ir grūti nosēdēt mierā un paklusēt. Ja reiz ko iesāk, noteikti noved līdz galam. Viņai ir labi attīstīta intuīcija, organizatora prasmes un spēja atrisināt sarežģītus jautājumus. Tāle alkst pēc fiziska un garīga komforta. Mēdz būt ietiepīga, stūrgalvīga un uzspiest savu gribu.

Tālei likteņa (vārda) skaitlis ir 1

Jūsu īpašā misija ir garīgi augt un kļūt par līderi.
Jūsu uzdevums- būt neatkarīgam un drosmīgam, uzņemties iniciatīvu, saglabāt savdabību, novatorismu un būt atbildīgam - attīstot pašapziņu, gribu un izlēmību, bet nesteidzieties pieņemt sirdij svarīgus lēmumus - tam vēl laiks nav pienācis!
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā var iemācīties patstāvīgu izlēmību, darbību un individuālu pieeju . Jaunas idejas, jaunas lietas un unikāla aktivitāte paver jums milzīgas iespējas virzīties pretī savam liktenim. Pat, ja pārāk neuzticaties citiem vai paliekat ēnā, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai būtu līderi. Esiet tāds un māciet citiem būt tādiem.

Raimonda

Raimonda ir romantiska un impulsīva sapņotāja. Viņa ir jautra, artistiska, radoša, mīl jautras kompānijas un pasēdēšanas ar draugiem. Raimondai patīk atrasties uzmanības centrā, būt pamanītai, cienītai un mīlētai. Kaut gan ir samērā egoistiska, tomēr labprāt palīdz arī citiem, ja vien tas ir viņas spēkos. Alkst pēc mīlestības un piedzīvojumiem. Ātri iemīlas, taču savās jūtās mēdz būt nepastāvīga. Personīgā dzīve Raimondai ir diezgan vētraina, sevišķi jaunībā.

Raimondai likteņa (vārda) skaitlis ir 11

Jūsu īpašā misija- iedvesmot un virzīt augšup.
Jūsu uzdevums- dzīvot pienācīgu dzīvi, pieņemt savu likteni, saprotot, ka jūsu radošie un intuitīvie talanti domāti cilvēces labumam. Jūsu uzdevums ir reformēt, attīstīt un transformēt citu dzīves.
Jūsu iespēju sfēra- tā, kurā iemācīsieties pielietot savu pedagoga talantu un cienīgi uztvert problēmas, pat ja tas nav vienkārši. Atrodoties uzmanības centrā, jūs saņemat iespēju piepildīt savu likteni.
Pat ja esat nepacietīgs, kritisks un saspringts, jūs tik un tā piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts būt iedvesmojošam līderim. Atbilstiet dzīves garīgajām prasībām un esiet līderis, kam arī esat dzimis.

Raina

Raina ir gudra, jūtīga, labsirdīga, centīga un iekšēji stipra personība, kurai patīk miermīlīgi un saprotoši cilvēki. Viņa vienmēr cenšas visu paveikt pēc labākā prāta, ir uzcītīga un pievērš uzmanību pat sīkākajām detaļām. Viņas vērīgajam prātam nekas nepaslīd garām un nepaliek nepamanīts. Daudzām lietā pieiet no praktiskās puses, taču sevī slēpj romantisku dvēseli. Patīk reizēm pabūt vienatnē ar sevi un savām domām.

Rainai likteņa (vārda) skaitlis ir 7

Jūsu īpašā misija ir analizēt un atrast būtību
Jūsu uzdevums- dziļi rakt un pārdomāt visu, ar ko sastopaties, liekot lietā savu pētnieka talantu un centienus pēc pilnības un iekšējās gudrības.
Jūsu iespēju sfēra- tā, kur pratīsiet izmantot savu vērību, būt saprotošs un domīgs. Pat, ja esat ciniķis vai skeptiķis, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimis, lai mācītu pasauli. Mācieties pats un māciet savas gudrības citiem.

Klementīne

Klementīne ir apskaužama līdzsvara iemiesojums. Viņa ir sabiedriska, apveltīta ar labu intuīciju un mērķtiecīga. Ja ko ieņem galvā, tad neliksies mierā, līdz nebūs to sasniegusi vai piepildījusi. Labi orientējas cilvēkos un prot atrast izeju pat no visgrūtākajām dzīves situācijām. Emocionāla, var ātri apvainoties un neaizmirst pāridarījumus. Ir labi attīstīta iztēle un atmiņa. Klementīne prot radīt mājīguma sajūtu, patīkamu atmosfēru un gaumīgu iekārtojumu. Nekad neatsaka savu palīdzību draugiem.

Klementīnei likteņa (vārda) skaitlis ir 6

Jūsu īpašā misija ir kalpošana.
Jūsu uzdevums- atbalstīt ģimeni un mīlēt savus tuviniekus, pastāvīgi trenējot savu mīlestību skaistumā pret sabiedrību, lai radītu apkārtējās dzīves harmoniju.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izrādīt augstsirdību un radīt komfortu citiem. Pat, ja esat atkarīgs no citiem vai jums ir nosliece mocīt sevi, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai rūpētos un būtu dzīves rota. Uzturiet savu mīlas liesmu vienmērīgu.
Jums paredzēts būt iedvesmojošam līderim. Atbilstiet dzīves garīgajām prasībām un esiet līderis, kam arī esat dzimis.