Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:289, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 25. marts – Māra, Mārīte, Marita, Mare

Redakcija
Redakcija

Vārdu skaidrojums. 25. marts – Māra, Mārīte, Marita, Mare
Foto: jelgavasvestnesis.lv

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Mirdza, Žanete, Žanna. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Māra

Māra ir neordināra personība. Talantīga un ar izgudrotāja prātu apveltīta. Neviens nekad nezina, ko no viņas var sagaidīt. Māra mīl pārsteigumus, pārmaiņas un negaidītu rīcību. Viņa ir garā stipra, autoritāra un valdonīga. Arī pašpietiekama, enerģiska un mērķtiecīga. Prasīga ne tikai pret sevi, bet arī pret citiem. Laba vadītāja un organizatore. Ārkārtīgi mīl savu ģimeni un tuviniekus, attiecībā uz viņiem ir lojāla un saprotoša. Citos cilvēkos necieš nodevību, melus un slinkumu.

Mārai likteņa (vārda) skaitlis ir 8

Jūsu īpašā misija- izveidot sevi pašu.
Jūsu uzdevums- sasniegt izvirzītos mērķus un gūt sekmes, izmantojot savas prasmes biznesā un vadīšanā.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā pratīsiet izteikt pati sevi, parādīt savu spēku un vērību. Pat, ja esat valdonīgs un ass, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēta materiālā veiksme. Sasniedziet to, esot pārliecināts līderis, par kādu arī esat dzimis.

Mārīte

Mārīte ir ļoti labsirdīga, miermīlīga un saprotoša būtne, kuras tuvumā ikviens spēs sasildīties, dzirdēs labus vārdus un saņems atbalstu. Viņai piemīt bezierunu mīlestība un talants radīt harmoniju itin visā. Mārīte ir kā dzīves rota, kas ikdienu padara labāku un skaistāku. Viņa ir artistiska, apveltīta ar labu gaumi, radoša un taisnīga. Ļoti pieķeras savai mājai un ģimenei, kaut gan arī draugu Mārītei netrūkst.

Mārītei likteņa (vārda) skaitlis ir 6

Jūsu īpašā misija ir kalpošana.
Jūsu uzdevums- atbalstīt ģimeni un mīlēt savus tuviniekus, pastāvīgi trenējot savu mīlestību skaistumā pret sabiedrību, lai radītu apkārtējās dzīves harmoniju.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izrādīt augstsirdību un radīt komfortu citiem. Pat, ja esat atkarīgs no citiem vai jums ir nosliece mocīt sevi, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai rūpētos un būtu dzīves rota. Uzturiet savu mīlas liesmu vienmērīgu.
Jums paredzēts būt iedvesmojošam līderim. Atbilstiet dzīves garīgajām prasībām un esiet līderis, kam arī esat dzimis.

Marita

Marita ir ļoti savdabīga un interesanta personība, kura praktiski jebkurai dzīves situācijai pieiet radoši. viņai ir svarīgi pašizteikties, kā arī realizēt savus sapņus un idejas. Ļoti mērķtiecīga un neatlaidīga, tāpēc visbiežāk dzīvē tiek ļoti tālu un augstu. Ir drosmīga, spēj uzņemties atbildību un vienmēr noved iesākto līdz galam. Jebkurā darbā tiecas pēc pilnības un labākā rezultāta. Mīl komfortu, skaistas un kvalitatīvas lietas. Kritiskos apstākļos var būt agresīva.

Maritai likteņa (vārda) skaitlis ir 1

Jūsu īpašā misija ir garīgi augt un kļūt par līderi.
Jūsu uzdevums- būt neatkarīgam un drosmīgam, uzņemties iniciatīvu, saglabāt savdabību, novatorismu un būt atbildīgam- attīstot pašapziņu, gribu un izlēmību.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā var iemācīties patstāvīgu izlēmību, darbību un individuālu pieeju . Jaunas idejas, jaunas lietas un unikāla aktivitāte paver jums milzīgas iespējas virzīties pretī savam liktenim. Pat, ja pārāk neuzticaties citiem vai paliekat ēnā, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai būtu līderi. Esiet tāds un māciet citiem būt tādiem.

Mare

Mare ir iekšēji stipra un noturīga būtne, kas nemēdz mocīties ar iekšējām pretrunām vai šaubām. Viņai piemīt radošs talants, laba iztēle, daiļrunība, mākslinieciska gaume un spēja iedvesmot citus. Mare ir bezbailīga un par savu sapni gatava cīnīties līdz galam, pat ja nākas pārvarēt milzu grūtības. Ir izvēlīga, emocionāla un jūtīga. Bieži vien viņai piemīt gaišreģa spējas. Parasti viņas dzīve veidojas veiksmīgi.

Marei likteņa (vārda) skaitlis ir 3

Jūsu īpašā misija ir uzlādēt ar enerģiju un iedvesmot.
Jūsu uzdevums- iedvesmot citus ar savu optimismu un entuziasmu, izmantojot radošo dzirksti un izplatot ap sevi prieku.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izrādīt savas emocijas caur vārdu, būt asprātīgs un bezrūpīgs. Pat, ja esat kritisks vai grūtsirdīgs, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts pašizteikties. Esiet drosmīgs, pozitīvs un nebaidieties teikt, ko domājat.