Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:289, Did:0, useCase: 3


Tava vārda skaidrojums un ietekme uz likteni. 24. janvāris – Krišs, Ksenija, Eglons, Egle

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums dzimšanas brīdī, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Krišs, Ksenija, Eglons, Egle. Noskaidrosim šo vārdu likteņa skaitļus un to nozīmi.

Krišs

Krišs ir gudrs, aukstasinīgs, apņēmības pilns cilvēks, kas vienmēr par savu sapni cīnās līdz galam. Viņš ir tiešs un atklāts, neprot izlikties un slēpt savas jūtas un emocijas, tāpēc reizi pa reizei nonāk nepatīkamās konfliktsituācijās. Viņa sarkasms brīziem robežojas ar cinismu. Krišam nepatīk muļķīga cilvēku rīcība, uzspēlētība un meli. Viņš reti piedod nodevību, tomēr pret sev mīļiem cilvēkiem ir iecietīgs. Ir lielisks tēvs un gādīgs vīrs. Reizēm mēdz ieslīgt grūtsirdībā, kā arī padoties bīstamiem vilinājumiem.

Krišam likteņa (vārda) skaitlis ir 22

Jūsu misija ir iedzīvināt sapņus, realizēt plānus un projektus, kas nes labumu cilvēcei.
Jūsu uzdevums- ieviest plānus dzīvē, strādājot praktiskajā materiālās pasaules sfērā un pamatojoties uz garīguma principiem.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izpaust savu darbīgumu un kompetenci, stāvot stingri uz zemes un paliekot uzticams savai dabai, kas liek nekad nepadoties.
Pat, ja esat spītīgs un nespējat samierināties ar citu kļūdām, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts kļūt par varenu meistaru, paužot garīguma likumus materiālajā pasaulē.

Ksenija

Ksenija jau no dabas apveltīta ar īpašu šarmu un pievilcību. Viņa ir mīļa, sirsnīga, jautra un dzīvespriecīga.Tomēr dziļi iekšienē Ksenijā mīt arī kāds mazs velniņš, kas ik pa brīdim viņai liek kļūt niķīgai un gražīgai. Ir reizes, kad viņa var piesist kāju pie grīdas un pieprasīt. Lai arī Ksenijai patīk atrasties radošu projektu lidojumā, viņa labprāt bauda mājas dzīvi. Attiecībās ar partneri ir uzticama, gādīga un saprotoša.

Ksenijai likteņa (vārda) skaitlis ir 5

Jūsu misija ir pielāgoties, mainīties un garīgi augt.
Jūsu uzdevums- izmantot brīvību un sekot visur savai zinātkārei, lai kur tā jūs aizvestu, izmantojot visas savas iespējas un pievilcību, turklāt vienmēr esot kustībā.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izmantot savu radošumu un saglabāt gara brīvību. Pat, ja esat nemierīga vai neapmierināta, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēta brīvība un atbrīvošana. Dodieties uz priekšu un sagaidiet pārmaiņas.

Eglons

Eglons ir neordinārs, apveltīts ar labu gaumi, tāpēc izteikti necieš bezgaumību nevienā dzīves jomā. Viņam patīk komforts, izklaides un brīvība it visās tās izpausmēs. Principiāls, uzticams izvēlētajam dzīves virzienam un nedaudz konservatīvs. Viņam ne pārāk patīk uzņemties atbildību, taču, ja nepieciesams, to dara. Neuzticas cilvēkiem, tāpēc iztiek bez padomiem, un visu vienmēr izlemj pats. Bieži iekuļas dazādās avantūrās, taču veiksmīgi tiek ar tām galā.

Eglonami likteņa (vārda) skaitlis ir 1

Jūsu misija ir garīgi augt un kļūt par līderi.
Jūsu uzdevums- būt neatkarīgam un drosmīgam, uzņemties iniciatīvu, saglabāt savdabību, novatorismu un būt atbildīgam- attīstot pašapziņu, gribu un izlēmību.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā var iemācīties patstāvīgu izlēmību, darbību un individuālu pieeju . Jaunas idejas, jaunas lietas un unikāla aktivitāte paver jums milzīgas iespējas virzīties savam liktens gultnē. Pat, ja pārāk neuzticaties citiem vai paliekat ēnā, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai būtu līderi. Esiet tādi un māciet citiem būt tādiem.

Egle

Egle ir līdzsvarota, mierīga pacietīga, ar apskaužamu izturību apveltīta būtne, kas mēdz pārsteigt ar savu aristokrātisko izturēšanos. Viņas neparastais šarms pakļauj un raisa apbrīnu. Tomēr Eglei trūkst izlēmības un iekšējas uguntiņas, kas ļautu sasniegt dzīves kalngalus. Viņa labi jūtas starp savējiem, ir uzticama draudzene, laba māte un sieva.

Eglei likteņa (vārda) skaitlis ir 2

Jūsu misija ir radīt harmoniju.
Jūsu uzdevums- meklēt līdzsvaru, tiekties pēc sadarbības un būt pacietīgam komandas spēlētājam, attīstot pleca sajūtu.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā varat iemācīties labestību un emocionālu uztveri, vienlaikus pielāgojoties un pārliecinoties, ka esat uz pareizā ceļa. Pat, ja esat pasīvs vai neizlēmīgs, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts radīt mieru un sēt miera sēklu citos.