Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:289, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 22. aprīlis – Armands, Armanda

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Armands, Armanda. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Armands

Armands ir savdabīgs un interesants cilvēks ar vēlmi radoši izpausties un būt oriģinālam. Viņš ir spēcīga personība, enerģisks, impulsīvs, drosmīgs un par sevi pārliecināts. Apveltīts ar līdera dotībām, prasmi vadīt un organizēt. Ļoti mērķtiecīgs un par katru cenu cenšas sasniegt iecerēto vai iegūt iekāroto. No savas pārliecības neatkāpjas un svešai ietekmei nepakļaujas. Alkst pēc dvēseliska un fiziska komforta.

Armandam likteņa (vārda) skaitlis ir 1

Jūsu īpašā misija ir garīgi augt un kļūt par līderi.
Jūsu uzdevums- būt neatkarīgam un drosmīgam, uzņemties iniciatīvu, saglabāt savdabību, novatorismu un būt atbildīgam - attīstot pašapziņu, gribu un izlēmību, bet nesteidzieties pieņemt sirdij svarīgus lēmumus - tam vēl laiks nav pienācis!
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā var iemācīties patstāvīgu izlēmību, darbību un individuālu pieeju . Jaunas idejas, jaunas lietas un unikāla aktivitāte paver jums milzīgas iespējas virzīties pretī savam liktenim. Pat, ja pārāk neuzticaties citiem vai paliekat ēnā, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai būtu līderi. Esiet tāds un māciet citiem būt tādiem.

Armanda

Armanda ir spēcīga sieviete, kas spējīga uz lieliem darbiem. Viņa tiek galā pat ar tādām lietām, kas parasti pa spēkam tikai vīriešiem. Ar savu entuziasmu un aizrautību iedvesmo arī citus. Ir drosmīga, pašpārliecināta, aktīva un patstāvīga. Ietekmēt viņu praktiski nav iespējams. Visu un vienmēr Armanda dara pēc sava prāta. Nemēdz vaimanāt un žēloties.

Armandai likteņa (vārda) skaitlis ir 3

Jūsu īpašā misija ir uzlādēt ar enerģiju un iedvesmot.
Jūsu uzdevums- iedvesmot citus ar savu optimismu un entuziasmu, izmantojot radošo dzirksti un izplatot ap sevi prieku.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izrādīt savas emocijas caur vārdu, būt asprātīgs un bezrūpīgs. Pat, ja esat kritisks vai grūtsirdīgs, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts pašizteikties. Esiet drosmīgs, pozitīvs un nebaidieties teikt, ko domājat.