Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:289, Did:0, useCase: 3


Video: Tikšanās ar krāsu terapeiti un psiholoģi Elizabeti Ozolu

Redakcija
Redakcija
Elita Goldmane ar pseidonīmu Elizabete Ozola ir sarakstījusi vairākas grāmatas – „Krāsu terapija”, „Krāsas. Uztvere un iedarbība”, „Meditatīvā zīmēšana”, „Dziedinošās terapijas”. Turklāt nu jau tiek plānota arī nākamā grāmata.

Elita Goldmane ir praktizējoša dziedniece – ekstrasense kopš 1992. gada. Viņa darbojas kā krāsu terapeite, psiholoģe, masiere un lektore. Elita diagnosticē slimību cēloņus, piemeklējot individuālus dziedniecības līdzekļus un kā papildus līdzekļus izmantojot mūziku, lūgsnas, vārdošanu, sveces, Lielvārdes jostas zīmes un dažādus dziedinošos simbolus. Elitai ir plaša praktiskā pieredze darbā ar enerģētisko informāciju un tās nolasīšanas veidiem. Viņa turpina strādāt ar mākslas terapijas metodēm, īpaši ar zīmēšanas izmantošanu diagnostikā un pašdziedināšanā.

19. janvārī Radošās iniciatīvas un garīgās izaugsmes centrā MANSARDS notika tikšanās un radošā darbnīca ar Elizabeti Ozolu. Ikvienam pasākuma dalībniekam bija iespēja ievirzīt diskusiju par sev un citiem interesējošām garīgam tēmām, daloties pieredzē un pilnveidojot zināšanas praksē.

Epadomi.lv redakcija piedāva fragmentus no sarunas ar krāsu terapeiti un psiholoģi Elizabeti Ozolu, kā arī ieskatu paša pasākuma norisē.
Vērtējums: +2