Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:289, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 12. marts – Aija, Aiva, Aivis

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Aija, Aiva, Aivis. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Aija

Aija ir kārtīga, rūpīga, precīza un neatlaidīga. Viņa zina ko grib un ja grib, tad noteikti arī dabūs. Aijai piemīt apskaužama mērķtiecība un izturība. Viņas spēcīgais raksturs ir labs palīgs izaugsmei un virzībai dzīvē uz priekšu. Aija nebaidās no šķēršļiem un grūtībām. Parasti visu sasniedz pati saviem spēkiem, taču, ja kāds labvēlis gadās, no viņa palīdzības neatsakās. Ar apkārtējiem ir sirsnīga, jautra, komunikabla.

Aijai likteņa (vārda) skaitlis ir 8

Jūsu misija- izveidot sevi pašu.
Jūsu uzdevums- sasniegt izvirzītos mērķus un gūt sekmes, izmantojot savas prasmes biznesā un vadīšanā.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā pratīsiet izteikt pati sevi, parādīt savu spēku un vērību. Pat, ja esat valdonīgs un ass, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēta materiālā veiksme. Sasniedziet to, esot pārliecināts līderis, par kādu arī esat dzimis.

Aiva

Ārēji Aiva ir maiga, sievišķīga un ļoti dzīvīga būtne ar filozofisku skatu uz dzīvi. Iekšēji nelokāma, spītīga un neatlaidīga. Viņai patīk vērot, analizēt un domāt. Aiva ir attapīga, intelektuāla, bezbailīga un absolūti nesavtīga. Viņai piemīt lielas darbaspējas, izturība un māka pašai plānot savu dzīvi. Augstu vērtē neatkarību. Patīk pabūt vienatnē ar sevi. Nemīl kritizēt citus cilvēkus un viņu lēmumus. Ir laba, uzticama un izpalīdzīga draudzene.

Aivai likteņa (vārda) skaitlis ir 6

Jūsu misija ir kalpošana.
Jūsu uzdevums- atbalstīt ģimeni un mīlēt savus tuviniekus, pastāvīgi trenējot savu mīlestību skaistumā pret sabiedrību, lai radītu apkārtējās dzīves harmoniju.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izrādīt augstsirdību un radīt komfortu citiem. Pat, ja esat atkarīgs no citiem vai jums ir nosliece mocīt sevi, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai rūpētos un būtu dzīves rota. Uzturiet savu mīlas liesmu vienmērīgu.
Jums paredzēts būt iedvesmojošam līderim. Atbilstiet dzīves garīgajām prasībām un esiet līderis, kam arī esat dzimis.

Aivis

Aivis ir gudrs, vērīgs, līdzsvarots un saprātīgs. Labs plānotājs un organizators. Savus centienus virza arvien jaunu virsotņu sasniegšanai, prot no visa izlobīt lietas būtību un apgūt plašus zināšanu apvāršņus. Viņs pats ir savas dzīves noteicējs un nemīl, ja kāds viņu komandē. Ir mazliet stūrgalvīgs, taču draudzīgs un sabiedrisks. Ja savu darbu mīl, var strādāt gandrīz vai bez atpūtas.

Aivim likteņa (vārda) skaitlis ir 7

Jūsu misija ir analizēt un atrast būtību
Jūsu uzdevums- dziļi rakt un pārdomāt visu, ar ko sastopaties, liekot lietā savu pētnieka talantu un centienus pēc pilnības un iekšējās gudrības.
Jūsu iespēju sfēra- tā, kur pratīsiet izmantot savu vērību, būt saprotošs un domīgs. Pat, ja esat ciniķis vai skeptiķis, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimis, lai mācītu pasauli. Mācieties pats un māciet savas gudrības citiem.