Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:289, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 14. aprīlis – Strauja, Gudrīte

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Strauja, Gudrīte. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Strauja

Strauja atrodas nemitīgā kustībā, darbībā un pastāvīgi kaut ko apgūst. Viņai nekad nav gana zināšanu un pieredzes. Strauja prot koncentrēties uz svarīgāko, uz visu raugās no praktiskā viedokļa un spītīgi iet uz saviem mērķiem, kuru viņai nav mazums. Ne vienmēr atklāta, taču vienmēr smalkjūtīga, pieklājīga un inteliģenta. Viņai svarīga ne tikai materiālā labklājība, bet arī garīgā bagāža un dvēseles komforts. Ir radoša, komunikabla, metodiska.

Straujai likteņa (vārda) skaitlis ir 22

Jūsu misija ir iedzīvināt sapņus, realizēt plānus un projektus, kas nes labumu cilvēcei.
Jūsu uzdevums- ieviest plānus dzīvē, strādājot praktiskajā materiālās pasaules sfērā un pamatojoties uz garīguma principiem.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izpaust savu darbīgumu un kompetenci, stāvot stingri uz zemes un paliekot uzticams savai dabai, kas liek nekad nepadoties.
Pat, ja esat spītīgs un nespējat samierināties ar citu kļūdām, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts kļūt par varenu meistaru, paužot garīguma likumus materiālajā pasaulē.

Gudrīte

Gudrīte ir enerģiska, iekšēji stipra un noturīga personība, kas vienmēr tiecas dzīvē uz priekšu, pēc jauniem sasniegumiem. Viņa nemēdz gulēt uz lauriem, bet aizvien meklē jaunas iespējas un izdevības. Radoša, apveltīta ar labu iztēli, gaumi un analītisku prātu. Spēj iedvesmot un aizraut citus cilvēkus. Ja nepieciešams, liek lietā savu sievišķo viltību un apskaužami labo intuīciju. Mīl kustību un pārmaiņas. Augstu godā ģimenes vērtības.

Gudrītei likteņa (vārda) skaitlis ir 11

Jūsu īpašā misija- iedvesmot un virzīt augšup.
Jūsu uzdevums- dzīvot pienācīgu dzīvi, pieņemt savu likteni, saprotot, ka jūsu radošie un intuitīvie talanti domāti cilvēces labumam. Jūsu uzdevums ir reformēt, attīstīt un transformēt citu dzīves.
Jūsu iespēju sfēra- tā, kurā iemācīsieties pielietot savu pedaoga talantu un cienīgi uztvert problēmas, pat ja tas nav vienkārši. Atrodoties uzmanības centrā, jūs saņemat iespēju piepildīt savu likteni.
Pat ja esat nepacietīga, kritiska un saspringta, jūs tik un tā piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts būt iedvesmojošam līderim. Atbilstiet dzīves garīgajām prasībām un esiet līderis, kam arī esat dzimusi.