Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:280, Did:0, useCase: 3

Ķīniešu tradīcijas. Kā aizvadīt Veco gadu un sagaidīt Jauno!

Jau rītdien ķīnieši svinēs Jauno gadu. Pec Fen šuj paražām ir noteikts rituāls, kā pareizi jāsagaida Jaunais gads, lai tas būtu Jums labvēlīgs. Šogad Jaunais gads pēc ķīniešu tradīcijām iestājas 3. februārī pl. 4:30 (pēc Latvijas laika).

Tātad pēdējā vecā gada dienā 2. februārī ir jāattīra māja un pašiem sevi no visa sliktā.
Kā tas izdarāms?

1) Melnā miskastes maisā savācam 27 nederīgas lietas un izmetam ārā!
2) Mazgājam māju ar ūdeni, kam piejaukts nedaudz terpentīna.
3) Dedzinām sveces, kadiķus, skandinām zvaniņus.
4) Ieejam sāls vannā vai noskalojamies zem dušas.
5) Uz baltas lapas sarakstām visu, no kā gribam tikt vaļā un kas mūs iepriekšējā gadā traucējis, piemēram, bailes, dusmas, kādas personīgās neveiksmes, citu cilvēku attieksmi, nespēju organizēt savu laiku, jebko, no kā vēlamies tikt vaļā. Tad lēnām pārlasām, atvadāmies, aizmirstam, saplēšam, sadedzinām un noskalojam WC.

Kad vecais gads aizvadīts, sagaidām Jauno gadu!

3. februārī no rīta kārtīgi izvēdinām visu māju.

Vakarpusē paņemam sarkanu lapu un mierīgā gaisotnē, visu kārtīgi un vērīgi apsverot, uz vienas puses sarakstam visas vēlmes, darbus, domas, ko vēlamies sasniegt Jaunajā gadā. Visu, ko vēlamies, noformulējam precīzi, norādot arī, kāpēc mums tas ir vajadzīgs.

Sarakstīto lapu salokām un noglabājam savā veiksmes stūrī. Fen šui speciālisti iesaka par šo vietu izvēlēties mājas kreiso tālāko stūri, kas skaitās arī naudas stūris.

Ja ir viena īpaši svarīga vēlēšanās, to var uzrakstīt uz pergamenta papīra, sadedzināt, pelnus iebērt glāzē ar šampanieti un izdzert.

Ja ir pacietība, var dedzināt 7 eglīšu svecītes — iesākt apmēram 4 stundas pirms Jaunā gada iestāšanās un beigt aptuveni 4 stundas pēc. Jāievēro, ka katra nākamā svecīte jāpiededzina ar iepriekšējo. Tā jūs pārnesīsiet visu labo un gaišo no iepriekšējā gada uz nākamo.

Tā kā nauda mīl gaismu, tad visas darbības, kas saistās ar naudu, šogad varam paveikt piektdien, 4. februārī, no rīta. Ielieciet makā 3 vienādas naudas zīmes vai to imitācijas no sarkana papīra, ielieciet ledusskapī trīs vienādas monētas ar ģērboni uz augšu un palieciet naudas zīmi zem virtuves galdauta.

Par Ķīniešu jauno gadu!

     [+] [-]

, 2011-02-02 19:05, pirms 12 gadiem
Es domāju nedaudz pasvinēt ķīniešu Jauno gadu. Esmu iegādājusies šādus tādus ķīniešu virtuves gardumus speciāli šim vakaram.

     [+] [-]

, 2011-02-02 22:45, pirms 12 gadiem
Paldies, izmēģināšu.

     [+] [-]

, 2011-02-03 00:26, pirms 12 gadiem
Ir vērtīgi iepazīties arī ar citu tautu kultūru un tradīcijām.

     [+] [-]

, 2011-02-03 08:22, pirms 12 gadiem
Interesanti.

     [+] [-]

, 2011-09-17 14:20, pirms 11 gadiem
vau