Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:385, Did:0, useCase: 3

9 populārākie skūpstu veidi

Skūpsts - tas izsaka daudz ko. Tas ir sazināšanās vieds, kura laikā tiek izrādīta pieķeršanās, uzmanība, rūpes un kaisle. Būtībā tas ir viss. No tā sākas intimitāte .. Pastāv daudzi skupstīšanās veidi - ikdienišķa bučiņa, kaislīgs franču skūpsts -, un katrs mēs skūpstāmies atšķirīgi. Vai tu zini, kāds ir tavs mīļākais skūpstīšanās veids?

Tikšanās skūpsts
Atnākot uz randiņu, mīļi un maigi noskūpsti savu mīļoto — tiesa, to jāpaspēj izdarīt, pirms viens otram bilstat kādu vārdu. Tā ir garantija, ka randiņš būs izdevies un rāmi un mierīgi skūpsti pāraugs ugunīgi karstos un atkal atgriezīsies rimtās un lēnās kustības. Šādi skūpsti vienmēr paliks atmiņā, jo ir tik labi nerunāt, it sevišķi pirmajos randiņos, bet skūpstīties tā, ka liekas — taureņi pa vēderu lido.

Franču skūpsts
Tas tiešām ir aizkustinošs skūpsts: pāris saskaras ar mēlēm vai iesūc viens otra mēli savā mutē. Daži to sauc par dvēseļu, bet paši franči — par angļu skūpstu.

Laizošais jeb vīngliemeža skūpsts
Pirms sākat skūpstīties ar draugu, nolaiziet partnera lūpas — tad skūpsts būs mitrs un kaislīgs, kas abus partnerus tuvinās un pamatīgi iekvēlinās. Iespējams, ka tā būs priekšspēle kvēlam seksuālam kontaktam.

Apakšlūpas skūpsts
Tā laikā mīlētāji pārmaiņus satver viens otra erotiski jutīgo apakšlūpu un sūc to savā mutē. Uzbudinošs un mīlniekus tuvinošs skūpsts. Ja partneris neiebilst, apakšlūpu var arī maigi pakodīt.

Drebošais skūpsts
Sieviete viegli kustina apakšlūpu tajā brīdī, kad mīļākais piespiedis savas lūpas sievietes mutei. Abpusēja bauda.

Ledus skūpsts
Draugam nemanot, paņem mutē ledus gabaliņu. Un, kad viņa lūpas tuvojas tavām lūpām, pēkšņi ar mēli ieslidini ledus gabaliņu viņa mutē. Pilnīgi noteikti pārsteigums būs izdevies. Tas ir labs veids, kā iepriecināt savu mīļoto.

Karstais un aukstais skūpsts
Skūpsti sava drauga lūpas, līdz tās deg kā liesmās, tad paņem mutē ledus gabaliņu, un mīlas ugunskurs dzisīs ar aukstajiem skūpstiem. Otrs variants ir pūst elpu un ar vēsmu atdzesēt drauga lūpas.

Saldais skūpsts
Ēdot augļus vai putukrējumu, paņemiet kādu gabaliņu mutē un tad ar lūpām sniedziet to savam draugam.

Vakuuma skūpsts
Kad skūpstāties muti pret muti, cieši piesūcieties drauga mutei un ievelciet elpu tā, lai izsūktu gaisu no partnera mutes. Rotaļīgs skūpsts.

Dziļais skūpsts
Tas dod iespēju partneriem mīties ar dzīvīguma sulām. Šis skūpsta veids lieti iederēsies seksa laikā. Īpaši augstvērtīga orgasma sasniegšanai sievietei iesaka mēles galiņu pirms orgasma tuvošanās atspiest pret aukslējām uzreiz aiz zobiem. Pēc tam, orgasma laikā, mēle jāatdod partnera mutei, lai viņš maigi un ar mīlas jūtām zīstu saldās siekalas, kas izdalās orgasma ekstāzes laikā.

Skūpsta psiholoģiskais aspekts
Skūpstu no psiholoģijas skatupunkta analizē psihoterapeite Aina Poiša: "Skūpsts ir ļoti intīms sakars, bet, ak vai, mute ir pilna ar dažādām baktērijām. Esmu vairākkārt dzirdējusi, ka sievietes sūdzas — vīrieši nemīl pietiekami pucēt savus zobus, rūpēties par mutes higiēnu un svaigu elpu. Lai šī intīmā saskarsme notiktu, ir jābūt ļoti patīkamām sajūtām. Tas ir pirmais iespaids, bet otrais ir skūpsta tehnika jeb vienkārši spēja izjust otra lūpas kā vienu no jutīgākajām zonām un darīt patīkamu šo darbību otram cilvēkam, nevis iedomāties: "Jo es kaislīgāk tev kodīšu lūpās, jo tu vairāk sapratīsi, ka es tevi mīlu." Un tas otrs ne vienmēr varbūt jūtas tik drošs, lai teiktu: "Pagaidi, pagaidi... stop... stop."

Skūpsts ir seksuālo attiecību būtiska sastāvdaļa, kas pieder vairāk pie priekšspēles. Tāpat kā mēs sakām, ka priekšspēle ir tad, kad divi cilvēki vispār sarunājas... Es to saucu par cilvēku tuvināšanos, par mēģinājumu izjust un pietuvoties tā, lai notiek tas saplūšanas akts, kas ir gan skūpstā, gan seksā. Kādreiz tas ir arī garīgais orgasms, kas notiek tad, ja cilvēki tik labi saprotas, ka viņi elpo vienā ritmā.

Jāatzīst, ka ķermenis melo mazāk un skūpstīšanās ir intīma lieta: ar vārdiem varam cits citam teikt vēlamo, proti, to, ko otrs grib dzirdēt, bet ar skūpstīšanos ir grūtāk samelot. Tuvošanās otram cilvēkam caur skūpstu ir atzīšanās bez vārdiem, cik ļoti es tevi iekāroju un gribu vai cik ļoti lielu maigumu es pret tevi jūtu. Tie ir pirmie stūrakmeņi, kad izšķiras, kāda būs skūpstīšanās tehnika, ilgums, intensitāte un pieeja.

Par godu skūpstīšanās nozīmei, 6. jūlijā tiek svinēta Starptautiskā Skūpstīšanās diena, kuras mērķis ir atgādināt, cik lielu baudu spēj dot viens vienīgs skūpsts no mīļotā cilvēka!