Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:425, Did:0, useCase: 1

Nākamā lapa

Labas ziņas zinātkārajiem un darbīgajiem! 13.04.2022 10:14

Apgāds “Zvaigzne ABC” sāk izdot grāmatu sēriju “Profesore Jacino”, kas iepazīstina bērnus ar visiem labi pazīstamu pārtikas produktu ražošanu. Iznākušas pirmās trīs grāmatas: “Kur rodas piens?”, “Kur rodas cīsiņi un desas?” un “Kur rodas rudzu maize?”.

Veselīga ēšana pēc mēness ritmiem 13.06.2021 17:27

Iznākusi žurnālistes un astroloģes Jarinas Perepeļicas jaunā grāmata “Ēdam pēc Mēness ritmiem”. Ja esat noguruši no diētām un striktiem ierobežojumiem, ja regulāri jūtat, ka trūkst enerģijas, ja esat izmēģinājuši dažādas pieejas optimāla svara un labas formas uzturēšanai, taču joprojām nav sasniegts vēlamais rezultāts, ja ir grūti izvēlēties, ko katru dienu celt galdā, ir īstais brīdis pievērsties tam, ko piedāvā pati daba!

Jauna praktisku padomu grāmata māmiņām 24.02.2021 11:11

“Izdevniecībā Avots” iznākusi jaunākā krievu autores Annas Bikovas grāmata ““Ideālās mammas” mierīgas dzīves noslēpumi”. Tā ir grāmata - glābiņš visām mammām, kas šajā neparastajā laikā ir arī ģimenes stresa menedžeres, pavāres un nu arī skolotājas 24 stundas dienā un 7 dienas nedēļā.

“Flirts virtuvē” – ideāla pavārgrāmata tiem, kas vēlas tievēt, bet ēst lielas porcijas 26.11.2020 15:07

Iznākusi fitnesa treneres, bodibilderes un ilggadējas tievēšanas maratonu vadītājas Vendijas Karalkinas veidotā pavārgrāmata “Flirts virtuvē”, krāsains un apjomīgs izdevums, kurā apkopotas gan ēdienu receptes, gan vingrojumi, kā arī izmantojamo aizstājējproduktu apraksti un ieteikumi, ko un ar ko aizstāt, lai ēdiens garšotu ierasti, taču saturētu daudz mazāk kaloriju.

Koronavīruss glābs cilvēci! Kāda būs dzīve pēc COVID-19 pandēmijas? 30.10.2020 15:05

Koronavīruss visā pasaulē atņem dzīvību tūkstošiem cilvēku. Puse zemeslodes iedzīvotāju ir pašizolējušies savās mājās. Patlaban visus nodarbina galvenais jautājums: kas mums sagaidāms pārskatāmā nākotnē? Kā koronavīruss uzvedīsies, kad epidēmija beigsies? Tas izgaisīs kā baiss sapnis? Vai tas taps par kaut ko pierastu-līdzīgi iesnām? Bet varbūt kļūs vēl bīstamāks? Piesaistot ekonomistus, virusologus un ārstus, dokumentālists un televīzijas raidījumu vadītājs Igors Prokopenko ar radošo komandu veicis apjomīgu pētījumu, kura rezultāti aprakstīti jaunākajā “Izdevniecība Avots” izdotajā grāmatā “Dzīve pēc pandēmijas. Koronavīruss”.

Ideālās mammas attīstošās nodarbības 06.10.2020 08:12

Anna Bikova pirms kāda laika uzrunāja latviešu lasītāju savā darbā “Patstāvīgs bērns vai kā kļūt par ideālu mammu”. Šogad sarūpēts grāmatas turpinājums “Ideālās mammas attīstošās nodarbības.”

''Vecāku maģija" – septiņi vienkārši soļi veiksmīgai bērnu audzināšanai 24.07.2019 12:11

Ir tūkstošiem grāmatu par bērnu audzināšanu. Ar ko izceļas norvēģu psiholoģes un ģimenes terapeites Hedvigas Montgomerijas darbs “Vecāku maģija”? Norvēģi ir sajūsmā, viņi uzskata, ka tā kļūs par moderno klasiku visiem vecākiem. Angļu izdevēji nodēvējuši Montgomerijas grāmatas par 21. gadsimta bērnu audzināšanas bībeli, norādot, ka šāda veida darbi parādās varbūt reizi vienas paaudzes laikā. “Hedviga Montgomerija runā precīzi un konkrēti par to, kas vecākiem patiešām ir jāzina,” saka Jespers Jūls, grāmatas “Būt vadošajiem vilkiem” autors un bērnu audzināšanas eksperts.

Gardi atklāta Zanes Ozoliņas jaunā grāmata “Našķoties” 03.07.2019 17:02

Zanes Ozoliņas jaunā grāmata “Našķoties” vienā dienā nonākusi vairākos simtos Latvijas virtuvju. Talantīgās un izdomas bagātās ēst gatavotājas pirmo izdevumu varēja iegādāties gan atklāšanas pasākumā, gan arī tagad jau internetā un veikalos. Grāmatā “Našķoties” iekļauts gandrīz 100 viegli saprotamu garšīgu ēdienu recepšu, kas vienmēr izdosies.

“Dieviete tevī” – lasi un iepazīsti sevi caur mītiem! 27.05.2019 17:05

Tikko iznākusi psihoterapeitu un lektoru Dženiferas Bārkeres Vūlgeres un Rodžera Dž. Vūlgera grāmata “Dieviete tevī”, kuras apakšvirsraksts ir “Mūžīgo mītu atbalsis mūsdienu sievietes dzīvē”. Tās, kas aizrautīgi lasīja Klarisas Pinkolas Estesas bestselleru “Sievietes, kuras skrien ar vilkiem”, iepazīstot, atraisot un pieņemot savus slēptākos aspektus, arī šo grāmatu atzīs ne vien par interesantu lasāmvielu, bet arī par rokasgrāmatu darbam ar sevi un jaunām atklāsmēm.
Jau vairākus gadu desmitus vadošie psihologi, psihoterapeiti un antropologi atzīst, ka mīti ir augsti attīstīta psiholoģija – tikai ietērpta tēlu, stāstu un drāmas dzejiskajā valodā, nevis formulēta akadēmiskās psiholoģijas mehāniskajās abstrakcijās.

Apgādā AVOTS izdotas grāmatas par sapņu tulkošanu un sēņošanu 24.05.2019 13:00

Apgādā Avots izdotas jaunas grāmatas: Arvīds Aizsils. Latviešu tautas sapņu iztulkošana un Palīgs sēņotājam. 33 ēdamās sēnes, kuras jāpazīst ikvienam

Finanšu pārvaldība un analīze 20.05.2019 11:14

Dažādu lēmumu pieņemšanā finanšu jomā mūsdienās iesaistās jebkurš uzņēmuma vai struktūrvienības vadītājs – naudas plūsma ir jebkuras organizācijas asinsrite. Finansiālie parametri regulē komercsabiedrību vadītāju rīcību, izstrādājot jaunas ražošanas tehnoloģijas. Tie ietekmē mārketinga speciālistus, pieņemot lēmumus par noieta tirgu, kā arī ražošanas vadītājus, plānojot ražošanas programmu.

Veiksmīga saimniece. Kā paspēt visu padarīt? 20.05.2019 08:10

Ir cilvēki, kam piemīt iedzimta kārtības izjūta, bet pārējiem nākas pie tās piestrādāt, kolīdz uzsāktas pieauguša cilvēka gaitas. Autore, ģimenē lolots vienīgais bērns, to saprata apprecoties, taču tā pamatīgāk ķērās pie darba, kad pasaulē nāca bērniņš. Būdama mākslinieciski noskaņota, viņa nebija nedz izcila pavāre, nedz īpaša kārtības mīle. Taču, laikam ritot, Irina ir izstrādājusi teju vai apskaužamu sistēmu, kas palīdz uzturēt kārtību visās mājas dzīves jomās (ieskaitot finanses).

Izdota asprātīga grāmata bērniem par gāzēm vēderā "TO dara visi" 04.10.2018 14:13

Gāzes ir katrā no mums! Kat-rā! Te nepavisam nav jākaunas. Māksliniece Alla Belova ir izveidojusi un uzzīmējusi asprātīgu un ļoti izzinošu grāmatu par to, kas ar gāzēm notiek katra cilvēka iekšienē. Kā Homērs un Šekspīrs rakstījuši par “PUK!” un kas ir meteoristi. Kā zvēri, zivis un kukaiņi ar gāzu palīdzību savstarpēji sazinās, un daudz ko citu atklāj ar lielisku humora izjūtu apveltītā autore.

Izdota dietoloģes Lolitas Neimanes grāmata “Lolitas labākās receptes” 26.06.2018 10:48

Lolita Neimane ‒ Rīgas Stradiņa universitātes Sporta un uztura katedras lektore, studiju programmu Uzturs un Uzturzinātne vadītāja, Latvijas Diētas un uztura speciālistu asociācijas prezidente, ārste- konsultante praktiskās un estētiskās ķirurģijas klīnikā, neskaitāmu publikāciju, televīzijas raidījumu veidotāja un vadītāja. Grāmatas autore stāsta par to, kā pēdējās desmitgadēs mainījušies mūsu priekšstati par veselīgu uzturu. Tajā koncentrētas arī galvenās atziņas un svarīgākie pieturpunkti par to, kā orientēties dažādajos pareiza uztura konceptos un atrast savu ceļu uz veselīgu uzturu, kas ne vien sniedz visu organismam nepieciešamo, bet arī palīdz saglabāt optimālas ķermeņa formas.

Grāmata par Adizes metodi iznāk latviski! 12.06.2018 11:17

Latviešu valodā pirmo reizi izdota profesora Ichaka Kalderona Adizesa, Dr. phil. grāmata “Prasmīga pārmaiņu vadība”. Šī grāmata piedāvā mainītu paradigmu par to, kāda ir sekmīga vadība, lai sasniegtu izcilus, ilgtspējīgus rezultātus.

Vingro, darbojies un esi kustīgs arī sirmā vecumā! 11.06.2018 13:01

Apgāds Zvaigzne ABC izdevis Vilmas Kalmes grāmatu “Vingrošana pēc 60”. Šī ir enerģiskās seniores (86 gadi) alsundznieces Vilmas Kalmes debija grāmatas autores lomā un apliecinājums teicienam “kur kustība, tur dzīvība”.

Grāmata vecākiem – lai bērni izaugtu, mīlēdami sevi un dzīvi 12.05.2018 11:06

Apgāds Zvaigzne ABC izdevis starptautiski atzītā dāņu psihologa un ģimenes psihoterapeita Jespers Jūla grāmatu “Būt vadošajiem vilkiem”.

Iznākusi Ulrikes Reizeres grāmata par masāžas zonām pēdās un plaukstās “Refleksoloģija” 25.04.2018 13:54

Apgādā “Jumava” iznākusi Ulrikes Reizeres praktiskā rokasgrāmata par masāžas zonām pēdān un plaukstān “Refleksoloģija”. No itāļu valodas tulkojusi Līva Sniķe

Iznāk Igora Kudrjavceva “Prieka spēks” 24.04.2018 18:43

Šopavasar Apgāds Zvaigzne ABC izdevis jaunu dr. Igora Kudrjavceva grāmatu “Prieka spēks”. Šī ir jau ceturtā grāmata lasītāju iecienītajā sērijā “Saules ceļš”.

Grāmatas “Prieka spēks” atvēršanas svētki notiks 26. aprīlī plkst. 17. 00 Zvaigznes prezentāciju zālē (ieeja caur grāmatnīcu) K. Valdemāra ielā 6.

Putnu grāmata aicina iepazīt Latvijas putnus 01.03.2018 20:55

Pavasaris ir gandrīz klāt, un tikko iznākusi kāda īpaša grāmata – Kārļa Griguļa sarakstītā “Putnu grāmata”! Pirmoreiz tā izdota vairāk nekā pirms pusgadsimta – 1964. gadā. Tās autors Kārlis Grigulis (1884 –1972) ir rakstnieks un ornitologs, daudzu grāmatu autors un Putnu dienu aizsācējs Latvijā. Viņa vārds ir labi zināms vairāku paaudžu Latvijas dabas draugiem, un, iespējams, vecākās paaudzes lasītāji šo grāmatu atceras. Lieliskais stāstnieks šajā galvenokārt bērniem un jauniešiem sarakstītajā darbā aizrautīgi dalās pieredzē un zināšanās par dažādiem mežu, lauku un ūdeņu putniem, tādēļ arī mūsdienās varētu būt interesants ikvienam, kas vēlas vairāk uzzināt par Latvijas putnu dzīvi, nodarbojas ar to novērošanu un fotografēšanu.

Iznākusi grāmata „Kā gūt panākumus Latvijā” 22.02.2018 17:43

Dzīves pieredzes un izciliem sasniegumiem bagāti cilvēki ir sastopami tepat mūsu valstī. Šis ir vēstījums, kas lasītājiem tiek nodots jau otro reizi grāmatā „Kā gūt panākumus Latvijā”. Drosme, uzdrīkstēšanās un spēja atkal piecelties un turpināt iesākto pat pēc smagiem dzīves triecieniem ir tas, kas raksturo katru no 14 veiksmīgajiem grāmatas varoņiem, kuru pieredzes stāstus apkopojuši autori Kārlis Ozols un Laura Vanaga - Mickeviča, un kuras iznākšanu atbalsta Baltic International Bank.

Grāmata “Bērns jaunā ģimenē” 15.02.2018 09:26

Tikko iznākusī grāmata “Bērns jaunā ģimenē” ir kā glābšanas riņķis visām tām ģimenēm, kurā šobrīd aug problēmbērni – ne vien adoptētie, bet arī pašu. Tā noderēs vecākiem, audžuvecākiem un pedagogiem, kas vēlas izveidot mīlestības un uzticības pilnu saikni ar bērnu, un vienlaikus efektīvi tikt galā ar jebkuriem bērna mācīšanās vai uzvedības traucējumiem, disciplinēt ar mīlestību, neizraisot apdraudējuma sajūtu, un vairot bērna pašapziņu. Grāmata noderēs arī ģimenēs, kurās vecāki šķīrušies, ja bērns ir cietis psiholoģiski vai fiziski, ja ģimenē bijis zaudējums... un arī tad, ja vēl skaidri nezināt iemeslus, bet jūsu bērns pēkšņi sācis slikti mācīties un uzvesties.

Apgādā „Neputns” klajā nāk Mārītes Putniņas grāmata “Sakrālās arhitektūras un mākslas mantojums vēsturiskajos Aizkraukles un Jēkabpils rajonos” 17.01.2018 10:00

Grāmata par vēsturisko Aizkraukles un Jēkabpils rajonu dievnamiem ir astotais sējums, kas iznāk apgāda “Neputns” izdotajā sērijā “Sakrālās arhitektūras un mākslas mantojums”. Līdz šim sērijā iznākušas Krāslavas, Preiļu, Rēzeknes, Valmieras, Daugavpils rajonam, Rīgas pilsētai un Zemgalei veltītas grāmatas

“Neputns” izdod Gunāra Janaiša foto albumu “Personības un laikmets” 08.01.2018 10:19

Fotogrāfa Gunāra Janaiša izveidotajā foto albumā iekļautie portreti tapuši laika posmā no 20. gs. 60. gadiem līdz mūsdienām. Attēlus papildina Janaiša rakstītas atmiņas, pārdomas par portretētajiem – Kurtu Fridrihsonu, Birutu Baumani, Lūciju Garūtu, Vizmu Belševicu, Jāni Stradiņu, Imantu Ziedoni u. c. Albuma dizains – Juris Petraškevičs.

Uzdevumi ar sērkociņiem un citi atjautības uzdevumi 19.12.2017 12:13

Mēs tikām mācīti, ka ar sērkociņiem spēlēties nedrīkstot. Taču ir reizes, kad šādas rotaļas izrādās tīri svētīgas. Mazākajiem spēļu dalībniekiem noderēs kociņi, kuriem viens no galiem īpaši iezīmēts, un būs nepieciešams arī pieredzējušāku spēlētāju padoms.

Izdevniecība Avots piedāvā: Nīls Rekhems, SPIN pārdošana 19.12.2017 12:09

Šī grāmata ir pirmā publikācija, kas tapusi, balstoties uz visvērienīgāko izpētes projektu, kāds jebkad īstenots pārdošanas prasmju jomā. Tajā rodams svaigs skatījums uz lielāka apjoma pārdošanu un nepieciešamajām personības iezīmēm, kas būs stūrakmens sekmīgai karjerai šajā jomā.

Apgādā “Jumava” prakstisko grāmatu sērijā iznākusi Īrisas Zeidenštrikeres “Laimes rokasgrāmata” un Rebekas Reinhardes “Vai Platons valkātu Pradu?” 07.12.2017 19:43

Apgāds “Jumava” izdevis Īrisas Zeidenštrikeres “Laimes rokasgrāmatu”, kā arī Rebekas Reinhardes “Vai Platons valkātu Pradu?” (abas grāmatas no vācu valodas tulkojusi Irīda Miska).

Izdevniecība “Neputns” klajā laiž trimdas māksliniekam Fridriham Miltam veltītu albumu 20.09.2017 15:07

“Fridrihs Milts, kura dzīve aizritēja starp Pārdaugavu un Ņujorkas centru Manhetenu, trimdas latviešu uztverē kļuvis par leģendāru personību,” tā grāmatas sastādītāja Dace Lamberga. Albums klajā nāk vienlaikus ar mākslinieka gleznu izstādi Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā.

Kādi mēs bijām senatnē? 18.09.2017 15:38

Domājot par Latvijas simtgades sagaidīšanu, Apgāds Zvaigzne ABC atkārtoti laidis klajā Agra Liepiņa populārzinātnisko grāmatu „Senā Latvija. Ilustratīva 9.-13. gadsimta vēsture”. Izdevums papildināts ar jaunu satura nodaļu, kā arī ar agrāk nepublicētiem A. Liepiņa zīmējumiem un fotogrāfijām.

Klajā nākusi otrā grāmata bērniem par putnu vērošanu “Māja niedrājā” 11.09.2017 15:59

Apgādā “Jumava” iznākusi jau otrā Imanta Bunkša grāmata bērniem, kurā atspoguļota putnu vērošana dabā “Māja niedrājā”. Ja pirmajā grāmatā uzmanība bija veltīta jūras ērgļiem, šoreiz grāmatas varonis ir lielais dumpis, pie kura ligzdas uzstādīta tiešraides kamera.

NLP – kā tā var būt noderīga ikvienam no mums 29.08.2017 10:22

Apgādā Zvaigzne ABC iznākusi Indras Melbārdes un Artūra Zeltiņa grāmatu sērijas “Neirolingvistiskā programmēšana – mācība par personīgo meistarību” 1. grāmata “Soli pa solim”.

Pētījums par čigānu (romu) mūziku Latvijā 13.06.2017 23:09

LU LFMI publicējumu sērijā “Studia humanitarica” klajā nākusi Dr. art. Ievas Tihovskas zinātniskā monogrāfija “Īsta čigānu mūzika: Autentiskums un etniskums Latvijas čigānu (romu) mūzikā” (Rīga: LU LFMI, 2017, 248 lpp.).

“Jumava” iznācis “Rīgas dārzu un parku ceļvedis” 23.05.2017 23:34

Apgāda “Jumava” ceļvežu sērijā izdots jauns papildinājums, proti, Baibas Pīras–Rezovskas un Anitras Toomas grāmata “Rīgas dārzu un parku ceļvedis”. Grāmata iznākusi sadarbībā ar SIA “Rīgas meži”.

Iznāk grāmata “Kā rekrutēt veiksmīgāk”, kas atklāj sociālo portālu priekšrocības darba devējiem kandidātu uzrunāšanā 23.05.2017 22:31

Grāmatas autore Inga Daliba, profesionālās izaugsmes konsultante un rekrutiere, uzņēmēja, DarbaGuruvadītāja unblogere, grāmatu radījusi ar mērķi “palīdzēt uzņēmumiem atrast efektīvākos veidus kandidātu uzrunāšanā un atrast vispiemērotāko kandidātu”. Autores stāstījums balstās bagātā praktiskajā pieredzē, to papildina vizuālie materiāli. Grāmatas auditorija ir vidējo un mazo uzņēmumu vadītāji, personāla atlases speciālisti, darba meklētāji un karjeras veidotāji. Grāmata iznākusi apgādā“Mansards”, un 19. maijā norisinājās tās svinīgā atklāšana “Birojnīcā”.

Laiž klajā Latvijas Nacionālā vēstures muzeja arheoloģes Baibas Vaskas monogrāfiju par rotām un ornamentiem 11.05.2017 19:43

17. maijā plkst. 15.30 Latvijas Nacionālā vēstures muzeja (LNVM) pagaidu mājvietā Brīvības bulvārī 32, Rīgā, ikgadējomuzeja zinātnisko lasījumu noslēgumā atvērs LNVM arheoloģes Dr. art. Baibas Vaskas monogrāfiju ''Rotas un ornaments Latvijā no 13. gs. līdz 18. gs. vidum''. Tā izdota sērijā „Latvijas Nacionālā vēstures muzeja raksti” kā 22. sējums (pirmā iznāca 1964. gadā) ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.

Apgādā “Jumava” izdots Ivo Puriņa un Guntas Dauģes darbs “Maiju kalendārs sakrālais laika cikls” 29.04.2017 08:22

Apgādā “Jumava” iznākusi Ivo Puriņa un Guntas Dauģes grāmata “Maiju kalendāra sakrālais laika cikls”.

Pasaules vēstures hronika – grāmata jūsu skolēnam! 26.04.2017 09:59

Pasaules vēsture ir mācību priekšmets, kas sagādā grūtības daudziem. Atcerēties, kas un kad notika kurā valstī, un kāds visiem šiem notikumiem ir kopsakars – un tas viss par tūkstošiem gadu pirms mūsu dzimšanas? Ar jauniznākušo grāmatu “Pasaules vēstures hronika” (no akmens laikmeta līdz tūkstošgadei) apgūt pasaules vēsturi būs viegli un saprotami. Grāmatas septiņas nodaļas katra veltīta savam laikposmam civilizācijas attīstībā, turklāt notikumi un tiem atbilstošie gadi izkārtoti slejās pēc ģeogrāfiskā principa, datēti un bagātīgi ilustrēti. Tādējādi ir iespēja uzzināt, kādi notikumi risinājušies dažādās pasaules daļās ap to pašu laiku. Tas palīdz izprast kopsakarības un veidot noturīgu priekšstatu par mūsu civilizācijas vēsturi – un skolēnam šīs zināšanas nozīmē arī sekmīgi nokārtotus eksāmenus!

Viņš un viņa. Aforismi 24.04.2017 16:21

Aforismu būtība ir kodolīgi – reizēm asi, reizēm ironiski, reizēm ar vēlīgu smaidu – izteikt novērojumu par sabiedrībā manāmajām tendencēm.Interesanti, ka daudzi no šiem vieduma graudiem ir aktuāli gadu desmitiem, pat simtiem ilgi. Tas liecina, ka nemaz tik krasi jau mēs nemaināmies, lai gan pašiem šķiet, ka ka esam pavisam citādi, nekā paaudzes pirms mums.

Smadzenes nenoveco, tās mainās 19.04.2017 15:34

Jāņa Rozes apgāds izdevis grāmatu „Smadzenes nenoveco, tās mainās”.

Izdota grāmata “Arheoloģiskais tērps. Tā darināšana, valkāšana un komplektēšana mūsdienu Latvijā” 13.04.2017 10:09

Latvijas Nacionālais kultūras centrs sadarbībā ar Latvijas Nacionālo vēstures muzeju izdevis Mg.hist. Iritas Žeieres grāmatu “Arheoloģiskais tērps. Tā darināšana, valkāšana un komplektēšana mūsdienu Latvijā”.

Nākamā lapa